Dítě ve znamení ryb

stef9328
30. zář 2018

Ahojky holky,chtela jsem se zeptat, jake je detatko ve znameni ryba,v breznu se mi ma narodit druha holcicka a slysela jsem,ze jsou to klidne detatka,tak bych se chtela zeptat maminek co maji doma male rybicky co je na tom pravda. A jeste neco pokud by nekdo mel jedno detatku ve znameni lva a jednu rybicku jake maji mezi sebou vztahy? Moc vam dekuji za prispevky a nazory. Hezky den!

drzticka81
30. zář 2018

Moje kamaradka ma syna rybu-jako na me az moc klidny (muj syn je stejne stary a byk-takze ten byl sveho casu aktivni az az,tak jsme videli rozdil).....vzdy sedel,nikam se nehnul,spis se zajimal o klidnejsi varianty aktivit, ted ma sest a stale se rad nehybe (coz kamaradku vytaci 🙂))) spis mi prijde,ze rad proplouva urcitymi povinnostmi jako ta ryba,aby se nedostal k uhone.......tipuju,ze se bude zivit spis usty nez rukama 🙂))) jeji muz je lev a myslim,ze se snasi docela dobre........akorat tak nemuzu soudit,s nim ho tak casto nevidam,ale kamaradku vytaci docela dost haha )ona je ctizadostiva a ambiciozni kozorozka a jeji syn ryba ji to trosku kazi 🙂)))

denny27
30. zář 2018

Mám dceru v březnu a když se narodila, tak byla strašně hodná... spinkala a jedla, ani moc nebrecel a.. byla takovej kliďasek.. ale co začala vnímat svého staršího bráchu, tak občas vystrkovala růžky...😁 Ve školce je třeba strašně hodná, až stydlivá, bojácná...ale doma je schopná se vztekat, řvát a se sourozenci se mlátit..😁

uzivatelkapetra
30. zář 2018

Já jsem ryba a mamka říkala, že o mě pomalu ani nevěděla jak jsem byla hodná. Ale na tyto znamení teda vůbec nějak nevěřím. Brácha lev prý byl taky zlatý

neomenia
30. zář 2018

Ahoj, my jsme doma 3 ryby, já, moje mamka a dcera, te jsou 4.a je opravdu klidně, hodne dítě. Nádherne si hraje na pohádkové bytosti, je taková hodně zasnena. Ráda maluje, tanci. Agresivní hry a divoké děti ji neberou, školku tiše snáší, je v pohodě, ale nejradši je doma a něco si dělá sama. Občas je obtížné ji stáhnout zpět do přítomnosti. Němenila bych, nevím, co bych si počala s divokým dítětem typu beran...

neomenia
30. zář 2018

@stef9328 a v kombinaci se lvem myslím že to bude klapat🙂

codal
30. zář 2018

@stef9328 já jsem byla dítě ryba a divočejší a neposednější dítě prý aby pohledal😀... A mám to dodnes😀...

vecerinka
30. zář 2018

@neomenia Mám berana dceru 🙂 Kluk kozoroh. 🙂 někdy divočina 😀

misak48
30. zář 2018

Tak u nás to bylo přesně naopak. Já beran a kam mě jako malou položili, tam mě našli. Brácha ryba, ve vývoji obecně napřed, v 10 měsících už chodil a už od malička se nedalo ani otočit, aby v tu ránu nelezl po plotě, po stromě, doma po sekretáři...

sus3nka
30. zář 2018

Naše malá rybička je tedy pěkně živá! První 3 měsíce se spánek blížil nule. Teď je jí 6 měsíců a je to živel. Každý mi říká, že takové dítě nezná.

urtica
30. zář 2018

Ahoj, sluneční znamení samo o sobě není noc vypovídající...důležitý bude konkrétní den a čas narození, a to celé může horoskop hodit úplně do jiné roviny. My máme rybičku, ale ostatní důležité planety a aspekty jsou v Beranu a ve Lvu, a dcera se od mala jednoznačně projevuje jako ohnivé znamení - paličatá a vzteklá - i když je možná o něco citlivější a rozhodně není splachovací. Každopádně je to živel a nevyspala jsem se s ní 2 roky, vzdorovité záchvaty má velmi výživné🙂 - je tvrdohlavá a má tendenci organizovat své okolí včetně nás 🙂. Takže na to, že dítko bude Ryba, bych zatím rozhodně nespoléhala 🙂.

slimacikmia
30. zář 2018

@stef9328 ako dieťa som bola až veľmi poslušná, na to pozor, veľmi citlivá, vnímaná a citovo založená. Inak ale vraveli, že som za 10 chlapcov 😁 čo a týka kombinácie ryba-lev, môj manžel je lev, šéf ryba - manželka lev, kolegyňa ryba - manžel lev 😁🤭 to by mohlo fungovat. A keď je mocný lev starší, tak bude mať možno potrebu jemnú citlivú rybičku ochraňovať.

stef9328
autor
30. zář 2018

Holky dekuji moc za vase zkusenosti,jak se divam,kazde dite je jine. Muj manzel je ve znameni ryba(tchyne rikala ze do 18 byl zlaty andilek,byly na nej hrdy a pysni,chytre dite,hodne..) ta chytrost mu zustala do ted😊ale potrebuje svuj klid,nesnasi hadky,za to ja jsem byk(byla jsem jako dite zlata a i v puberte,nenecham se od lidi ovlivnit), dcerka je Lev 2roky(o ni rikam,ze se v zivote neztrati,je to takovy lider,sefova,jak je po jeji je zlata,jakmile po jejim neni,tak je zle,ale nastesti neni ztekloun,kdyz je nastvana to trva opravdu minutu,nedela mi zadne sceny, od mala krasne spi,a ted uz i celou noc,nemusim uspavat usina i sama,takze asi je to kus od kusu.) Doufam,ze si bude se sestrickou rozumet, kdyz tak moc miluje deti. Klidne piste dal,rada si prectu jake mate deticky

ilussion
30. zář 2018

Mám dvě malé rybky, přála jsem si je a i to vyšlo.. jsou to fakt hodní kluci, staršího i ve školce chválí, druhý je zatím klidné miminko, tak uvidíme do budoucna 🙂

stef9328
autor
30. zář 2018

@ilussion tak to me tesi,prave jsem si tu rybicku taky prala, kvuli tomu,ze je prvni dcerka lev a je to zivel,tak si zkusit i klidnejsi znameni😀

lucca13
30. zář 2018

také jsem ryba, mamka říkala že to se mnou bylo náročné, nevydržela jsem chvíli v klidu, pořád jsem někam utíkala a věčně něco rozbíjela..ale postupem času jsem byla klidnější a hodnější 🙂

hannasweet
30. zář 2018

Já jsem lev a brácha ryba. Od malička problémovej co se spánku i celkově chování týče. Já opak. Vztahy. Ve výsledku jako všude. Nejde říct že je to ovlivněné jen znamením, ale zejména přístupem rodičů a okolí. My se nesnaseli do 18ti...

vzkazyzuniverza
30. zář 2018

Rozhodne jsou rybicky moc citlive a vnimave. Spatne snasi hadky a miluji svuj klid, zivejsi byt dokazou, ale jinak si vystaci opravdu sami v risi fantazie. Spatne snasi karani za kraviny, maji vyvinute logicke mysleni, takze jednoduche vysvetleni nestaci, nestaci bezhlave za neco vynadat, musi to chapat. Muzou zaroven milovat a nenavidet zaroven, kdyz jim nekdo milovany psychicky ublizi. Jsou prizpusobive, ale musi se jim dat odmalicka kontakt, pohlazeni a neodmitnout, kdyz zadaji o radu, hlavne bacha v puberte, oni daji na rady rodicu, ale pokud je jednou odmitnete, uz se vas vickrat ptat nebudou a vyresi si to po svem. Se lvy se snasi dobre, jen se nenechaji manipulovat, zadna autorita je nezkroti, jen si muze myslet, ze ma nad rybkou vliv, nema. Ryby nesnasi lzi a poznaji, kdyz se jim lze... Kdyz rybkam budete naslouchat a rozumne jim vse vysvetlovat, budete mit to nejlepsi dite. A urcite z nej nevybijet sebevedomi, naopak pestovat,budou se mit lip. A kdyz neco rozbijou, nenadavejte jim, jsou to jen veci a rybkam se tyto nehody stavaji. Dokazou rozbit novou vec, sotva se ji dotknou a nedelaji to schvalne, proste takova smula a zkouska lasky pro ostatni.

soleilll
30. zář 2018

@stef9328 Určitě to bude hodnější dítě, spíš klidné a celkem poslušné. Holka bude ale hodně citlivá, až přecitlivělá, takže pozor. Ryby jsou obecně docela sobečci a všechno si moc berou, ale to až starší. Kluci-ryby jsou trochu jiní, hodně upovídaní, veselí, ale taky klidnější a myslím, že nejsou až tak citliví, jako holky-ryby.

neomenia
30. zář 2018

@vzkazyzuniverza úplně se poznávám a to už sem dospělá, a dcerku taky🙂

vzkazyzuniverza
30. zář 2018

@neomenia jj, pisu podle sebe, taky jsem ryba a vim, co mi zkomplikovalo zivot a co by ho opravdu vyneslo na svetlo. 🙂

stef9328
autor
30. zář 2018

@vzkazyzuniverza moc hezky napsano,upne vidim manzela(rybu) hihi

adau
30. zář 2018

Moje 2,5leta rybicka je hodne aktivni, miluje pohyb a kdyz se neco deje. Ale taky se umi zklidnit a hrat si nebo prohlizet knizky dlouhou dobu sama, je schopna se do urcitych cinnosti "zazrat" a soustredit se. Je spolecenska, ma rada kolektiv. Ted mame obdobi vzdoru, tak se umi pekne vzteknout a sprajcnout, ale to je moje chyba, pac vylitnu a jecim, kdyz jsem v klidu a necham ji si odzit emoci po svem, da se s ni pak domluvit. V nekterych vecech mi prijde az obsedantne kompulzivni, ale to bude asi spis vekem nez znamenim😀 od narozeni spi pekne🙂

leilinka1234
30. zář 2018

Máme dvou a půl letou rybku. Malej, citlivej závisláček vodomil, který mi ale různé činnosti dost usnadňuje. Přechod z kojení na um bez problémů, sebrání dudlíku bez pláče, odplenkování během týdne. Je sice hodně aktivní, ale na druhou stranu klidná. Není problém s ní v obchodě, ve městě chodí pěkně za ruku a nikam mi neběhá. Doma sice potřebuje neustále nějaké podněty k zábavě, ale když je dostává, je klid. Moc nemusí činnosti jako např vyrábění, malování... U toho vydrží chvíli. Ale celkově je ryba fajn 🙂

viki999
30. zář 2018

Jsem ryba a klidná rozhodně nejsem.. ne vždy to platí..
Manžel je lev, vycházíme dobře :D

jbzirafa
30. zář 2018

Máme starsiho kluka rybu, mladší o 2,5 roku lev.myslím, že znamení je na druhém miste, na vztahy bude mít vliv pořadí, výchova..mladší jsou obecne prubojnější, rychlejší v učení. .Jinak naši mají zdrave vztahy, potřebuji se, mají se rádi, a 5 min. Se poperou kvůli hračce a za dalších 10 se objímaji..Ryby určitě mají svůj svět, tempo, jsou citlive a hodně intentivne prozivaji emoce (sve i cizí ). Co mi potvrdili i dospeli tak nemají rádi kolem sebe těsno. Spani ve spacáku, rolák u krku, průlez ky a skluzavky jako tunel.za nás doplnim stálost -neradi změny, naopak chce premyslive logicke hry , nemusí byt první,spíše nenapadny -co chce prozkoumat, tam posle bezhlaveho lva ..

vancurka
30. zář 2018

Ahoj syn 5 let lev a syn 2,5 ryba. Jako voda a oheň. Lvíček je roztomilé dělo a rybka je hodně mazlivý, citlivý, když je bez bráchy, je to zlato, ale jak jesou spolu, rybka ráda všechny darebačiny napodobuje. Umí bravurně citově vydírat. Lvíček jde spíš na férovku.

lucka662006
28. led 2019

Dcerka je ryba, narozena 29.2., a byla velmi vzteklé a plačtivé dítě. Ve 2.5 letech úplný obrat a je zlatá a hodná, ale umí si s ostatními raubíři poradit, většinou má takové nápady, že všechny zabaví.