• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

ja mazu ke kadernivic v sobotu a uz ted se nemuzu dockat.vlasy uz pro potrebuji jak prase drbani a jasi zase podrbu s kamoskou :grinning:
30. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi moje vlasy to potřebují taky tak nějak, se těším jak mě ošmiká a nabarví, hlavně ošmiká, tak 10cm min pryč
30. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu taky na kratsi sestirh,takovy jakoby mikado.ted teprve se mi valsy trochu daly dohromady ve smyslu toho ze nepadaji tolik takze jsem se rozhodla jim jeste ulevit a ostrihat :sunglasses:
30. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dožehlila a ještě stihla kávičku než se mi vrátí dítko, uffff
30. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevím , řekla jsem do 16:30 doma a nikde nikdo, čemu na tom nerozumí???? sakra!!! mě pak nevyjde jídlo na večer :angry:
30. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
febris - já vím, kolik měříš :wink: já jen, že holky jsou čím dál větší a chlapi čím dál menší... Když se dřív podíval člověk na vojáky nebo na policajty - to byli aspoň chlapi!!! A teď (až na výjimky) aby je za tím volantem člověk hledal s lupou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na mě se dycky - krom jmenované skupiny (ženáči, úchyláci, důchodci, tamani, ...) lepili i prckové - ale takový ti 160 a míň.... :angry:
30. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
utekly jsme bouřce, dítko sebou pláclo do postýlky a chrní - klasika... :confounded: Odepínací boudičku? Hm, tak tu mojí bych asi odepnula jen 1x :wink:
30. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já půjdu na ,,ježuru" - než se zas dostanu k holiči, takhle to aspoň chvíli vydrží :grinning:
30. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak se hlásím po kontrole v 6ti měsících máme 7910 g a 70 cm, ob. hlavy 45 cm

Malý je zdráv a snad už se začne každým dnesm přetáčet, dr. mi ukázala jak ho máme stimulovat, tak to právě s tatínkem dělá..

Doufám že se všichni máte ok, u nás to taky není díky MM práci nejrůžovější, ale snad to nějak přežijeme..

ilonky držím pěstičky, ať už se rozhodneš jakkoliv je to těžké rozhodování... :pensive: :pensive: :pensive:
30. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco vitam kubicka mezi velkohlavce :dizzy_face: danysek mel 45,5 :dizzy_face:

ted se tady prehnala priserna bourka, po ulici tece reka :confounded:
30. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - tu slunecni clonu lamaze asi nemas, ze?
30. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Feb: díky, taky na to občas lidi koukají že má velkou hlavu...taky každou chvilku měníme čepičku ted jsem mu koupila novou v HM s tygrem na 6-12 měsíců ale nevím na jak dlouho ji bude mít... :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ledňačky, já vůbec nestíhám!!! Tak sem jenom tak nakukuju.

S přetáčením to u nás taky vypadalo pořád tak, že nic, nic a najednou šup na břicho a teď už Víteček vesele válí sudy :wink:

Neli - čípky určitě zaberou! Já dávám taky už týden kaši (nemléčnou rýžovou) a naštěstí v pohodě, tak pomalu začneme i se zeleninkou v poledne
30. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky...
je mi smutno z těch povodní.... :frowning2:

nebudu tady mlít své pocity, o mě nejde... jen mě napadlo, jestli bychom neměly společně trošku (jak bude v našich silách) pomoct - Neli, ty jsi z toho zasaženého kraje - nenapadá tě něco? poslat peníze? nebo něco jiného....? ráda bych nějakou konkrétní pomoc... kdyby tě něco napadlo, dej vědět :wink:
30. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru - děkuji za pochvalu Jaňouška :dizzy_face:
Neli - tak ať je Stellince po čípkách líp :pensive:
Jaji - tak peču buchtu,na kterou jsi tu echávala odkaz a chválu,dělám ji s rybízem,tak uvidíme,jak to dopadne :wink:
Míšo - taky ráda pomůžu..U nás už sbírka probíhá..Vybírají se jak penízky,tak oblečení a hlavně hyg.potřeby a čistící a dezinf.prostředky
30. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: i clonu mame

Jo a jinak ja mam manzela prcka, ja mam 172 cm a mm je tak o 3-5 cm nizsi, ale nejak jsme to nepocitali a hlavne nam to ani nijak neprijde.

BP: foto mam, jeste ji musim pretahnout z fotaku do kompu, ale dneska to udelam

Neli: jen napis co a jak, chtela jsem prispet Adre....
30. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - už se těším :wink:
30. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma od kadernice, hihi padlo určo 10cm vlasů :grinning: cítím se o dost lehčí :grinning:

ilon..dej vědět jak dopadla, já pekla včera Pařížské kostky :grinning: ještě větší mňaaamka :wink:
30. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - tak hod foto,jaká je z tebo koča :slight_smile:
Buchta je výýýýborná :dizzy_face: Pařížské kostky?Co to je?
30. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - ja ji tam prave nenasla v tom ceniku.....

hele, a nebudete prodavat sassy? to ja mam desne rada :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JNFOGOKQQ3&id_kategorie=JNLQCOO5

tak to jsem ráda že chutná :dizzy_face:

foto dodám ale dneska už neee, snad mě vyfotí manža s prckem
30. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé..Ilon nebo Jáji, hodíte sem pls recept na tu buchtu? Nějak to nemůžu najít. Díky :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni: nemame, ale na prani dodame :grinning: , rpo Vas cokoliv
Sassy mit budeme, snad jestli to klapne.
30. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju Anac k zítřejším narozeninám hodně zdraví, štěstí, lásky a splnění všech přání. :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti, jak je to s tím lamazem, kdy teda mám poslat korunky?
30. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak po pár dnech zdravím. O víkendu jsme slavili tu diamantovou svatbu a do dneška jsme byli ještě u našich a vrátili se až dneska.
Absolutně nestíhám dočítat, kecáte a kecáte. Je něco zásadního?
Zatím máme stále dva zuby a malýho vozím ve sporťáku, máme tam úplný leh a vložná taška už tam stejně byla k ničemu.
A foto krokodýla: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2965459&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
30. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko: az bude eshop, jeste s tim nespechej. neboj, dam vcas vedet, zitra jedu zaridit firemni ucet.
Petru: jak je to se skladanim hotovosti na mbank ucet?
30. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a u nás je tichý večer. MM se naštval, když jsme mu vytkla, že mi nechal v ledničce 1 vejce, když jsem zítra chtěla dělat buchtu. On se urazil, že jak to mohl vědět. Nedávno jsme mu vyčítala, že furt žere vajca a když tam zůstanou poslední 2, ať mi je nechá. Samozřejmě o ničem neví :angry: Tak šel spát před 21. hodinou, ani dobrou noc jsme si nepopřáli. No a co, aspoň je klid.
30. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen se ptám, abych pak nebyla za dlužníka :grinning:
30. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek