Jak probíhá schůzka na OSPOD?

cherie24
1. říj 2020

Maminky zajímalo by mě, jak probíhalo vaše sezení s ex na ospodu? Zajímají se o to proč jsme se rozešli? A když to tam nechci rozebírat? Protože on to stejně popře a akorát budu já za hysterku ... Srovnají tam třeba tatínka trošku? Ať se zklidní a začne trošku vycházet vstříc? Budou přihlížet víc na pohodu dítka? Dcerka neusne jinak než přes prso a v noci se budí minimálně 3x za noc, ale zvládá to někdy i co hodinu nebo dřív a jediné co funguje je jí dát prso jinak řve a řve klidně hodinu v kuse až je hysterická a nedá se uklidnit a chlap chce bojovat za to, aby si jí odvážel se slovy mě to ale vůbec nezajímá, ja mám právo na to si jí odvézt. Vůbec ho nezajímá co by dělal, kdyby nemohl malou uklidnit, že je pořád kojená (má rok) a já už nemám tolik mlíka, abych udělala zásoby na víkend. Nemyslím, že by si jí chtěl odvážet, protože by jí tak moc chtěl mít u sebe, jde mu jen o to, že by to bylo pohodlnější pro něho si jí odvézt k rodičům nebo přítelkyni a nemusel by jezdit za ní k nám a nijak ho nezajímá, jak by to zvládala malá. Je to jen já mám právo, já jsem otec, já chci.
Děkuji za vaše zlušenosti 🙂

klokanka31
1. říj 2020

@cherie24 Já teda zkušenost nemám, ale přijde mi že je tvůj ex pěkný vůl. A to jsem slušná...

amazonkajanik
1. říj 2020

@cherie24 počkat,není to ten tatínek,co po vás chtěl,abyste jela 200km vlakem?
Jinak,ospod by měl pohlížet na to,co je nejlepší pro dítě,tudíž nedovolí,aby si otec malou odvezl,pokud je kojena a v záchvatu vzteku jí uklidní jen prs. Máme 15.měsíčního syna a i muž ví,že jediný,kdo ho uspí,jsem buď já,nebo fakt těžká únava (ale to jde spát až kolem půlnoci,když je pod námi v hospodě zábava a to neusnou ani dospělí 😟)

zelenaesmolda
1. říj 2020

Kojene dite mu na vikend nikdo neda pokud to neni v jeho zajmu coz ocividne neni

cherie24
autor
1. říj 2020

@amazonkajanik ano je a já jsem dokonce jela
Ale cesta vlakem byla ještě zlatá oproti zbytku víkendu 😣 no když jsem blbá, tak jsem se poučila a pro příště už budu vědět ...

dashyyy
2. říj 2020

@cherie24 fakt jsi jela?? Přijel ti alespoň pomoct na nádraží? Holka to musel být mazec ☹

cherie24
autor
2. říj 2020

@dashyyy ano jela a ne nepřišel. Mazec to byl, tam jsem jela s dítkem v šátku, krosnu na záda, sedačku do kočáru a na místě když se rozpršelo, tak jsem přehodila malou do kočárku a autosedačku jsem nesla v ruce. A zpátky pro nás jel přítel do půli cesty, protože všichni byli nasraní, že nás musejí někam vézt. Jsem myslela, že se aspoň staví na kafe a podívají se jak jejich vnučka žije, že to aspoň spojíme takhle pěkně a oni řekli, že mě jen vykopnou a pojedou, že na kafe fakt nemají čas, když je to tak daleko. Nasrané pohledy, nikdo se mnou nemluvil, že by se někdo zeptal jak se nám daří, jak zvládáme, to vůbec, moc jsem si to užila. Předpokládám, že kolem vánoc budou další hádky, že chtějí vnučku vidět a to už teda milá fakt nebudu a pošlu všechny do pr... 😃 Ale když pominu, že jsem byla durch ještě než jsem nastoupila do vlaku, tak malá si cestu v dětském kupéčku náramně užila a personál byl teda dost překvapený, když mě viděl, ale pomohli a ani nebyli nevrlí 🙂 Já jsem si i chvíli myslela, že až mě uvidí s čím vším se tam mám v plánu nacpat, že mě do vlaku ani nevemou 😁

konidana
3. říj 2020

@cherie24 no paráda. Tak si tohle ulož a ukaž jim to na ospodu, jak fungujete...