Nebankovní půjčka bez registru a zástavy, poradíte?

misak85
3. dub 2015

Prosim neporadi nekdo nebankovni pujcku bez nahledu do registru a bez zastavy nemovitosti? Pritel potrebuje vyplatit exekuci, banka samozrejme nepujci. Oddluzeni neprichazi v uvahu. Pokud by vyplatil exekuci ma prijem kolem 20000. Nema nekdo zkusenost s nejakou spolecnosti ktera pujcuje?? Dekuji

bbibianca
3. dub 2015

@misak85 Nebankovní půjčky jsou předražené půjčky a může to dovést až k exekuci. Tudy cesta určitě nevede. Jsou to lichváři.

misak85
autor
3. dub 2015

Tak dekuju za radu

bbibianca
3. dub 2015

@misak85 nezbyde, než to splácet pravidelně, případně jestli máte nějaký větší finanční obnos tak položit mimořádnou splátku, ale určitě bych si už žádnou půjčku nebrala. To by mohlo vést až ke krachu. Prostě to chvíli přežít. Je to těžké, ale s další půjčkou by to byl začarovaný kolotoč.

misak85
autor
3. dub 2015

Nevite jak to mame. Ptala jsem se na nebankovni pujcky. Nepotrebuju poslouchat ze mam cekat az se to splati strhavanim z vyplaty. Takze vrele dekuju za rady ale polud nemate odpoved na tema diskuze , nechte si komentare. Dekuji

ilonne
3. dub 2015

@misak85 Můžeš zkusit Provident - tuším, ale je fakt, žev závěru se určitě přeplatí daleko víc.

bbibianca
3. dub 2015

@misak85 já jen radím, že nebankovní půjčka je cesta do pekel. Omlouvám se, jestli se Vás to dotklo, ale komu není kam, pomozme mu tam ....

kacca11
3. dub 2015

Nebankovni půjčce bych se vyhnula, ve vysledku na tom budete ještě hůř než teď, budete dluzit ještě víc. Pokud nepujci banka, pujci jen společnosti na hranici lichvy...

bbibianca
3. dub 2015

@kacca11 přesně tak

vanilkacka
3. dub 2015

Klasicka banka urcite nepujci a domnivam se, ze i vetsina nebankovnich typu Cetelem apod. nahlizi do registru. Vim, ze tohle neni uplne k tematu, ale zkouseli jste pozadat nekoho z rodiny, ze by vam pujcili? To je asi nejlepsi cesta, jak se dostat z kolotoce pujcek s obrimi uroky.

misak85
autor
3. dub 2015

Ne nikdo z rodiny tolik penez nema. A my nechceme resit pujcky pujckama a podobne. Zadne pujcky nemame. Jen jsou to pritelovi blbosti z mladi. Neresil a ted mu prisla exekuce na plat. Potrebujeme jednu pujcku, kterou to zaplatime a budeme ji splacet. Nejsme v zadnem kolotoci pujcek. Takze dekuju za rady

bbibianca
3. dub 2015

@misak85 tak jestli ho máš tak ráda, tak možnost by byla kdyby sis od BANKY vzala půjčku ty na sebe a přítel by ti ji splácel.

sannnya
3. dub 2015

co já vím, s exekutorem se dá domluvit splátkový kalendář a to se mi všeobecně jeví jako nejlepší cesta.....před těhu jsem pracovala v bance a občas jsem viděla lidi podepsat dost slušné zvěrstvo třeba 260% úroková sazba, samozřejmě když chtěli doplatit tak celou částku navýšenou o úroky, drsné

lv
3. dub 2015

Lepší zkusit domluvit se s exekutorem, dobře ze nemáte půjčky, ale ne bankovní si vezmes 50tis a zaplatit 150-200, což je hodně..i z banky je spotrebitelskej úvěr hodně, braly jsme si 50, zaplatime 90+12 za vedeni úvěr úctu..

krixi
3. dub 2015

@misak85 ahoj, dělala jsem pět let na správě pohledávek... je třeba se domlouvat přímo s tou exekuční kanceláří, stejně poplatky už jsou zahrnuty v dluhu... nebankovní půjčka je začátek konce...

vanilkacka
3. dub 2015

@misak85 Ja ten kolotoc myslela tak,ze kdyz si jednou pujcite od nebankovky,co nenahlizi do registru,tak s nejvetsi pravdepodobnosti muze vzniknout situace,ze na tu splatku nebudete mit,protoze ty pujcky od skoro lichvaru jsou silene. Jak pise @bbianca, co takhle si vzit pujcku na sebe? Treba by Ti Tvoje banka pujcila, muzes mit predschvaleny limit.

misak85
autor
3. dub 2015

Jsem na ctyrletem rodicaku takze mne nikdo nepujci

mersy
31. kvě 2015

@misak85 nebankovní typu Provident by mohl projít... je tam hodně velký úrok, ale na nebankovní spol. jednají solidně

furka
14. říj 2015

Ano Provident je z těhletěch nebankovním půjček nejlepší. Nemůže na Vás ani exekuce pokud nezaplatíte a pokud budete mít dobrého obchodního zástupce tak se dá vždy domluvit. Já u providentu schytala pi*u a budu rada az to doplatim protoze uz mi otravuje zivot, ale dobre zkusenosti mam ze SMART pujckou. Hrozne rychle vyrizeny, obchodak uplne v pohode, da se s nim domluvit. Mam platit mesicne 1300kc, 1. mesic jsem mu dala 2000,- , potom mesic nic a ted jsem mu dala 1000,- a v pohode, komunikujem, neotravuje zbytecne. Knizku kterou jsem ztratila jsem mela platil , ale sehnal mi novou, zdarma, jinak stoji 100kč.. Nevim no 🙂 Lepsi si pujcky vubec nebrat, ale pokud je to třeba tak doporučuji SMART , ale musíte platit nebo se nějak domluvit protoze u SMART pujcky uz exekutor prijit muze , u providentu ne 🙂)

lening90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sichra
22. led 2016

@vanilkacka čím dál tím víc nebankovek od nahlížení do registru právě upouští. Je to dané tím, že jsou registry svazující pro banky, a kdyby měly nebankovky stejné pravidla jako banky, nic nevydělají. Navíc je registr dlužníků obecně špatně zpracovaný. Další věc je, že jsou nebankovky rovněž vázány zákony, narozdíl od soukromínků, tj. lichvářů. Takže jsou ve výsledku celkem poctivé - do té míry, do jaké je poctivý splátce. Pro podnikatele tak můžu vyzdvihnout stránku pujckypodnikatelum, pro ostatní je alternativ hromada

rickeymartin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rickeymartin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
axon95
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tomasgoco
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klaran12
10. srp 2017

Osobně mám dobrou zkušenost s Quick půjčkou od TC domov. Nebyla jsem sice nikdy v exekuci, ale když jsem se náhodou zpozdila se splátkou nebo náhodou jsem zapomněla jednu poslat tak mi vždycky vyšli vstříc 🙂

snehurka007
9. pro 2017

Chápu, že někdy není zbytí, ale držela bych se zuby nehty, třeba půjčit si a hned sehnat nějaký přivýdělek ... pracuju v realitách a lidi se ohromně nyní zadlužují i kvůli nemovitostem, byt který stál minuly rok v Praze 3 600 000 se nyní prodává za 4 950 000 a lidi na to volají, dotanou hypotéku, ale nepřemýšlí, co bude až se situace na trhu zhorší, někdo přijde o práci a podobně, tady je výstižný článek, kolik dlužíme bankám peněz 🙂, to samé půjčky, musíme být obezřetní

potalo
10. pro 2017
Uživatel potalo je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od potalo.

Jedině zkusit nějakou nebankovní půjčku (např. https://www.hyperfinance.cz/pujcky/nebankovni-pujcky/), banka vám totiž nepučí, nahlížejí do registrů a jak máte záznam, tak přes to nejede vlak.

kamilacer
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckamarcu
28. únor 2018

@bbibianca na to se neptala ne

blahova_andrea
28. únor 2018

@misak85 lepit exekuci půjčkou není zrovna šťastný nápad. za to, že ti to tu holky napsaly se nezlob, ale tak to prostě je. nepíšeš o jak velký dluh jde, jak dlouho mu to budou z toho platu strhávat. chápu, že ti jde zřejmě co nejdřívější vymazání z registru. pak mu s tím splácením holt budeš muset pomoct. ale prostě bez nějakých jistot nikdy nikdo nikomu nepůjčuje. každý chce vydělat a ne riskovat. bohužel, to je realita. co dokáží nerozvážnosti z mládí vím moc dobře. já platila partnerovi dluhy dlouho. ale raději tak, než aby se v tom do nekonečna točil, protože z toho není moc způsobů jak se dostat. věř mi, před mateřskou jsem dělala pro exekutora.