Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak dokázat ex příjmy? Zaměstnavatel mu potvrdí minimum

rosslerova
17. pro 2015

Dobrý den,
měla bych prosbu. Jak dokázat ex příjmy, když zaměstnavatel mu potvrdí minimum? Nevím ani jak dokázat ty montáže. Je tam zaměstnaný už 5 let je to malá firma a asi kvůli daním zaměstnavatel přiznává jen minimální mzdu 8200kč a to po celou dobu, je to truhlář a vím že jezdí i na montáže ale zaměstnavatel to popřel. A když jsem argumentovala tím, že je u nich dost práce tak to soud neuznal, byly tam i nabídky v jeho oboru, ale už obsazené, kdyby něco hledat tak by o nich věděl, jemu to viditelně vyhovuje mít peníze bokem jen, aby nemusel na syna platit víc. děkuji

lv
17. pro 2015

vím jen z doslechu, u soudu se ptali otce kamarádčiny dcery, kolik platí na bydlení, jestli má auto, a jelikož to byly normální cifry, soudkyně řekla, že je zvláštní, že s příjmem 10tis kč bydlí v bytě za 12tis, používá auto a dala mu 3.5tis alimenty. Ale je osvč, ne zaměstnaný.

brunetka11
18. pro 2015

@rosslerova Na jednoho klienta takhle rozvádějící se manželka poslala finanční úřad, svezlo se to pak i přes pracák. Přidala se k ní další téměř ex kolegy. A byla z toho velká polízanice. To už je o daňových únicích.
Pak si ta firma dala na podobné akce sakra pozor.

Sem začni psát odpověď...

Odešli