Soutěžte o 5 balíčků MAM

30. kvě 2016
Soutěž skončila
Proto se do ní nedá zapojit. Podívej se na probíhajíci soutěže.

Nejnovější lékařské výzkumy se jasně shodují, čím tenčí a měkčí krček savičky je, tím menší tlak je vyvíjen na dásně a zoubky. Jelikož značka MAM vyvíjí své výrobky ve spolupráci s lékařskými odborníky, vznikl MAM Perfect Night, dudlík, díky kterému dochází ke snížení rizika křivých zoubků díky unikátní savičce, která je 4krát měkčí než většina běžných srovnatelných silikonových dudlíků, a jejíž krček je až o 60% tenčí. Díky svítícímu knoflíku dudlík ve tmě snadno naleznou děti i rodiče.

K dudlíku se bude hodit i bezpečný pásek, u kterého nehrozí pro dítě žádné riziko a navíc je snadné jej ovládat pouze jednou rukou. Praktické krytka na savičku je jen třešničkou na pomyslném dortu, seznamte se s MAM Clip and Cover. Pokud chcete tyto dva výrobky otestovat, zapojte se do naší soutěže!

Soutěžní otázka: V jakém roce byla založena společnost MAM a co je Vaším největším snem?
Správnou odpověď naleznete na webových stránkách: www.mambaby.com

Ze správných odpovědí vybereme 5 nejzajímavějších, jejichž autorky získají Dudlík Perfect Night 6+ a pásek na dudlík s krytkou od společnosti MAM v hodnotě 298 Kč.
______________________
Výherci jsou:
@zborilova1989
@petra_pf
@veronikahamplova
@zizkovahana
@ mamkoun

Gratulujeme 🙂

katkahla
30. kvě 2016
Uživatel katkahla je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od katkahla.

1976 založeno MAM ve Vídni, a můj sen je: být živa a zdráva co nejvíce a vidět vyrůstat mé děti. 😉 Největší sen po tomto přání je mít spokojenou rodinu, koupit domek a žít si. Užívat každý den.

veinnna
30. kvě 2016

Společnost MAM byla založena roku 1976.Můj největší sen je právě ted' pod ♥. Mým největším snem vždy bylo po letech práce na dětských odděleních a letech neúspěšného snažení o dět'átko být také maminka. A protože se jí již 22týdnů cítím je mým největším snem a přáním snad už jen zdraví mého nenarozeného syna 🙂

tvvigina
30. kvě 2016

1976 Rakušan Peter Röhrig ve Vídni zakládá společnost MAM. Rané zkušenosti sbíral již v průmyslovém podniku svých rodičů. V tomto roce se prodává první dudlík MAM.

nejvetsi sen je mit dostatek financi a podivat se s celou rodinkou do australie ci novy zeland na polarni zari. Ale bohate by mi stacil malej rodinny baracek. Nejdulezitejsi je mit zdrave deti - coz bohuzel ne vsichni maji tak by bylo super kdyby se nasli ucinne leky na vsechny neduhy.

jirikova
30. kvě 2016

1976 zalozena ve Vidni.
A muj nejvetsi sen? S kazdou etapou zivota se meni, driv to byla dobra prace, ktera by me naplnovala. Pak hodny manzel, se kterym bych nasla zivotni stesti. A nyni? Zdrava cela rodina, bez vyjimky. To ostatni uz je jen pekny bonus 🙂

estrellllla
30. kvě 2016

1976. Mým snem je vidět, jak mé dítě roste a žije krásným spokojeným životem a nezažije nic takového z toho co se děje ve světě.

prdecek
30. kvě 2016

1976 a můj sen je naučit se plést na jehlicích 🙂

viky2007
30. kvě 2016

Mam založeno v roce 1976. Můj sen je mít šťastnou a hlavně zdravou rodinu, postavit si baráček a užívat si každý okamžik s dětmi.

dzogobela
30. kvě 2016

Společnost MAM založena 1976. Můj největší sen se hodně odvíjí od současné situace, v srpnu termín porodu, v bytě, ve kterém žijeme, je staveniště. Takže můj největší sen? Stihnout do porodu dodělat alespoň kuchyň a pokojíček pro malou 🙂

luciemak
30. kvě 2016

Rok založení 1976. A můj sen už leží v postýlce- Zdravá,krásná holčička 🙂 Co víc si přát než zdraví a spokojenost.

alushkaa
30. kvě 2016

1976 a mym nejvetsim snem,je byt dobrym rodicem pro meho 10mes. Syna,aby vedel,ze jsem tu pro nej a byla pro nej tim nejvetsim vzorem a oporou.chci aby se mel v zivote dobre a vyslo mu vse co si bude prat 🙂

marcelinda18
30. kvě 2016

1976 ve vidni
A muj sen je mit aspon jednou dovolenou u more na 4 tydny abych svoji male mohla umoznit lepsi dychani a po tak dlouhych nemocech zase byla chvili stastna.

a_nnysek
30. kvě 2016

1976.Mým snem je vychovat své tři syny tak, abych na ně mohla být jednou pyšná a radovat se s nimi z jejich úspěchů. 🙂

ladyhacek
30. kvě 2016

Společnost byla založena roku 1976 > mým snem je, aby syn byl zdravý, spokojený a abychom byli šťastná rodina. Myslím, že toto je největší přání všech maminek.
Já mám momentálně ještě jedno (které samozřejmě není tak důležité jako zdravý a spokojenost syna) a to je, že můj 14 měsíční syn bude spát celou noc 🙂

kaciobst
30. kvě 2016

1976 a můj sen je žít spokojený život s přítelem a s naším malým Danečkem, protože na světě je rodina to nejdůležitější, co člověk má. 🙂

sarinka312
30. kvě 2016

Společnost MAM vbyla založena 1976. A můj sen je aby má 4.mesicni holčička byla zdravá a rostla jako z vody a aby jsme spolu někdy mohli vyrazit k moři.

vavaz
30. kvě 2016

Založena v roce 1976. Mým snem je mít velkou rodinu.

cikitkapb
30. kvě 2016

Společnost MAM byla založena roku 1976. Mým největším snem je mít zdravou rodinu, ve které se budeme všichni milovat a respektovat. Konečně čekáme první miminko, takže základy mého snu se začaly stavět 🙂

janinkac
30. kvě 2016

Společnost MAM byla založena roku 1976.
A můj největší sen? Řekla bych, že se mi začíná již plnit. Vždy jsem chtěla děti (nebo alespoň jedno) a v rámci svého postižení, jsem tušila, že to bude veliký boj, ale v bříšku mám holčičku, která je nakonec naprosto zdravá - můj sen je tedy mít rodinu a aby všichni kolem nás byli zdraví a šťastní. 🙂

barcuca
30. kvě 2016

1976 ve Vídni...=) Můj sen se nemění už od mých 12let, kdy jsem vozila svého psa v kočárku a krmila kocoura z flašky...můj sen byl, je a bude mít děti...sen už se mi částečně splnil minulý rok, kdy se mi narodila tak nejúžasnější dcera eminka. A můj sen bude splněn úplně, když se nám podaří pořídit jí sourozence. Potom už si budu přát jenom to, abych je správně vychovala, mohla přihlížet jak rostou, byli zdraví a já se následně mohla radovat z vnoučat a být babička na plný úvazek.=)

jane085
30. kvě 2016

1976, krome zdravi v rodine je mym velkym snem vlastni domecek

anonymka331
30. kvě 2016

Společnost byla založena v roce 1976. Mým snem je mít zdravé miminko, nic důležitějšího pro mne v životě neexistuje. Nic není víc, než rodina a zdravé spokojené dítě 🙂

petapetruska
30. kvě 2016

1976 založeno MAM . Mým největším snem je,aby se splnily sny mému synovi,aby věřil sám v sebe a věděl,že (skoro) nic není nemožné 🙂

ivawe
30. kvě 2016

Zalozena v roce 1976. Nejvetsi sen se zdrava rodina a vyzkouset si plavani s delfiny. 🙂

danov84
30. kvě 2016

Založení 1976 v rakousku- Vídni. Muj největší sen? Jsem ve 22tt s krvácející placentou a moc si preji miminko donosit a v poradku porodit

smokemom
30. kvě 2016

1976. Muj sen je diky memu bajecnemu manzelovi a nasi dceri temer splnen - ted ho jen s nimi spolecne stastne prozit 🙂

polodelfin
30. kvě 2016

1976
Můj největší sen je, aby našel manžel práci v Praze po tom, až se vrátí z mise a budeme konečně celá rodina spolu.

maminecka2012
30. kvě 2016

Spolecnost byla zalozena v roce 1976. Muj sen je narozeni zdraveho a donoseneho mimca letos v listopadu a abychom s partneren byli porad partneri, ne "pouze mama s tatou", abychom nezapominali ani jeden na druheho, nas vztah a lasku.

tyna94
30. kvě 2016

V roce 1976 byla založena společnost MAM ve Vídni rakušanem Peterem Rohrigem . Mym snem je krasna rodina s budoucim manzelem a milackem co nosim po srdcem , aby vse po vsech zdravotnich komplikacich dopadlo dobre , aby moje miminko bylo v poradku a uz aby byl ten den kdy budeme vsichni spolu , doufam ze spolecne bufeme mit krasny harmonicky zivot 🙂.

luniis
30. kvě 2016

MAM zalozen 1976 - a snim o velke, zdrave, stastne a uplne rodine 🙂

janccca4
30. kvě 2016

Společnost MAM byla založena roku 1976.Můj největší sen je mít zdravou holčičku a spokojenou rodinu s kterou chci trávit všechen svůj čas který jen můžu rodině dát.Rodina je pro mně vždy na 1.místě.