Úvěry Koruna, máte zkušenost?

hanule112
4. zář 2015

Ahoj všichni...Mám na Vás dotaz.Jsem na MD a potřebovala jsem půjčku.Vyplnila jsem formulář na stránkách úvěry Koruna a chvilku po tom mi volala paní,že mi byl uvěr předschválen na čásku 10 000.Řikala,že mi pošle domu smlouvu k podepsání a průvodní dopis.A já že jsem musela poslat kopie dvou dokladů totožnosti(v mém případě to byl OP a kartička VZP)+kopie výpisů z účtu za poslední 3 měsíce.Vše jsem si řádně přečetla,smlouvu jsem podepsala(přišly mi 2 smlouvy s tím,že jednu si nechají a jednu mi vrátí a zároven jsem poslala ty okopírované dokumenty.V pruvodním dopise je uváděna paní Skohoutilová a adresa(asi její soukromá domů)a vedle byla další adresa Český triangl,a.s.Materiály jsem posílala v uterý.Dnes jsem volala paní,jestli ty dokumenty přišly v pořádku a tvrdila mi,že nic nepřišlo a to je pátek.Nechce se mi věřit,že by to poště trvalo tak dlouho...Nemáte někdo s touto paní nebo s firmou zkušenosti,Podepsala jsem smluvu o pujčce,kterou jsem nezískala.Nevíte někdo jak v takovém případě postupovat,dá se od smlouvy odstoupit.Bojím se,že budou chtít po mě peníze nedej bože,že by přišla třeba exekuce.Nikdy se mi nic takového nestalo.V životě jsem nic nedlužila a nikde nic nedlužim.Jsem na MD,mám malého synka a chci se mu plně věnovat,jenže ted musím pořád myslet na tuhle situaci a nevim jak dál a co mám dělat.Budu moc ráda,když mi někdo poradí.Jsem zoufalá.Díky

svetlus_pepca
5. zář 2015

@somalicats Ale vždyť já jsem psala, aby mi tu nikdo nemluvil o neinformovanosti. Čímž jsem tedy měla namysli, že dotyčná asi příliš informovaná v této oblasti není. A jestli máš namysli tu závorku, tak ta se týkala pouze toho výčtu "vlastností", do kterých se neumím vžít. Navíc už v úvodní reakci jsem psala, že posílání podepasných takovýchto dokumentů poštou nepatří do solidního jednání, stejně tak, jako že kartička pojištění není dokladem totožnosti či to, že sjednávání půjčky přes telefon je prostě blbost! Tudíž mám dojem, že říkáš to samé, co já. Nebo snad ne?? 🙂

suzanna123
5. zář 2015

a co vám je sakra po tom, proč si půjčila? Vy jí na splátky přispívat nebudete, pokud se dostane do exekuce, tak to taky bude její problém a ne váš. Vychovávejte si svoje děti a nestrkejte nos do věcí, po kterých vám nic není 🙄

damada
5. zář 2015

@hanule112 no, to je právě to, ono to takhle vypadá, že zaplatíš "jenom přes 2000 navíc", ale když si to spočítáš, tak je ten úrok skoro 20%, což je teda sakra velkej úrok, a v bance bys ho určitě nedostala, tam bys zaplatila tak 7-9 %. Nechci tím nijak rejpat, nebo říkat, jestli si máš/nemáš brát půjčku a na co, jen jsem tím chtěla říct, že se tyhle společnosti prostě absolutně nevyplatí.... (kdybys příště potřebovala, klidně se na mě obrať, můžu ti s tím pomoct 😉)

j.a.n.i
6. zář 2015

@damada No, 7-9% banky spíše jen inzerují... reálné úroky jsou tak někde kolem 11-14%, pokud člověk není zajímavý klient nebo nemají zrovna akci na nějaký konkrétní úvěr.

rybamrazena
6. zář 2015

@suzanna123 Možná si to tu najde v budoucnu někdo jiný, kdo bude chtít 10.000, aby si koupil topinkovač, fén, sušičku na ovoce a polštáře do obýváku, zamyslí se nad tím a radši začne šetřit.... Myslím, že její děti nikdo vychovávat opravdu nechce. Když zakládám takovou diskuzi, tak prostě s takovými dotazy počítat musím. A jestli je ti jedno, že bude mít exekuci, tak ti gratuluju.

hanule112
autor
6. zář 2015

Tak podivej ty jedna rybomrazena,prestan me laskave urážet.Nikdo tu o tvoje názory nestojí!!!!!

rybamrazena
6. zář 2015

@hanule112 ??? To´s trošku přestřelila, že?

hanule112
autor
6. zář 2015

Vubec ne,soudit nekoho koho neznás a urazet.Fakt hnus.

kacca11
6. zář 2015

@hanule112 to je hezké, @rybamrazena ti dá konkrétní řady, zkušenost a ty se k ní chovas takhle? Proč se tu má vůbec někdo snažit ti poradit, když jsi akorát vztekla a hrubá?

Tomu já říkám síla.

lenka5731
6. zář 2015

@hanule112 nikdo te tu přece nesoudí, tvůj život, tvoje peníze. Nic to ale nemění na tom, že když tu napíšeš, že jsi vdaná, máte hezké bydlení, slušné příjmy a chceš si u podivné společnosti půjčit 10 tisíc (což je míň než jeden tvůj rodičák) a podepsala jsi kvůli tomu za podivných okolností nějakou smlouvu (kterou nemáš) a někam po síti poslala kopii svého dokladu, tak ..... tak to vypadá všelijak a nediv se, že ti někdo napíše svůj názor 🙂 🙂

hanule112
autor
6. zář 2015

Já chtěla pouze odpoved na otázku...Jestli náhodou tu spolecnost neznáte,nic víc...A místo toho mi tu nekteří z vás napíší,že nechápou na co si tu pujcku beru a proč si ji beru a co budu porizovat a ze vy by jste to udelali jinak atd...Člověk založí nejaké téma(nemam na mysli jen tuhle diskuzi,ale obecne)a dočka se akorát kritiky.To svedčí o charakteru nekterých z vás!

infokonik
6. zář 2015

@hanule112 V Diskusi jsou vítány všechny názory, i rady, i kritika, pokud jsou formulovány slušně. Je třeba počítat s tím, že pokud založíš Diskusi, najdou se názory souhlasné i opačné. Prosím, respektuj je.

Stejně tak prosím i ostatní diskutující, aby reagovaly(i) slušně a bez zbytečného napadání.

Děkuji za pochopení.

svetlus_pepca
6. zář 2015

@suzanna123 Víš, ono když se zakládá nějaká diskuze, tak se v ní prostě diskutuje. O tom to totiž je. A pak je taky potřeba počítat s negativními ohlasy.

@hanule112 Ty vážně nevíš, co chceš. Napřed tu fňukáš, do jaký pitomý situace ses dostala..Pak děkuješ za všechny názory a příspěvky, ať už pozitivní či negativní. Nakonec se dost nevybíravě pustíš do někoho, kdo tě vůbec neuráží. A ve výsledku nám tu oznámíš, že ses ptala JEN na společnost, což není pravda! Takže než příště založíš nějakou diskuzi, ve které se budeš dožadovad rad a pomoci, rozmysli si, co chceš. A nepamatuješ-li si, cos psala, raději si své příspěvky znovu přečti, než se tu do všech obuješ.

hanule112
autor
6. zář 2015

Ano,já se pouze zeptala,jestli náhodou nekdo nemá zkusenosti s touto spolecností.Pokud jsem se ptala i na neco jineho,tak mi tedy řekni na co?Já totiž o nicem jinem nevim.Díky

tetrix
6. zář 2015

Jenom jedna technická připomínka-pokud by jim ta smlouva od tebe nepřišla, tak jak by po tobě mohli něco vymáhat exekucí? Z jakého titulu, když by neměli v ruce žádný písemný tebou podepsaný podklad, že jste si spolu sjednali nějaký úvěr?

svetlus_pepca
6. zář 2015

@hanule112 Tohle je z tvého úvodního příspěvku: "Nevíte někdo jak v takovém případě postupovat,dá se od smlouvy odstoupit." A především - pokud ses chtěla jen zeptat na zmíněnou společnost, mělas založit otázku a ne diskuzi. Založíš-li diskuzi, měla bys očekávat, že se v ní bude diskutovat.

dantepaola
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sudylichozrout
Odpověď byla odstraněná
Zobraz