Nejoblíbenější filmy. Máte tip?

2veverka
12. lis 2021

Holky, dáte mi prosím tip na pár krásných, hlubokých nebo zábavných filmů ke stažení? Mám v hlavě jaksi prázdno... Díky!

2veverka
autor
13. lis 2021

Holky, děkuju moc všem. Dobrý seznam, budu z toho čerpat!

properjoey
13. lis 2021

@odula Duna super a to nesnáším sci-fi, jen je to prej asi třetina knihy a končí to prostě uprostřed příběhu...další díl za 4 roky 🤣

mourovatakocka
13. lis 2021

@odula Viděla jsem a za mě nejhorší zpracování duny. Lepší je tuším třídílné někdy kolem roku 2000.

zelenaesmolda
13. lis 2021

@klokanka31
Posledni aristokratka byla bomba!

odula
13. lis 2021

@properjoey
@mourovatakocka tak teď co ... :D stejně na to kouknu. Dík ! 🙂

klokanka31
14. lis 2021

@zelenaesmolda Jo já to můžu vidět furt dokola 😊

properjoey
14. lis 2021

@odula věřila bych @mourovatakocka, já nesnáším sci-fi, takže pro mě dobrý, ale asi teda pro znalce ne e.

odula
14. lis 2021

@properjoey ja zase vůbec neznám dunu, takže nemám s čím srovnat ;) zvědavost ovšem přetrvává

kristrin
14. lis 2021

@2veverka Jestli se do toho mohu vložit, tak mě napadá, co tématické filmy zimní a vánoční, připojí někdo nějaké typy? Mně se z těch méně známých líbily vánoční střevíčky, vánoční výlet, vánoční anděl, a vánoční pohlednice a animák polární expres. ☃️🎄🎁

lennus
14. lis 2021

Miluj mě, prosím
Perfect Days - i jako předvánoční
Okno naproti

elifida
14. lis 2021

@2veverka za mě z těch, co tu nejsou zmíněné
Nez si pro nás přijde
U nej se směju zároveň je dojemný a poučný.
pro mě dokonalé

janina92
14. lis 2021

Neobyčejný kluk ❤️ to mě vždycky vezme za srdce..

zelenaesmolda
14. lis 2021

@klokanka31
treba ta hlaska s mistnim popcornem se u nas ujala a pouzivame to taky :D

klokanka31
14. lis 2021

@zelenaesmolda Mě zas nejvíc pobavila hláška o tom pojištění - "jsou dávno mrtví,co horšího se jim může stát?"😄

orisek56
14. lis 2021

No já mám ráda hodně filmu, nejraději komedie. Ale pokud bycheoa uvést romantarnu a smutnou a zrovna do tohoto období, tak mě napadá Listopadová romance

danvitka
14. lis 2021

Já se chystám na Erin Brockovich ☺️

msgracia
14. lis 2021

Miluju po čem ženy touží.

dulmich
14. lis 2021

Rivalové, Železná srdce, stážista, Le Mans 66, sedm, purpurové řeky 1

tahejhula
15. lis 2021

Světlo mezi oceány, Philomena, Jana Eyrová (2011), Je to i můj život, 24 týdnů, Volyň, Nikdy neodvracej zrak, Pokoj (2015), De Behandeling, Sowon, Dogani, animovaný Hrob světlušek (1988).
Ale jsou tu i, dle mne výborné, československé filmy, například Po stopách krve, Skalpel, prosím, Den pro mou lásku, Vyšší princip, Pozor, vizita!, Sestřičky, ale netuším, zda na ně ještě někdo kouká. 🙂

janety32
15. lis 2021

Tak já sem taky napíšu pár svých oblíbenců, protože jsem si včera užila jeden tip odsud (Contratiempo) 🙂
50/50, 500 Days of Summer, A Good Woman, A Love Song for Bobby Long, A Room with a View, A Simple Favor, About Time, Amélie z Montmartru, Augustus Rush, Begin Again, Big Fish, Captain Fantastic, Catch Me if You Can, Crazy Stupid Love, Dear John, Death at a Funeral, Easy A, Easy Virtue, Ever After, Flipped, Four Weddings and a Funeral, Gone Girl, Groundhog Day, Hereafter, He´s Just Not That Into You, Chocolat, Inception, Juno, Knives Out, K-PAX, La Cara Oculta, La La Land, Lars and the Real Girl, Little Death, Little Miss Sunshine, Locke, Lost in Translation, Match Point, Melancholia, Miss Potter, Music and Lyrics, My Family and Other Animals, Palm Springs, PS I Love You, Ready Player One, Stardust, The Dressmaker, The Girl On the Train, The Importance of Being Earnest, The Painted Veil, The Princess Bride, The Secret Life of Walter Mitty, Tuck Everlasting, We Bought a ZOO, Yesterday, Youth

2veverka
autor
15. lis 2021

@tahejhula Myslím, že Vyšší princip, Sestřičky, Den pro mou lásku, to jsou pořád dobré filmy. Takže kouká...

zelenaesmolda
15. lis 2021

@klokanka31
Jo,to taky :D

klokanka31
15. lis 2021

@tahejhula Československé jsou super, i prvorepublikové 😊

eva267
15. lis 2021

Můj nejoblíbenější film je Million Dollar Baby a v podstatě vše, co režíroval Clint Eastwood, mě nezklame.

msgracia
16. lis 2021

Jinak mám ráda filmy pro pamětníky. A se synem a manželem se rádi díváme na komedie se Spencerem a Hillem. Teď se synovi líbí Lucky Luke s Hillem, který vznikl v roce 1991 a v tom roce jsem se narodila já 😉

danvitka
16. lis 2021

A ještě mě napadl film včerejší děti s Jane Seymour, podle skutečné události. Naprosto nádherný film 😍

te_reza
16. lis 2021

Amores perros.

kristrin
17. lis 2021

Kalifornské Vánoce (2020)

2veverka
autor
17. lis 2021

@te_reza Ten je hodně drsný, nebo ne?

galatea_a
18. lis 2021

Když už byl zmíněn Vyšší princip, tak jednoznačně ještě Polnočná omša 😉