Bing 😃 - dotaz

me_druhe_ja
12. říj 2022

Jedna diskuze na pobavení:
Bing = Flop
Sula = Anna
Pando = Padžetka
Koko a Charlie = ????

Proč ti dva chudáci nemají v seriálu přestavěnýho svého pěstouna nebo co to je?

😀

kajka93
Autor odpověď smazal
Zobraz
kajka93
12. říj 2022

Koko a Charlie mají taky pěstounku - takovou tu červenou - je hned na začátku, předává je Flopovi a u toho telefonuje :D

galatea_a
12. říj 2022

V originále je ta jejich pěstounka (pečovatelka) víc vidět v několika dílech a jsou tam i další postavy. My ale koukáme jen na českýho Binga na youtube, tak jen co jsem zahlídla.

me_druhe_ja
autor
12. říj 2022

@kajka93 Jo, to já vím. 😀 ale že tam vůbec nijak nefiguruje, nemá jméno a tak....to mě mate. 🙂
Ale ta teorie se zaměstnanou matkou není zla. 😀

me_druhe_ja
autor
12. říj 2022

@galatea_a Ahaaaaa to je zajímavý...u nás taky právě českej Bing. A nebo francouzskej, ale ten má na YouTube jen sestřihy a ne celý epizody, což mě sere. 😀 a s angličtinou už jim hlavy plist nechci, to stačí, že slyší doma jak se bavíme mezi sebou

galatea_a
12. říj 2022

@me_druhe_ja Tak jim jen řekni, že se jmenuje Molly a je to doktorka. A má hodně práce, tak tam prostě není moc vidět. 🙂

shak29
12. říj 2022

@me_druhe_ja , ta cervena je Molly. 😉

me_druhe_ja
autor
12. říj 2022

@galatea_a
@shak29 Díky holky, fakt mě to vrtalo hlavou (to je fakt bída, nad čím přemýšlím😀)

veronikalam
12. říj 2022

Na Decku Ceske televize ted davaji Binga. Pripadne na ivysilani. Na youtube uz je mame vsechny shlednute, tak se tesim az na Ct budou nove dily.

73nica73
12. říj 2022

@me_druhe_ja me vic depta ten Pando 😂proc si furt sundava ty kratasy?😂dela to i v ty uvodni znelce🙈

keysi90
12. říj 2022

@73nica73 to je dobrý že tě deptá jen pando. Mě vytáčí celej Bing. Ale náš malý ho má hrozně rád. Trpím když ho pouštíme.

cikitkapb
12. říj 2022

@me_druhe_ja To mě taky zaráží… Jo a Sula má opatrovnici a jmenuje se Ama, ne Anna. 😉

cikitkapb
12. říj 2022

@keysi90 Mně ten králík nikdy nevadil, ale minulej tejden jsem viděla jedno Reels na instáči, kterej byl o českým Bingovi a od tý doby nejsem schopná to normálně poslouchat. 🤣🤣🤣

me_druhe_ja
autor
12. říj 2022

@73nica73 o tom jsme se bavily s kamarádkou (ano, tohle je téma, o kterým se bavím s kamarádkama😀 🙈) a prej to má zobrazovat děti, který mají podobný problém se svlékáním. 🙈

me_druhe_ja
autor
12. říj 2022

@keysi90 Mě Bing nevadí teda. 🙂 Naopak mi přijde takový snaze srozumitelny pro ty děti 2-4 let cca. Vždycky je tam to strhnuti, poučení, děkuji, prosí, omlouvají se...Jasně, nějaké věci jako houpačku Flope a tak by tam být nemuseli, ale celkově je to fajn pro ty prcky. Holt se na to nemůžeme dívat optikou dospelaka, ale malýho dítěte. 😀 Malej ho totálně miluje už rok. 😀

me_druhe_ja
autor
12. říj 2022

@cikitkapb jojo, já vím.... automatická oprava v tel, jsem si nevšimla. 🙂

kafr
12. říj 2022

Bing fakt neeeeee!
"Šarlot koukej, zase ten hloupy ukňouraný Bing. Co mu teď Flop říkal? No a co zase udělal? Jj, neposlechl a ejhle, zničil to, zkazil všem hru, pokazil, namočil, vylil, vysypal... (Doplň dle libosti) a teď ještě kňourá, aby ho všichni litovali! To je ale jelito 🤦🏻‍♀️...
Takže u nás "ten hloupý, nešikovný, ukňouraný králík" 🤣👍

mafulin
12. říj 2022

Holky, jsem ráda, že je tady debata o bingovi 😀😀
Syn se mě ptá, proč nemají maminku a tatínka? Co je jako Flop zač??!

zizkmi
14. říj 2022

@mafulin pruvodci. Maji deti nechat, at vyzkousi co chteji a pak jim vysvetli, co je spatne a taky davaji pozor, aby se vylozene nezabili 😁Proto jsou i mensi, nejsou to hlavni postavy.

ester_ka
15. říj 2022

@mafulin Flop je prostě pytlovitý jedinec 🤣🤦🏻‍♀️

kafr
15. říj 2022

Není zač 😘

me_druhe_ja
autor
15. říj 2022

@kafr Můj vzor!😀