Jsem rozmazlená?

kyticka2
14. srp 2019

Ahoj, tak abych popsala můj problem, mám přítele, který vydělává nadstandardní příjmy, zástavá názor, ze bydlení a auto ne na hypotéku, ani leasing, ale vše hotove. Na tom by nebylo nic spatneho, ale všimla jsem si jedné věci, jakmile se ma něco koupit, přemýšlí, kde by se dalo ušetřit. Tím myslim, ze jakmile se ma něco koupit, přemýšlí, jestli nemá nějakého klienta, který by nám to mohl dat levneji. Viz prstýnky na svatbu, mám určitou představu, kde bych je chtěla vybrat a on hned, ze zajdeme do zlatnictví, které ma nějaký jeho známy. Nebo svatební cesta, hned ze se ozveme jeho známému, který nám da lepsi ceny. No když jsem videla ty nabídky na lepsi ceny a pak to srovnala s tim, co jsem si našla na internetu sama ne přes cestovku, tak to žádná sleva nebyla. Vím, ze je dobre šetřit a například koupě nového auta je v tomto případě super, když znáte někoho, kdo Vám dá slevu. Ale někdy mi přijde, ze bysme nemuseli pořad vyhledávat někoho, kde bysme to mohli mít levnější. Pak me zarazí jedna věc, o bývalé přítelkyni mluvil tak, ze s ni chodil do lepších podniku a me nikdy do takového nevzal. A dorazil me větou když řekl, ze na svatební cestu na maledivy se mnou nepoletí, protože na to ma špatně vzpomínky s bývalou přítelkyni. Jsem rozmazlena, když bych někdy chtěla si vybrat něco jinde, než kde ma známy a dostaneme na to slevu?

chiara75
19. srp 2019
Uživatel chiara75 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od chiara75.

Nejsi rozmazlená, také by mne to štvalo - ta optika jen skrze peníze. Asi to chce otevřeně o tom mluvit, o svých pocitech, úspěch ale nezaručen 🙂

texetka
28. zář 2019

Budete manzele, takze penize budou spolecne. Nebo alespon to tak byva. Neni moje, jeho. Ale mase.
Takze bych s pritelem nastolila tema finance celkove. At vis jake ma on predstavy do budoucna a jake ty.
Ne, dle meho nejsi rozmazlena. Rozhodovat o společných vecech mate spolecne. Nezalezi na tom kdo je plati

klea81
28. zář 2019

Je setriva povaha, já taky šetřím, ikdyz nemusím, asi proto jsem si vzala muže co utrácí rád. Takže co já ušetřím on rozfrca a jsme spokojení oba 😁

leymea
28. zář 2019

@klea81 to je hezky 😀

mirinda35
28. zář 2019

Bože,ty mas problémy a starosti 🤦🏻‍♀