Vánoční odměny partnerů. Měli vaši partneři v práci?

19. pro 2021

Zdravím dámy, měli vaši partneři/ manželé v práci odměny ke konci roku? Manžel pracuje ve střední, české firmě, má středoškolské vzdělání a mel vanocni odměny 80 000,- v čistém. Manžel byl spokojený na to, jaký byl tento rok (covid), ale dost lidí v práci prý nadávalo. Minulý rok mel odměny teda o dost větší, ale udivilo mě, že byli jeho kolegové tak nespokojeni. Mě se ta částka zdá pěkná, tak by mě zajímalo srovnání jak je to v jiných firmách.

swan42
20. pro 2021

Ne, zadny odmeny, benefity, vouchery ani 13.plat muj muz nedostava. Dokonce ani neproplaci prescasy a nahradni volno si nema kdy vybrat...
Vysokoskolak, ceska firma, cca 50 zamestnancu, stredocesky kraj 🤷
A vzhledem k detem a hypotece, nejdrazsi vode v republice a tak vubec ocenim tipy na zmenu zamestnavatele 😅

barmil
21. pro 2021

Ja dostávám jako top manažer odměny v dubnu, počítají se z obratu firmy za předchozí fiskální rok. Většinou to je 30% ročniho platu. Plus kvartalne 8% obratu z projektu, na kterých přímo pracuji.

victress
27. pro 2021

vzhledem k tomu, že nepíšeš název povolání ani region a navíc jsi anonym, tak to považuju spíše za provokaci, průměrný smrtelník si o takových odměnách může nechat zdát...