Na čem pravidelně měsíčně ušetřit?

tyf
5. kvě 2015

Ahoj, asi trochu vtipná otázka, ale třeba mě inspirujete. Potřebuju měsíčně najít v našem napjatém rozpočtu částku asi 3000 navíc, nemáte nějaký typ, na čem pravidelně měsíčně ušetřit peníz?

sisstin
17. čer 2015

@zuzana_ka ten mam z druhy ruky a jeste pred zmenou situace, ted je to ok zatim, otazka je, jak to bude pak 😉

sisstin
17. čer 2015

@zuzana_ka ted si vse platim sama, pak budu zivit jeste pritele a i bytova situace se zasadne zmeni a veskere vydaje 😉 ze to tak bude jsem pri otehotneni nevedela, rezervu nezodpovedne nemam, jsem samozivitelka, nebo byla jsem, nebo nevim, jak to specifikovat 😅

sisstin
17. čer 2015

@zuzana_ka ja furt doufam, ze to dobre dopadne, ale radsi pocitam s tim, ze urcitou dobu to asi vesely nebude, deti osidit nechci ani nemuzu, syn ma pravo mit stejnou zivotni uroven jako jeho bio otec, ze ja nemam prachy by nemel pocitit 😉

zuzineckah
18. čer 2015

@sisstin ženská zvědavost nepusí, omlouvám se... 😅 ale proč budeš muset živit přítele? Jakože z mateřské, nebo rodičáku?

sisstin
18. čer 2015

@zuzineckah mne se to nechce rozebirat, snad to nenastane a kdyz jo, tak jen docasne 😉 a setrit neni nikdy na skodu 🙂

zuzana_ka
18. čer 2015

@sisstin každej je někdy dole, někdy nahoře. Když budete mít období bez peněz, neznamená to, že je nebudete mít už nikdy🙂

zuzineckah
18. čer 2015

@sisstin chápu 😉 tak přeji ať to tak nedopadne a ať jste v pohodě. Finanční tíseň musí být určitě hrozně frustrující. A jak píše @zuzana_ka, dnes je hůř, zítra bude lépe, jen se člověk nesmí nechat přežvějknout problémy 😉

sisstin
18. čer 2015

@zuzineckah no ja jsem jako uplne na nervy z toho 😒 , ne ze bych teda si jezdila na dovoleny atd ani ted, ale ze bych vylozene musela resit az takhle existencni problemy, to teda ne. Kazdopadne je dobry zjistit, ze se da vzdat veci, o kterych jsem si myslela, ze bez nich nemuzu zit 😅

zuzana_ka
18. čer 2015

@sisstin určitě, a najednou zjistíš, jak málo toho potřebuješ🙂

zuzineckah
18. čer 2015

@sisstin to naprosto chápu, já si to vůbec nedokážu představit... Matně si vzpomínám na dobu, kdy jsem s dcerou zůstala sama a když jsem zjistila, kolik vlastně budu mít peněz, strašně jsem se vyděsila, protože jsem byla zvyklá na pohodlný život. Ale díky rodičům (=bezplatné hlídání a navíc to úplně nejlepší ♥) jsem se mohla vrhnout na práci a makala jak fialová. Po dvou měsících se situace začala obracet a pak už to bylo dobrý...
Určitě to bude i u vás lepší, věci si někdy musí "sednout" a pak se člověk začne zase zvedat... A děti jsou ten nejlepší hnací motor! 😉

barca_ulo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
cvancarka
13. bře 2017
Uživatel cvancarka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od cvancarka.

@barca_ulo - taky teď dost šetřím s cashback portály 🙂 Mají tam fakt všechno - od jídel, přes lékárny, až po cestovky, drogerii, prostě všechno ❤ Dřív jsem používala plnoupeněženku, ale teď už jen Tipli.cz, protože nabízejí lepší odměny a celý ten web i přístup mi přijde takový přátelštější 🙂

terka_jurcikova
4. dub 2017
Uživatel terka_jurcikova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terka_jurcikova.

ideálně nákupy přes cashback 🙂

sigginka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fire85
22. srp 2023

@evaamy diskuze sice 8 let stará, ale fakt přijde někomu jako výmysl monitor dechu a chuvicky?

mirecka.jaroscakova
22. srp 2023

@fire85 tak samozřejmě má každý jiné priority, já jsem chuvicky v bytě taky neměla.