Kreditní karta Citi Mall, používáte ji?

evagerbera
15. kvě 2015

Máte někdo a používáte krditku Citi Mall? Opravdu pošlou bonus 2000,-Kč a tím pádem máme o 2000 nižší půjčku?Takže zboží koupené přes kartu bude ve výsledku o dva tisíce levnější? Nebo jaký je v tom háček? Díky moc, neorientuji se v této problematice, ale rozbila se nám TV a nabídka Citi Mall mě láká.... A mohu touto kartou platit i v jiných obchodech, tj. Není podmíněna nákupy v obchodě Mall? Čtu recenze na netu, ale stejně tomu nerozumím, obávám se, že na Citi nebo v Mallu mi dají odpovědi tak, aby mne jen oblbli.... Moc děkuji za informace

lv
15. kvě 2015

No půjčíš si 37500, zaplatis 43500 bez nějakých drobných..mé to přijde dost, za rok 6000.

carllin
15. kvě 2015

Nemám zkušenosti s touto společností, ale sestra měla kreditní kartu od jiné společnosti a po jejich zkušenostech bych do žádné kreditní karty nešla. Půjčila si peníze a za dva měsíce je vrátila. Telefonicky zjišťovala, zda je vše uhrazeno (měla to mít bez úroků), ujistili ji že ano, jenže úroky ji naúčtovali (což ji ale nesdělili po telefonu) a pak už to jelo... úroky z poplatku, pak úroky z úroků... vyskočilo ji to na několik tisíc i když peníze nečerpala. Dluh zjistila až ve chvíli, kdy urgovala zrušení karty. Opět dluh uhradila, podala žádost o zrušení, ale celá situace se opakovala. Až po několika písemných žádostech kartu zrušili. Byla to velmi drahá zkušenost. Už několikrát mi kreditní kartu také nabízeli, ale nikdy mi ten člověk nedokázal smysluplně odpovědět. Takže všem takovým "skvělým" nabídkám na úvěry, pojistky apod. říkám NE. Když už chcete nákup televize řešit zadlužením, pak doporučuji spíše na splátky nebo kontokorentem.