Dárek učiteli. Napadá vás něco?

pettypet
1. čer 2023

Neměl byste nekdo napad na dárek pro učitele? Kluci chodi do lidovky na klavír, jejich učiteli je velmi mlady a já vždycky nevím, co mu na konci roku dát. Klukům se moc hezky věnuje, tak to nedělám jen z pocitu povinnosti. Luxusni čokoládu jsme mu už dávali v pololetí a teď opravdu nevím. Alkohol se mi nechce po dětech posílat, to mi přijde divný a jinak mě nic nenapadá. Z kluků se mi nedaří vytáhnout, zda nezmiňoval nějaké koníčky nebo něco, co by měl rád...napadá vás něco?

aneta15
1. čer 2023

@pettypet já kupuji sušené sýry a oříšky od mixit

zekrt
1. čer 2023

Poukaz do knihkupectví.

similenka
2. čer 2023

@pettypet Tak nejsem zastánce alkoholu, ale myslím, že chlapa by mohl potěšit. Děti na ZŠ mužům lahvičku občas přinesou. Taky nějakou dobrou uzeninu, čokoládu, oříšky. Nebo třeba balíček zajímavého koření.

sigyn
2. čer 2023

Dala bych třeba fuert, pokud není vegan 🙂

kelerub
2. čer 2023

@sigyn co to je?

sigyn
3. čer 2023

@kelerub Překlep 😅 Fuet - sušená španělská klobása.

kelerub
3. čer 2023

@sigyn taky mi to mohlo dojit 🤦🤦🤦🤣🤣🤣

leejkaa
6. čer 2023

Taky máme dilema co koupit pro učitele🙂 Ale ty oříšky jsou dobrý nápad

ekou
6. čer 2023

Dobrá káva nebo luxusnější čaj. Rozhodně bych nekupovala nic, co bude ležet jen v šuplíku 😄
Popř balíček z různých druhů ořechů v čokoládě/jogurtu apod

g_m
6. čer 2023

Najděte dobrou pivotéku nebo menší pivovar a kupte nějaké dobré pivka. V součastné době už mají menší pivovary vymakané i láhve a etikety (viz pivovar Mazák), takže to nevypadá jak basa kozlů 😀 Nějaký lehčí výběr mají i v Kauflandu ve speciální lednici, ale v pivotéce toho najdete víc. A rozhodně se alkoholu jako dárku nebojte 😉

bublisa
13. čer 2023

Dávám domácí marmeládu

lennus
13. čer 2023

@pettypet Frutiko ovocné květiny nebo jahody v čokoládě