Golfáč, s kterým jste spokojené?

marki5
4. pro 2015

Dobrý den, chtěla bych koupit nějaký golfový kočárek, ale vůbec nevím jaký. S kterým jste byly spokojené? Moje představa aby byl skladný a při tom dostatečně prostorný pro dítě. Moc děkuji za vaše názory 🙂

loc
4. pro 2015

@marki5 Já před pár dny koupila Maclaren Techno XT, je fakt super, lze ho dát i do lehu, je skladný, co se prostoru týče, mně to přijde ok, nicméně ještě prostornější je Techno XLR, kdyby Techno nestačil. Tato značka je sice trochu dražší (XT cca 8600 Kč, XLR asi okolo 11000 Kč), nevím, jakou máte cenovou představu, ale já jsem s ním jednoznačně spokojená 🙂

puresin
5. pro 2015

Ja pred pul rokem poridila Nuna Pepp Luxx Plus a jsem z ni naprosto nadsena. Kombinace funkcnosti a designu. Miluju ji. 🙂

bambullkaa
6. pro 2015

Měla jsem Cybex Onyx a doporučuju i Cybex Callisto 🙂

marki5
autor
7. pro 2015

o Cybexu Callisto jsem taky přemýšlela, ale četla jsem, že je docela úzky a pro větší děti je nepohodlný...zatím se mi nejvíce líbí od Peg Perega, ale 8000 Kč se mi moc dávat nechce...

bambullkaa
7. pro 2015

Měla jsem jak Peg-pérego Book tak Cybex... PP je široký dost a Cybex je taková klasika. Nicméně v obou jsem vozila synka který je hodně veliký a úplně v pohodě. On byl hlavně kočárkový a vozila jsem ho do tří let. I teď ve 3,5 letech by se rád povozil 😀