Dítě narozené ve znamení štíra 🦂? A váhy ⚖️

eillie
2. říj 2018

Zdravím všechny maminky. Chtěla bych se zeptat na vaše postřehy ohledně znamení štíra 🦂 a váhy ⚖️ u vašich miminek nebo známých.
Mám termín na znamení váhy, ale když budu týdne přenášet je to štír. Nikdy by mě nenapadlo, že toto budu řešit 😅 tomu to jsem nikdy nevěřila, ale nějak jsem se nechala strhout řeči lidí okolo mě.od každého poslouchám, jak máme malého vyhnat ven v termínu, hlavně at to neni štít! Že štíri jsou špatný a hlavně komplikovaný lidi. Ze snimi mají jen špatné zkušenosti. 😳 Ještě mi nikdo neřekl, nic pozitivního a nějak si to začíná brát osobně.

anadriewen
2. říj 2018

@eillie 🙄🙈 Prosím tě hoď se před porodem do klidu, těš se na miminko a neřeš takové neskutečné krávoviny!!! Mimochodem jsem sama štír a můj dvouletý syn taktéž...

bubbi
2. říj 2018

@eillie jsou ti lidi padlí na hlavu? Neumím si představit tohle někomu vykládat. Normálně je pošli někam a nemysli na takové věci.
Dcera je štír. Bude jí teprve šest, takže zatím nemůžu říct, co všechno v životě dokáže, ale troufám si říct, že dost 😀 Chytřejší, než by na svůj věk měla být a divoká.. asi jako všechny děcka v kterémkoli znamení 😉 A jinak, znám těch štírů víc a o žádném nemůžu říct, že je to špatný člověk. Mají své chyby, jako každý, ale určitě nic takového, kvůli čemu bych musela urychlovat porod, jen ať takové není moje dítě 😉

eillie
autor
2. říj 2018

@anadriewen já do teď byla v klidu. Znamení atd jsem nikdy nevěnovala pozornost a ani netušila,že se to takto řeší. To až teď, díky tlaku okolí (opravdu to poslouchá denně že všech stran) mi to utkvělo v hlavě a protože to máme za pár a já vlastně nemam už čím se zabavit a co na práci, takle to dopadá... 😅 Spíše jen potřebuju slyšet i opačný názor

neomenia
2. říj 2018

Stiri byvaji bud anebo. Miluji nebo prudce nenavidi, prijde mi, ze nemaji slitování. Pokud ale miluji, pak verne, ne jsiu preletavi, naklonnost je pak stala. Jsou takovi pronikavi, jdou k veci, velmi chytri. Neberoz si servitky. Vahy jsou celkove skveli, velmi mili, oblibeni, silne správedlivi lide, objektivni, inteligentni. Obcas trva, nez se rozhodnou.

jana8816
2. říj 2018

Rodila jsem 3.11.2016, takže mám doma už skoro dva roky malého štíra a je to skvělý chlapeček. Parťák na všechno, ale taky pěkně tvrdá palice. Myslím, že na znamení až tak nezáleží. Chce to dobrou výchovu a milující přístup... Mám kolem sebe otřesné štíry, ale i ty, kteří jsou fakt skvělí.

111vpj
2. říj 2018

ja jsem váha a mužu říct že jsem teda dost nerozhodná :D, dlouho mi trvá než srovnám pro a proti a konečně se k něčemu rozhodnu :D, to samé má i manžel, který je štír a dělího od váh sand 5 dní. Je super člověk, velice kreativní, rodinný typ, obětavý, kutilsky, má své mouchy ale myslím si že to každý, nezáleží jen na znamení a moje dcera je štír a zatím v pohodě, je to sice malý rebel :D, neposeda a taky neposlouchá (ale to asi každí díítě ne :D ) ale když je za dobře tak se jen pořád smějeme od ucha k uchu. mám i kolegyni, která je štír, občas měla své dny kdy naní teda nesměl člověk ani promluvit :D, ale jinak pohodový super člověk , kterému se člověk mohl svěřit, byl ochoten mu kdykoliv pomoct ..atd. nedívej se na znamení, není to všehcno. důležité je v jaké atmosféře budeš dítě vychovávat a jak, dítě se formuje i okolím ;)

syrinxka
2. říj 2018

Já jsem se narodila ve znamení štíra a ano, mám sice na některý věci jiný pohled než většina lidí. Ale k tomu jaká jsem byla jako dítě, jedničkářka, hodná, občas říkali že až moc a dost rozumná. Jako s dítětem se mnou nebyly vůbec problémy. Je to opravdu hlavně o výchově, na znamení opravdu nezáleží. Každý jsme nějaký. A ať už bude miminko v jakýmkoli znamení, budete ho milovat stejně. Nedejte na okolí, přece se nebudete stresovat ke konci těhu takovou absolutně nedůležitou věcí. Hlavně ať je zdravé 🙂

martinka_33
2. říj 2018

Muj sym je štír, byl hodné miminko a teď je pohodové batole, jen by nejradši snědl i sám sebe 😀

nicol22
2. říj 2018

Já sama jsem štír. Jako dítě jsem byla velmi klidná, ve škole jsem se nemusela nikdy moc učit, na základce jsem měla maximálně jednu dvojku a to z tělocviku. 😃 Naopak když přišla puberta, byl to nářez, divím se, že mě naši nezabili. 😃 Ale zase jsem se nikdy nedala k nějaký partě, alkohol a nějaký pařby mi nic neříkaly. Měla jsem spíš hodně svou hlavu, nenechala jsem si poradit, na hodně věcí jsem měla svůj názor a co si o tom myslí ostatní mi bylo fuk, ostatně tak je to do dnes. Nesnáším omezování, když mě někdo do něčeho nutí, snaží se mi nacpat svůj názor, nejsem ráda na někom závislá, respektuju a chci být respektována, jsem spíš samotář ale za svoji rodinu bych vraždila...

urtica
2. říj 2018

Už jsem tu v podobné diskuzi přispívala jednou. Pokud věříte na astrologii, pak vězte, že sluneční znamení není samo o sobě příliš vypovídající - ve hře je spousta dalších aspektů, záleží na postavení ostatních planet apod. , atd. Tzn., že i když stihnete Váhy, může se stát, že se v horoskopu objeví hodně štířích (nebo jiných) aspektů a dítko se nebude projevovat jako Váha a naopak. Co se týká charakteristiky Štíra - všeobecně se má za to, že se jedná o komplikované znamení s velkým potenciálem. Žádné znamení není samo o sobě špatné nebo dobré. Znám dvě typické Štírky a jedna je opravdu ta pověstná zlomyslná intrikánka, která ráda škodí a štve lidi proti sobě, druhá je velmi empatická (to ta první ale taky) a využívá toho ve prospěch lidí kolem sebe, věnuje se pomáhající profesi a vůbec je to člověk, který své okolí nabíjí...v neposlední řadě - horoskop je jako mapa. Vaše dítko nebude takové či makové, protože se narodí v určitý den a čas, ale je to přesně naopak - ono už je teď samo sebou a den a čas narození pouze naznačí, koho jste v sobě nosila 🙂. Již je rozhodnuto.

denny27
2. říj 2018

Já jsem váha, chlap je štír.... čekáme váho/štíra😂😂 /termín 27.10 a to je už štír...no raději bych byla pro váhy
No co bych Ti o nás řekla..ono asi i záleží o tom, v čem člověk vyrůstal(á).. já třeba jsem málo sebevědomá, bojácná....ale zase hodně starostlivá, pečlivá, občas hodně vznětlivá, vzteklá...
O chlapovi nevím, co říct... bych se musela pořádně zamyslet😁😁
Ale o sobě tvrdí, že pokud miluje, nepodvede. Občas je taky vznětlivý, hlavně nemá rád, když mu do něčeho kecám (ale to asi žádnej chlap 😁)

properjoey
2. říj 2018

Znám několik štírů,každý je úplně jiný,ale můj syn je echt štír 🤣taky jsem se toho bála,sama jsem kozoroh,takže na můj vkus je trochu přes čáru občas 🤣no takže syn je od narození živel,velice živočišný,do všeho jde na 1000%, po hlavě,beze strachu.je velice aktivní, žravý,velice veselý a řekla bych i hodný,ve smyslu hodný člověk ( o poslušnosti to není,tam pokulhává 🤭) a má tedy problémy s agresí,pokud ji nemá kde vybít řízeně.je to zlatíčko,láska a smích z něj úplně salaji, rozkrajel by se pro nás,ale umí vybuchnout jako sopka a to potom opravdu po mě potopa.v téměř 3 letech by byl schopný rozmlatit dveře,pokud by se nekorigoval...za mě jasná charakteristika je prostě,že do všeho jde na plno,ať už je to jídlo,učení, hraní, láska,mazlení nebo vztek...
Jinak znám další 3 štíry,kteří jsou většinou velice klidní,ale když bouchnou,tak rychle pryč...a jeden z nich se bohužel chytil té horší části své povahy a svou energii směřuje nevhodným směrem.vsichni jsou velice inteligentní

miba10
2. říj 2018

To jsou ale hovadiny 😂 vykašli se na to. My máme doma malou stirku a je s ní sranda až na půdu. Že je palicak a zkouší aby bylo po jejím to ano, ale jinak je to zlaté dítě.

brindik
2. říj 2018

Mám doma dvě štírky. A každá je naprosto jina, takže asi nejde říct že štír je takový a takový. A mám dvě dospělé příbuzné štírky. Taky naprosto rozdílné povahy.. a narozené jeden den od sebe. A vychazim se všema čtyřma 😁

dura175
2. říj 2018

@eillie V jedom výzkumu dali respondentům charakteristiku jejich znamení zvěrokruhu. Většina se v něm poznala a souhlasně pokyvovali hlavou, že to na ně sedí. Všichni respondenti dostali stejný text... Každý jsme nějaký a posuzovat lidi podle data narození je poněkud úsměvné. Podobné řeči bych vůbec neřešila a nebo odpovídala něco ve smyslu: no a ty jsi zas beran/panna/střelec, ti jsou takoví a makoví.

martina1317
2. říj 2018

Ja mam tp 14.12.a staci rodit driv a budu mit stira :( taky se toho bojim. Stira nechci, znam jich par a fakt jsem si temi lidmi nesedla. . .jsou zakerni a vyborni intrikani a manipulatori. . .

kittyy17
2. říj 2018

Jo to znám, už nevědí čím by mohli být zajímaví a vymýšlejí neskutečné krávoviny... Já měla termín 25.11., a cela rodina byla na nervy, aby se to nenarodilo dřív jako štír. Já na tyhle kecy nevěřím. U prvního kluka jsem deset dní přenášela, a každý den mi volala mamka (dvakrát), tchýně, tchán, babička, ségra, kamarádi, chlapovi také jeho kamarádi, jestli už se něco děje. Jako fakt psychická podpora od nich. Asi tak čtvrtý den jsem je všechny poslala do prdele s tím, že dáme vědět, a přestala komunikovat... Šestý den je poslal všechny do prdele manžel...

kittyy17
2. říj 2018

Já jsem blíženec, a když si čtu charakteristiky ostatních znamení, tak se v tom jednoznačně poznávám 😁

kittyy17
2. říj 2018

@properjoey můj první syn je lev, a úplně stejný 😉

klea81
2. říj 2018

Dcera je štír a ano je komplikovaná 😊já jsem beran, takže prý astrologicky největší výzva se snést 😅

klea81
2. říj 2018

@urtica máme doma tu druhou 😉

masotri
2. říj 2018

Taky mám 3leteho štíra a je to mazec. Je a vždycky byl na mě hodně závislý, potřebuje moji fyzickou přítomnost. Je to paličak a mám pocit že když se rozhodne, tak sním nehnu ani po dobrém ani po zlém. Vždycky si prosadí svou a to jakýmkoli způsobem. Střikaji mi nervy denně 😂 Ale zase umí dát najevo lásku, je otevřený, kamaradsky nemá problém navázat kontakt a má takové ostré lokty, prostě se nebojím že by ho někdo někdy šikanoval. Všechny děti štíra co znám jsou složité a soužití snema dá zabrat. 😂 Teď máme ještě malého beránka a to je úplně jiné miminko.

bauskka
2. říj 2018

Já mám mamku štíra a myslím že v pohodě 😁 kreativní, chytrá, šikovná, důstojná, aktivní, pozitivní, umí se prosadit.

lolam10
2. říj 2018

Zalezi jak se budete k diteti chovat a jak ho vychovate ne jestli se narodi o par dnu driv nebo pozdeji.copak existuje pouze 12 druhu lidi dle znameni?ja tomu proste neverim...

kafr
2. říj 2018

Chtela jsem napsat, že je i otázka, jaké znamení jste vy a jak se ke štírovi hodite.... Mám v rodině 4 štíty a se všemi si rozumím. S kým mám problém jsou panny. No a pak jsem si uvědomila, že já střelec, jsem si vzala raka, což prostě dohromady v žádném případě nejde a jsme spolu šťastní už 14 let. Takže asi tak. 😘

lenra
2. říj 2018

A ty vo.e 😂 Když to tak čtu, tak se vůbec divím, že někdo s mojí rodinou chce mít něco společného. Já jsem štír, oba moji bráchové, babička byla, oba dědové, mamka už je o pár dní střelec... No prostě půlka rodiny 😂 A fakt si nemyslím, že bysme byli zákeřní nebo zlí lidé. Spíš bych řekla naopak... Jsou to všechno blbosti.

crejzy
2. říj 2018

S manželem jsme oba štíři a oba jsme prý byli zlaté hodné děti. Narodila se nám panna ( ikdyz na to taky normálně nedám, tak jsem si o pannách něco přečetla) a je mu rok a rozhodne je náročnější než se o pannach píše :D takže bych se tím moc nestresovala, on si ten drobek stejně vybere sám ;)

ariadna12
2. říj 2018

@eillie stir je na rozdil od vahy vetsinou rozhodnejsi, ma charizma, casto odmalicka vi, co chce a nechce, pro lidi, co ma rad, se rozda, pokud mu nekdo ublizi, muze oplacet, neda se. Ma charizma. Je vasnivy, ve vsem, byt to nemusi davat navenek najevo. Ma vnitrni bohaty zivot. Potrebuje hodne lasky a pevna pravidla. Znam vice stiru (rodina, pratele) a jsou to lidi, na ktere se jde spolehnout. Takze klid😀

hermelinah
2. říj 2018

Ségra je štír, tenkrát máma vyčetla v chytré knize, že pokud máte dítě štíra, je lepší zálezt si do jeho postýlky a dítě nechat ve zbytku pokoje volně .... a podle fotek a vzpomínek se toho opravdu držela, takže doporučuji rovnou koupit velkou postel😀

barulina
3. říj 2018

Ja jsem stir a pry jsem byla strasne hidne dite, nekonliktni se strasne silnym pudem pomahat druhym. A ted v dospelosti jsem takiva, ze nesnasim bezoravi, snazim se pomahat. Jsem celkempro nekoho ostra a pry i namyslena, ale to neni pravda, jen se nepotrebuji libit vsem. A pro ty kteremiluji bych sala prvni posledni, ti kteri mi ublizi...nooo, umim byt pomstychtiva a hlavne nezapomibam :D ake stejnak si myslim, ze cloveka hlavne formuji zivotni zkusenosti, ne to jestli je panna, byk, nebo stir. Ma dcera je lev a je uplne stejna jak ja:D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru