Střih Valco Snap 4. Nevíte, kde bych jej sehnala?

kspp1
14. lis 2019

Dobrý den všem, nevíte, kde prosím sehnat střih na boudičku na kočárek Valco Snap 4? Máme růžový a narodil se nám teď chlapeček. Šít trochu umím, tak je mi líto to kupovat za drahé peníze. Nebo myslíte, že se to dá vymyslet podle původní boudičky?

fyii
14. lis 2019

@kspp1 urcite to je mozne usit podle puvodni boudicky, pani co to siji tak ji vzdy rozparou udelaji si strih a pak uz jen siji.. takhle mi to bylo vysvetleno, kdyz jsem shanela ja..

kspp1
autor
14. lis 2019

@fyii děkuji, ale mně přijde škoda tu původní párat, proto bych to raději vyřešila jinak, ale možná nebude zbytí 🙂

fyii
14. lis 2019

@kspp1 chapu, ono kdyz se kupuju fakt pekna latka, tak clovek tim stravi taky nejaky cas. na mimibazaru to urcite nekdo sije, asi i na fb a nechteji za to zase tak moc cca 600 z toho urcite pulka je material

kspp1
autor
14. lis 2019

@fyii tak takhle levně jsem to nikde neviděla, většinou kolem 1400,- Kdyby to bylo za 600, tak o šití neuvažuji 😉

zuzkasim
14. lis 2019

Nebylo by řešením obarvit ji? Vím, že se to dělává, jakými barvami neporadím, najdete určitě něco na netu.

kspp1
autor
15. lis 2019

@zuzkasim to možná bylo, ale byla by každopádně hodně tmavá a to se mi nelíbí. Výsledek tak černá, hnědá, tmavě modrá nebo fialová.

popelucha
15. lis 2019

Přidej se do skupiny My máme rádi Valco na Fb ;) určitě tam někdo bude klučičí boudu prodávat.

kspp1
autor
15. lis 2019

@popelucha děkuji za tip🙂

kattka009
15. lis 2019

@kspp1 Já mám síte na zakázku od této paní z MMB:ID 277387 na Bugaboo,je perfektní,tak zkuste napsat jestli ještě šíje.

kspp1
autor
15. lis 2019

@kattka009 děkuji