Pondělní SOUTĚŽ: Nejkrásnější vánoční zážitek

klara_kik
21. lis 2016

Vánoce jsou bezpochyby nejkrásnější a nejkouzelnější období nejen pro děti. Čekání na Ježíška, otevření vysněného dárečku, úsměv na tváři vašich nejbližších a vůně cukroví v celém bytě. Co pro vás znamenají Vánoce? Jaký vánoční zážitek je pro vás ten nejkrásnější a na jakou chvíli se ze všeho nejvíc těšíte?

Tu nejzajímavější nebo nejkrásnější odpověď na konci týdne odměním poukazem na nákup v KiKu v hodnotě 250 Kč a pěkným vánočním dárečkem. Psát můžete až do úterý 9:00, a pokud už přemýšlíte, co byste si za poukázku koupily, můžete vybírat tady: www.oblekamesechytre.cz

soda365
21. lis 2016

Když jsem byla ještě malá holčička tak mě maminka o štědrém dnu ráno pokaždé probudila mazlením a koledou.. Jsou to jedny z mých nejkrásnějších vzpomínek.. Nejvíc ze všeho se proto těším až takto jednou probudím své děti..

lazna
21. lis 2016

Nejkrásnější zážitek Vanoční je ten, že když děti ráno vstanou a uvidí stromek. Mají z toho radost a těší se na včer jestli dostanou dárky. A večer pod stromečkem je rozbalý. Ty jejích úsměvy jsou k nezaplacení. Vánoce pro mě znamenají strávený čas s rodinou.

joannah13
21. lis 2016

Vánoce s dítětem je úplně o něčem jiném. Najednou je zase důvod těšit se, protože ty rozzarene dětské oči jsou k nezaplacení . Loni si to syn ještě neuvědomoval, letos to bude prostě krásné. A já nejraději dělám radost druhým a letos se mi doufám, podaří všem vedrat slzy štěstí do očí. Protože doufám, ze budu oznamovat těhotenství, protože už se ve mě skrývá miminko a vím, to bude ten nejkrásnější dárek, který rodině budu moci dát, tedy zatím jen oznámit 🙂

tanakin
21. lis 2016

Vánoce jsou pro mě rodinným svátkem a radostí ze setkávání s nejbližšími. Nejvíce se těším na první Vánoce s miminkem, které nyní očekáváme. Pokud bude ono spokojené, šťastné a zdravé, tak to bude nejkrásnější chvíle.

nuninove
21. lis 2016

Vánoce pro mě od doby co jsem máma dostali úplně jiný rozměr..Miluju vánoční svátky od malinka, ale teprve co jsem máma si je užívám naprosto jinak..Znamenají pro mě spojení slov RODINA SPOLU..Strašně ráda je trávím se svou rodinou (manžel, syn a letos i holčička v bříšku) a nejraději jsem, když jsme u mých rodičů 🙂 nejkrásnější vánoční zážitek mám když vidím syna běžet ke stromečku s rozzářenýma očíčkama, u toho zní má nejoblíbenější koleda chtíc aby spal a to mě vždy dojme, že až pláču..Nejvíc se každý rok těším právě na toto, na to že jsme všichni pospolu a samozřejmě na spousty dobrot a pohádek 🙂

anngells
21. lis 2016

Pamatuji si, když jsem chodila do školky, vždy jsme se bavili o Vánocích a na co se těšíme a já jeden rok odpověděla, že se nejvíce těším na to, že konečně spatřím Ježíška, jelikož jsme ten rok probourávali stěnu mezi obývákem a kuchyní (v obýváku byl stromeček a každý rok se pod ním během večeře záhadně objevovaly dárečky 🙂). Co budu povídat, Ježíška jsem nespatřila (přiletěl mezitím co jsme pouštěli petardy z okna), ale na každé Vánoce vzpomínám s úsměvem, jelikož jsem měla tu možnost strávit je mými nejbližšími a to je asi na Vánoce nejdůležitější.

Loňský rok jsem toto posunula na další level, neboť s námi mohl být poprvé i náš syn Daník a to štěstí, když člověk vidí radost v dětských očích, je prostě nepopsatelné 🙂.

Tak i Vám přeji hezké Vánoce, ať je prožijete s těmi, které máte rádi

asashley
21. lis 2016

Na Vánocích mám nejradši tu celkovou atmosféru, pohodu, vůni cukroví a komíníčků to prostě musí být 🙂 ať si manžel frflá jak chce 😀 .
Nejvíc si ale užívám to vánoční ráno kdy je ještě všechno před námi a celý den se člověk těší...jako malé mi ten den přišel naprosto nekonečný a s bráchou jsme si různě hráli a vymýšleli kraviny, aby nám to rychle uteklo 🙂 dodneška si pamatuji na motýlky v břiše když už jsme měli jít ke stromečku a já jsem svým rodičům neskutečně vděčná za to, že mě naučili takto Vánoce vnímat.
S manželem máme také svoje tradice a ta nejlepší je si o Štědrý den ráno udělat chlebíčky a koukat na Vánoční prázdniny...celý den je krásný, pohodový a prostě náš 🙂. Letos naposledy budeme jen dva...čekáme naše první miminko a já se neskutečně těším až bude příští rok s námi a pak už pořád...protože bych i jemu jako moji rodiče nám, chtěla vytvořit ty krásné Vánoce na, které bude vždycky rád vzpomínat.

luca16
21. lis 2016

Vánoce bereme jako svátky pohody a setkání s rodinou. Je to nejkrásnější svátek v roce. Letos jsme poprvé čtyři, tak jsem zvědavá, jak budou probíhat. Nejvíc se těším na to, až budem dávat holkám dárky, až uvidíme ty rozzářené tvářičky u rozsvíceného stromečku a až si s nimi sedneme k pohádce a řekneme si, že jsme ta nejšťastnější rodina, protože máme jeden druhého.

makynaeliska
21. lis 2016

Pro me byl nejkrasnejsi zazitek,kdyz me bylo asi 10 a brachovi 7 a ve skole mi rekli ze jezisek neni...S brekem jsem prisla domu,mamka me konejsila a s jejim brachou udelali plan 😊Strejda sehnal bilej oblek i s kapucou,a kdyz jsme sedeli u stolu slyseli jsme sramot okna,fujavici,pres sklo jsem zahledla jeho siluetu ....Verila jsem ze existuje a mela jsem takovou radost,uplne hrde jsem ve skole rikala ze proste existuje ze jsem ho videla....
A nejvic se tesim na letosni vanoce protoze my jsme uz komplet 4.clenna rodina a navic jdeme na Stedry den k babicce,kde bude i bracha a nakonec i mamka ktera pracuje v nemecku a dali ji volno....Mam hroznou radost

galapet
21. lis 2016

Vánoce jsou pro mě chvíle očekávání a rodinné pohody. Jiskry v dětských očích, zda dostanou to, co si od Ježíška přály. Letos poprvé tuto radost budeme prožívat s naší dcerkou. Už se moc těšíme.

dubina
21. lis 2016

Nejkrásnější období bylo vždy zdobení stromečku, dělání bramborového salátu a objevení dárků pod stromečkem. Syn zdobení stromečku miluje, minulý rok ho pomáhal zdobit a dělal se mnou cukroví. Tenhle rok už hlásí jéééééééééé Vánoce. Tak už se těším na pečení, zdobení a rozbalování dárků a na jeho šťastné oči až uvidí pod stromečkem vláčky a tramvaj.

zvargova
21. lis 2016

letos se těším až budeme trávit vánoce u pohádek s oběma holkama a na rozbalování dárečků, hlavně že se sejdeme u jednoho stolu, ta menší z toho nebude sice mít ještě rozum ale i tak to bude krásné

aarriel
21. lis 2016

na letošní vánoce se moc těším, protože si je užijeme a moje dcera to už bude vnímat. Těším se až si uděláme svoje tradice a vánoce podle toho jak se to líbí nám a sami. Bohužel já hezké vánoce moc nezažila a nikdy jsem se na ně extra netěšila,ale s vlastním dítětem to je něco jiného a těším se 🙂

mari90
21. lis 2016

Vanoce pro me znamenaji opravdu mnoho. A musim rict, ze vsechny Vanoce pro me byly krasne, ale uplne ty nejkrasnejsi Vanoce zazivam az po narozeni dcerky. Na tyhle se tesim, ale uplne nejvice. Dcerka uz mnoha vecem rozumi a tak si je vsichni uzijeme jeste vice.

hanaluna
21. lis 2016

Silné pro mne byly loňské vánoce, kdy jsem čekala své první miminko. Termín jsem měla až 31.12. ale už byly celkem časté poslíčky. Moc jsem si přála být na štědrý den doma. Na štědrý den jsem měla v porodnici na monitoru ukázkové kontrakce po pěti minutách. Bolesti žádné. Spousta přesvědčování, že doma to zvládnu a kdyžtak okamžitě přijedu. No a nakonec se princezna narodila až 30.12. Letos budou vánoce s dcerou ještě krásnější a její první rok. Pod stromeček mohou být prázdné krabice, hlavně že jsou zabaleny, trhat papír je dcerky oblíbená zábava. Hlavně že budeme spolu. ☺️

drex951
21. lis 2016

Pro mne bude nejkrásnější vánoční zážitek vidět jak dcerce budou zářit oči štěstím, až uvidí rozsvícený stromeček, hořící prskavky a dárečky. Už teď trénujeme a zapalujeme po večerech prskavky. Tu vůni miluji. Dcera vždycky křičí "Juuu" a "Jeee" a s radostí tleská. Tyhle okamžiky štěstí si chci vrýt do paměti.

velkavera
21. lis 2016

Pro mě nejkrásnější Vánoce byly asi v roce 2011, kdy pod stromečkem ležel dáreček domácí výroby 🙂 Letos je dcerce už 5,5 roku a k Vánocům si nejvíce přeje koleje a vláček přes celý pokoj pro miminko které, jako její maminka nosím pod srdíčkem 🙂 Doufám, že v dalších letech pro nás ale i pro všechny maminky nejen zde na MK budou Vánoce klidné a plné rozzářených dětských očí 🙂

jitka_cv
21. lis 2016

Největším zážitkem letošních vánoc pro mě bude vidět rozzářené očka naší dvouleté Kačky,její reakci na rozsvícený vánoční stromek a pak na dárky.Vloni to ještě moc nevnímala,letos už se na ježíška moc těší.Na štědrý den se scházíme u tchánovců a trávíme tam i večer.Jen je mi moc líto,že se vnučky nedožil i můj tatínek.....byl by pyšný dědeček.

pavlikovarenata
21. lis 2016

Když jsem byla dítě, tak nejkrásnější bylo určitě čekání až zazvoní zvoneček a taky zlaté prase, které mamka vždy někde nalepila, když jsme se postily 😉 Když jsme odrostly začaly být svátky chvíli kdy se všichni sejdeme a nacpeme si pupky, dnes už mám dvě děti, tak už je to hlavně o nich a jejich rozzářených očích 😉

sarka49
21. lis 2016

Prom mě vánoce znamenají rodinnou večeři před rozbalování dárků a pohádkou a taky vůně vanilkových rohlicku a lineckého cukrovi. Nejkrásnější zážitek byl vloni, když se nám narodila v listopadu dcera amy jsme strávili vánoce jako rodina ve složení mamka, taťka a Adélka. A těším se letošní vánoce, protože budou živější kvůli dcerce. Budu ji muset více hlídat, aby ji blikající stromeček zbytečně nedrazdil 😍

elinka90
21. lis 2016

Pro me jsou Vanoce hlavne o tom, ze se u stedrovecerniho stolu sejdeme cela rodina, zapalime svicky za ty, kteri s nami uz byt nemuzou a vychutnavame si tu atmosferu. Minule Vanoce patrili mezi jedny z nejkrasnejsich, protoze k nam do rodiny pribyla ma dcerka, ktere v tu dobu byly 2 mesice. Tento rok z toho uz bude mit vetsi rozum a tak uz se nemuzu dockat az uvidim jeji vyraz ♡

misuulee
21. lis 2016

To je jasny, minuly rok prvni vanoce ve trech,ty ocicka rozareny s nadseny nezapomenu a letos se tesime moc!!!Vanoce ,rodina co je vic?

nnniky
21. lis 2016

Vánoce už pro nás začínají v tomto období, kdy starší syn už napsal dopis Ježíškovi a měl tak velkou radost, když si Ježíšek dopis, který dal za okno, opravdu odnesl 🙂 Syn už odpočítává dny, kdy přijde Ježíšek a má trošku "obavu" aby stihl Ježíšek všechny dárky pro všechny děti pořídit 🙂 Těším se, až zazvoní zvoneček a děti vyběhnou z pokojíčku a uvidí plno dárečků, svítící stromeček, prskavky...tak rozzářená očička má asi každé dítě 🙂

monika51
21. lis 2016

Pro mě znamenají Vánoce klid, pohodu a dělání radosti. Snažím se mít hotové co nejvíc dopředu, abysme si ty dny užili. Rána s vánočkou, odpoledne s cukrovím, procházky, potkávání se s rodinou a přáteli, spousta vyprávění, úsměvů a pohody. Jakoby se zastavil čas, žádný spěch a nervy. Pro mě je to i napínavé čekání jakou radost udělají dárky, protože vždy hodně vybírám aby potěšily 🙂 Letos to bude o to kouzelnější, že máme prcka, tak už jsme oba natěšený (já i taťka) jak mu budou zářit očička 😍

lusesita25
21. lis 2016

Miluju Vanoce, uz jen proto ze se sejde opet po roce cela rodina. A nejvic se letos tesim na rozzarena ocicka naseho prcka u vanocniho stromecku.

markysek2
21. lis 2016

vánoce pro mne znamenají rodinou pohodu v kruhu blízkých lidí, nejraději samozřejmě vzpomínám na vánoce, kdy mí rodiče jako puberťákům nevěřícím na Ježíška připravili každoročně překvapení, záhadného rozsvícení stromečku ...přísahám, že nevím kdo to dělal do dnes, nebylo nám to prozrazeno , jen mám tušení že asi babička , protože s její smrtí se už stromeček sám nerozsvítil ....každopádně nejkrásnější vánoce jsou s dětmi to napětí , to očekávání, jestli Ježíšek dorazí, tak radost, když zazvoní zvoneček a ještě větší když se tam objeví to po čem srdíčko touží ..jen tuším, že s přibývajícícm věkem bude stále náročnější toto přání splnit, tak si vážím toho , že zatím jsou splnitelná, byť nejsou skromná a že jim/ nám to dlouho vydrží ..minimálně tak dlouho jak dlouho vydrží víra v Ježíška (doufám, že celý život jako mě)

lucianapolis
21. lis 2016

Pro mě znamenají vnitřní harmonii, něco takového kouzelného, nepopsatelného. Ta atmosféra, vůně, svíčky, nálada, jiskra. Asi to nelze popsat slovy, ale každý pochopí 🙂 navíc jsme se před 14dny rozrostli o další členku rodiny, tak má malá dvouletá Adélka na Vánoce parťačku 🙂

verkaunka
21. lis 2016

Samozřejmě se tesim na pohodove a klidne svatky strávené s rodinou, a rozzarena dětská očka...na rozbaleni darku a radost z nich...mám krásné vzpomínky na Vanoce, když jsem byla mala a ted v dospělosti je také miluji...a když zavzpominam na zážitek krom radosti nasi dcery z vánoc, tak to bylo před dvěma lety, kdy se nečekaně vrátil manžel z pracovní cesty dva dny před Štědrým dnem a mel se vrátit později...mela jsem obrovskou radost....

svetlus_pepca
21. lis 2016

Překrásných vánočních vzpomínek mám spoustu. Rodiče vždy dělali vše pro to, aby Vánoce byly nádherné. Až dnes jako maminka dokážu ocenit všechno to, co to obnáší, kolik sil, času a práce za tím vězí. Ale určitě nikdy nezapomenu na Štědrý večer před osmi lety, kdy jsem po večeři a rozbalování dárků strávila krásné zasněžené chvíle v rozsvíceném vánočním centru města s člověkem, do kterého jsem byla jen týden a kousek šíleně zamilovaná! Dodnes je mou velkou láskou, tři a půl roku manželem a dva a půl roku otcem našeho Maxíka!
A těšení je celé roky stejné. Na pohodu, vánoční vůně i chutě, pohádky, radost blízkých a samozřejmě Ježíška! 🙂

fouskovi
21. lis 2016

Pro mě je to že se celá rodina sejde nikam nespěchá a letos budou o to krásnější že náš syn už bude ty Vánoce prožívat naplno bude ho vše lákat a zajímat vloni byl ještě malé miminko tak z toho neměl rozum ale letos už se strašně moc těšíme 🙂