Střídavá péče. Řídit se soudem či sociální pracovnicí?

nikolikka
4. led 2023

Dobrý den chtěla bych se zeptat s bývalým přítelem jsme měli soud o střídavou péči a o alimenty v tu dobu bylo malému měsíc teď jsou mu 4 střídavá péče mu byla odepřena z důvodu že nedoložil doklad že prošel léčením z narkotik tak byla uložena soudní dohoda že se jim může vídat jen v mé přítomnosti jenže jeho otec dále naléhá že si ho chce půjčit i když mu to soud zákazal protože je závislý na narkotikách a byli tam i psychické problémy jenže on mluvím že sociální pracovníci ta mi volala na zpět a prý mám povinnost mu ho půjčovat aspoň na půl hodiny tak teď nevím jestli mám poslouchat soud a svojí intuici že se o dítě bojím nebo paní sociální pracovnici moc krát děkuji

klokanka31
4. led 2023

@nikolikka Jasně že poslouchej rozhodnutí soudu. A kdyby se něco dělo, tak volej ihned policii. Přece nedáš dítě feťákovi 😨

camelinka
4. led 2023

@nikolikka Jasneze soud, ne co nejaka pinda placne po telefonu...

jjasmina
4. led 2023

@nikolikka soud

luciksima
4. led 2023

Poslouchej soud...dítě mu samotný nedávej

gruyerre
4. led 2023

@nikolikka heleď to ani nemusela být sociální pracovice, to mohla být nějaká jeho známá a tohle ti nalhala. Jasně že nedávej dítě smažce.

merope
4. led 2023

@nikolikka Pokud jeho otci soud výslovně styk zakázal, jiný nemá co povolovat. Pokud otci dítěte soud styk povolil jen s tvým doprovodem, tak určitě musíš styk povolit - s tvým doprovodem. Zde bych skoro doporučila se scházet např. v kavárně / čajovně, prostě kde budou lidi, pokud se snaží takto vyhrozovat, bála bych se styku doma.

kristyn86
4. led 2023

Soud!

helabella
4. led 2023

Rozhodně jedině soud. Ten rozhodl a pro vás je to rozhodnutí závazné. Ospod může navrhovat, doporučovat a já nevím co, ale ty se musíš řídit soudním rozhodnutím.

izz76
4. led 2023

Dodržela bych rozhodnutí soudu,ferakovi bych dítě nedala a vůbec nechápu jak je možné u 1mesicniho dítěte řešit střídavou péči..

merope
4. led 2023

@izz76 Tak žádat soud o střídavou péči může v principu kdokoli kdykoli. A soud zcela správně nevyhověl. Divné by bylo teprve kdyby vyhověl.

karkulka1283
Odpověď byla odstraněná
Zobraz