• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@murynka
tyhle se ti povedly :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k průměr 55
30. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k já jsem sem do této diskuze vstoupila s cílem poradit se, jestli ten blesk pořídit nebo ne a jsi další holka co je pro :slight_smile: akorá jak píše murynka, chce to penízky :grinning: opravdu je ta výbava k těm fotákům drahší než samotnej foták :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......architektura, to musí být zajímavý :confused:

@murynka jj fotila jsem ho na černé látce :wink: ........ještě se rozhodnu, co pořídím, ten můj si chce koupit objektiv aby mu přiblížil na věčší vzdálenost, já chci prvně ten blesk :wink:
30. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa černá látka super :wink: já jsme si to myslela já mám jen černou deku :grinning: :grinning: ale také to jde :sweat_smile:

@soanpe myslíš?jinak máme stejný jméno por naše princezny Sofie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka tento máš? http://www.megapixel.cz/sony-dt-18-70
na ten by šly tyhle čočky... http://www.aukro.cz/item1056370420_cocka_makro_8_dioptrii_55mm_55_mm_kwalita_mf.html
Ale chce to projít na Aukru, prodává to dost prodejců, tak jen najít to nejlevnější :wink:
30. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky srašně moc děkuji, ale je to vážně o tom objektivu. Nebo teda mě to připadá. A na tyhle kapičky jsem čekala asi 3 měsíce a to už pršelo několikrát, ale ani jednou jsem je na žadné kytce nenašla až minulý týden :slight_smile:

@soanpe teda ty jsou super, u vás je někde políčko???? teď nám začaly před barákem rozkvétat vlčí máky, tak teď budu asi bedlivě všude kam pojedu hledat pole s mákama :slight_smile: jinak se ti strááááášně moc povedli, je vidět na těch kompozicích, že si někam chodila:slight_smile:

@murynka : to poslední makro se ti fakt povedlo, jen tak dál :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa - no ty peníze jsou šílený. Já si koupila set se 2 objektivama, pak přišla na to, že furt je měnit je naprd...tak si koupila jeden s větším rozsahem a pak ještě jeden s pevným zoomem, pak blesk, baťoh na cestování, stativ už jsem měla, a pak drobnosti na Aukru a to pak desítky tis.lítají :zipper_mouth: :sweat_smile: Ale zas to je můj největší koníček, ráno vzít batoh, foťák , sednout na vlak a jet někam na zámek, do kostelů, atd. a vrátit se večer totálně KO...akorát to teď s kočárkem bude trošku složitější :sweat_smile: Se budu muset přeorientovat na to focení malýho :sweat_smile: To bude boj, baráky jsou ideál na focení, neutečou, nepohnou se,... :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jj ten máme :wink: ..dík ypodívám se :slight_smile:

@molicova a jak si udělala ty kapičky :grinning: :grinning: vlčí máky mám také v plánu ale nikde nejsou :angry: :frowning2:
30. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova
máš pravdu s těmi objektivy . pokud objektiv nekreslí dobře, tak je vše marná snaha.
já se chystám na http://www.fotoskoda.cz/eobchod/p2020027-cz-canon-ef-5018-ii , pořídila jsem si polarizační filtr na focení odrazů a oblohy. zejtra prubnu a ukážu rozdíl.ještě by se mi hodila sluneční clona a spoustu jiných vychytávek :grinning:
jinak přemýšlím o obyč UV filtru,aby se mi neničil antireflex na čočce.
30. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka : no těžko říct, prostě s tím mým objektivem zaostříš už od 20 cm, zaostřím přímo na tu kapičku a cvaknu. ty máš co za objektiv?

@wwercaa : už jsem na tvoje fotečky koukala dříve a moc se mi líbí, ty na tom černém pozadí. Já jsem si kupovala černý satén, ale nějak mi to nejde :frowning2: dětičky určo nejdou, protože to klouže, ale fotila jsem těhulku a to docela vyšlo dobře http://mptackova1.rajce.idnes.cz/Janinka_tehu_fotky/, nebo spíš těhulka byla moc spokojená :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecám, vlastně jsem fotila už 2 děti, ale to první bylo bez blesku, v restauraci, kamarádky z BRM má krásnou holčičku, to nešlo nefotit, to bylo ještě straým seťáckým objektivem, snad sem můžu hodit odkaz na fotky, ta holčička prostě byla úžasně fotogenická :grinning: www.btweb.cz/terezka
jo a pole mi rozkvetlo asi 30m od baráku.jen je na kopci a já na něj neviděla :grinning:
máky taky marně sháním :sweat_smile:
@soanpe - já jsem si právě kvůli tomu pořídila ten UV filtr z Aukra za asi 200,-. Jako ochranu před poškrábáním objektivu, prootže jinoou funkci ten kus plastu fakt nemá :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe : jo tak polarizační filtr jsem také kupovala, ale zatím s ním asi ještě pořádně neumím, je to docela těžké, protože když chci vyfotit děti, které se pořád šijí a ještě přibližovat, zaostřovat a ještě točit s fitrem abych odstranila sluníčko, tak to je docela pro mě nadlidský výkon :frowning2:, tak ale budu držet palečky a budu se moc těšit na výsledek :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo
satén je blbej na focení.je lesklej, klouže atd.
30. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova mám 18-70 jinak tomu nerozumím :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molocova
máš naprostou pravdu, ale zase když už nic, tak to ochrání objektiv :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k : to jsou všechno tvoje fotečky :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova oprava
30. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe to je pravda :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k
krásný fotky terezky
je výhoda mít tmavý dítě.líp vynikńe. ta naše bledule je hrozně těžká na focení a všude vypadá jako plešatá :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova které fotky, jako na www.btweb.cz ? Ano jsou, já jsem si před 10 lety koupila digitál Olympus a před 2 lety Nikona D60, takže těch fotek mám strašně moc, na tom webu je jen část, průběžně je tam nahrávám, ale jak jsem psala, baví mě fotit hlavně architekturu, děti a zvířátka mě moc neberou, protože se furt hýbou :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to moje zvíře ještě nespí :angry: myslela jsem ,že se vrhnu na fotky a nic nebude
30. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova děkuji :slight_smile: ....jojo jak píše soanpe, chce to něco jinýho než satén, třeba bavlnu :wink:

@blanka.k moc povedené fotečky tý holčičky :dizzy_face: ....je vidět, že ten svůj koníček bereš fakt vážně :slight_smile: ukaž nějakou vyfocenou architekturu, musí to být taky pěkný :slight_smile:

holky vy se to těch objektivů tak rozumíte, já ani nevim na co kterej je :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k blani jak jsi mi dala odkaz mám schváleno objednat je to obrá čočka??
30. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa - architektura zde: www.btweb.cz/CR
Mury - Markétko, jak jsem dávala odkaz ráno ( www.btweb.cz/priroda ), tak to je vše foceno takovouhle čočkou, akoát pro jiný objektiv :wink:
30. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k : teda klobouk dolu, protože ty fotky mi přijdou teda profi, ty fotky těch dětí jsou překrásné, a je pravda, že tam máš hodně foteček z architektury, ty si musím ještě v klidu projít :slight_smile: fakt nádhera, pastva pro oči :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova - jéé, děkuji za pochvalu, jsem teď červená až na prd.... :sweat_smile: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k
fotky máš fakt super. ale na tohle to chce už stativ ,abys mohla dlouho exponovat a vykreslily se všecky detaily.asi ho budu muset vytáhnout a oprášit :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanička fotí úžasně znám jí z beremka smekám !!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek