Dětská láska. Co si o tom myslíte?

21. led 2020

Mám holčičku v první třídě. Ještě před nástupem do školy jí vždycky tak nějak vadili kluci. Neměla ráda jejich společnost, připadali jí hloupí a zlobiví a pořád říkala, že se nikdy nevdá a nebude mít děti..... No, vzalo to rychle za své 🙂 Začala se kamarádit se spolužákem ze třídy a nepoznávám ji. Chová se jak puberťačka, pořád o něm mluví, trpí, když se baví s jinou. S jeho rodiči jsme dobří přátele, takže jsme to dost podporovali, byli jsme rádi, že si v novém kolektivu spolu rozumí. Mně to navíc přišlo strašně roztomilé, takže jsem to pořád přiživovala, vyptávala se na něj, utvrzovala jí v tom, že jí určitě miluje a tak.... No a teď spolu jedeme všichni na dovolenou a ti dva plánují, jak spolu budou spát v manželské posteli a budou se pusinkovat 🙂 A mě trochu zatrnulo, jestli to jako už není trochu moc 🙂 Na jednu stranu nechci hysterčit, jsou to pořád malé děti ale zase si říkám, teď z toho máme legraci a abych se pak nedivila, až ve 13 začne spát s klukama doopravdy 🙂 Co si o tom myslíte?

mimco
21. led 2020

V klidu, naše slečna miluje každý měsíc někoho jiného....druhá třída.
Píše dopisy, plánuje svatbu (to ty kluky většinou odradí), doma mi brečí atd.
A pak jim furt dává kopačky....cvičí s něma, až to pěkné není.
Každopádně jsem ráda, že se mi svěřuje, ale zároveň ji teda dávám přednášky, aby si nemyslela, že tohle chování je o.k.
Děsím se puberty, asi budeme holčičku dost hlídat 😂

klea81
21. led 2020

Přijde mi to taky brzo. Ne ta platonicka láska, ale řeči o posteli a líbání. Uvidíš 😎

rebe
21. led 2020

Můj čtyřletý syn se ve školce oženil a teď se pořád ptá, kdyk nám jeho žena přijde, a mluví o tom, že spolu budou spát v podýlce, protože jsou přece manželé a ti spí spolu, a tak je to správné. Sex za tím vůbec být nemusí. Ale je už dost velká na to, abyste mluvili o tom, co všechno partnersví obnáší, že nejde jen o o pusinkování, ale i starání se o sebe, pomáhání si, samostatnost a zodpovědnost...

natysnovec
21. led 2020

Ja mam osypky a holkam jsou 4 roky a malee 15 mesicu😂😂😂

barulina
21. led 2020

Moje 7 léta dcera má už 2lety vztah 😂 pusinky proběhly. Dětské nevinne utajené ale se mi říká.

zmrzlinka
21. led 2020

Můj syn je taky zamilovanej.Je mu 7 a půl .Pusa prý ještě nebyla.Dotycna má nápadníků víc a nějak se nedokáže rozhodnout 😂😂😂

mimco
21. led 2020

@zmrzlinka jestli to nebude ta moje, ta těm klukům dává hrozně zabrat....😂
Ale stejně, malinko jim to závidím, tohle je tak hezké, čisté 🤩

aselluska
21. led 2020

Od školky jsem byla pořád zamilovaná, vždycky chvilku 😁 asi v 8mi letech jsem měla dětskou líbačku, hráli jsme si na manželé. Určitě mě to nijak nepoznamenalo. Měla jsem v životě 3 chlapi, nikdy jsem žádného nepovedla. Měla jsem doma vzor mít ráda jen jednoho.

jannym
21. led 2020

Dcera v 5,5 prisla stim ze miluje J. Ale nic z toho nebude, zakazal ji aby ho milovala (velmi zajimava strategie).

listopadka1
22. led 2020

Moje holky jsou ještě malý, ale co si pamatuju z první třídy já 😀 Taky jsem pořád někoho milovala, pusinkovali jsme se za keřema na školním dvoře, plánovali jsme svatbu a děti 😀 no tak ve třetí/čtvrtý třídě nás to přešlo a kluci byli najednou děsně fuj, úplně blbý a která s bavila s klukem, byla blbka. Asi bych se nějakýho společnýho spaní v posteli nebála, podle mě si nedovedou představit nic jinýho, než že budou spát spolu a daj si pár pusinek 😉 A budete tam přece taky, ne?

svetilkova201
22. led 2020

Normální věc 😄 a radši bych na vašim místě vysvětlila vaší dceře že má málo let a že by to byl průšvih a pak začne mít z toho strach tak to neudělá😌 ale je to blbost, neudělá to prostě si o tom jen povídají