Nebankovní půjčka bez registru a zástavy, poradíte?

misak85
3. dub 2015

Prosim neporadi nekdo nebankovni pujcku bez nahledu do registru a bez zastavy nemovitosti? Pritel potrebuje vyplatit exekuci, banka samozrejme nepujci. Oddluzeni neprichazi v uvahu. Pokud by vyplatil exekuci ma prijem kolem 20000. Nema nekdo zkusenost s nejakou spolecnosti ktera pujcuje?? Dekuji

blahova_andrea
28. únor 2018

vysvětlí mi někdo, proč u providentu nemůže přijít exekutor?

nita1984
28. únor 2018

@blahova_andrea proč by nemohl ?

blahova_andrea
28. únor 2018

@nita1984 no to se právě ptám, protože to tu bylo několikrát zmíněno a mě není jasné jaký je rozdíl mezi tím jestli dlužím providentu nebo někomu jinému. prostě pokud nebudu platit a nebudu problémy řešit, tak to u toho exekutora může skončit vždy, ne? pokud ne, tak se ptám, proč? na základě čeho je ten rozdíl? kde na to přišli? atd... 😉

nita1984
28. únor 2018

@blahova_andrea já exekuci od Providentu řešila, takže je to pěkný kec

blahova_andrea
28. únor 2018

@nita1984 taky si myslím, ale exekuce už nějakou dobu nedělám, tak si ráda nechám vysvětlit, pokud jsou nějaké změny. novel exekučního řádu bylo hned několik, co jsem doma. nebráním se osvětě 🙂

monika125552
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aimer
26. bře 2018

Vy mate exekuci a chcete ji resit nebankovni pujckou? Takze zaplacnete dluh dluhem a jeste mozna ve vysledku horsim?! Exekuce se mozna tak zbavite kdyz se domluvite na splatkach nez aby jste se dostavaly do dluhoveho kolotoce,kdy dluh zaplatite dalsim dluhem... To je cesta mozna tak do pekla a ne k lepsimu v zivote... Ale na to musite prijit samy 🙂

yaiza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
magda1122
8. kvě 2018

Me pomohl tetnto formular, da se ziskat jednoduse vice nabidek naraz.. http://zoomfin.cz/nejschvalovanejsi-mala-pujcka/

vera898
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
renemay
7. led 2019

Já mám zkušenost s nebankovní pujckou Zonky. Vždy mi vyšly vstříc,vyřízení bylo rychlé a peníze jsem mela na úctě za 3 dny.

jancisar
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sudylichozrout
14. led 2019

@jancisar to snad nemyslis vazne...

nita1984
14. led 2019

Reklama

markosky7
26. zář 2019

Prosím prosím, možná maličko offtopic, ale i u mě došlo bohužel na situaci, kdy musím využít půjčku. Nebankovních se bojím, dala bych radši přednost ověřené od banky. Víte, která teď vychází nejlíp? Známý mi doporučil půjčku od Monety, ale budu ráda i za další názory.. děkuji!

editah222
26. zář 2019

@markosky7 osobní zkušenost nemám, naštěstí, ale naši zaměstnanci si nejvíc berou od Monety a od Zonky.

rad11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rad11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rad11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rad11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sudylichozrout
25. únor 2020

@rad11 jdi s tim do hajzlu. Ze se nestydis...

ruda998
Odpověď byla odstraněná
Zobraz