• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
Ahojky, tak sem také šoupnu pár foteček, fotila jsem pejska kamarádce :slight_smile: je to čivava a jmenuje se Arnoštek :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě nějaké fotečky dětiček kámošek a i nějaké našeho Tomáška ze včerejšího srazíku :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsou fotečky, zapoměla jsem je vložit, jsem je nezmenšila, tak to budu muset dát na dvakrát :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, paráda!!! Hlavně ta poslední fotka z těch dětiček je úžasná! :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě pár :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta poslední je fakt super, to jsou kukadla :wink: Já už chci mít taky takového velkého Tomáška, aby se dal dobře fotit :grinning: :zipper_mouth: :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Niky, moc děkuji :slight_smile: koukala jsem i na tvoje a je jsou taky jako vždy super :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujíííí
30. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k
fotky úžasné a je vidět, že si víš rady. za málo peněz hodně muziky :wink:

@murynka
ty máš trošku problém s ostřením viz http://murynka.rajce.idnes.cz/Jaro_2010_Flora/#DSC02763.JPG jestli ostříš ručně,zkus přepnout na autofokus. možná ti to pomůže :slight_smile: jinak fotky holčičky jsou fajn,ale s kytičkama trošku bojuješ. asi ještě s fotákem netykáš dlouho :slight_smile: :wink:

molicova
tam není co dodávat :grinning: opět dokonalé. líbí se mi fotka s tím červeným autem v pozadí. je to taková hezká reportážní fotka.

jinak musím říct,že se všechny moc snažíte. přeji dobré světlo a já se loučím
30. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanka.k , tak fotečky jsem ti už komentovala a strašně moc se mi líbí :slight_smile: fakt super :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe moc děkuji :slight_smile: pořád nemohu najít takového to svoje now how v úpravě, tohle jsem zkusila zase nově, tak snad na to někdy přijdu a už budu fotky upravovat jenom tak :slight_smile:
30. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak,holky,co používáte na úpravu fotek Picaso 3..Zkusila jsem to,ale ty fotky,co upravím,mi pak zůstanou v mé složce v PC neupravené...Co s tím???
30. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě mi to nedalo a dám sem také nějaké makro :slight_smile:
30. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem fakt šikovná, vždy to odešlu bez fotek :frowning2:
30. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova super, to fotíš čím to makro?
30. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k, moc děkuji, to je focené objektivem sigma 17-70, je i na makro
30. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Míšo.. To je nádhera... Jak obrázek, hlavně ty kapičky... My objektiv na makro nemáme..
30. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani já jsem neodolala řepkovým polím :grinning:
30. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo, ty fotky jsou vážně hezký.
ty je máš i kompozičně vyvážený. někdo fotí ,jakože vyfotí něco zblízka,ale už neuvažuje nad tím, aby to celkově ladilo oku.
do nás ve škole hustili, že fotka má být hlavně kompozičně zajímavá a pak na ní může být vyfocený i lejno a bude to hezký :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@soanpe děkuji máš pravdu občas s tím bojuju :frowning2: ale zrovna tahle fotečka byla zkouška zaostřit pozadí a tu kytkumít rozmazanou ale není to hezké vím o tom... :frowning2: moc děkuji za názor pomůže to :sunglasses:tvoje fotečky parádní smekám :slight_smile:

@molicova to je neskutečná nádhera nevím jak fotíš ty kapky to fakt nechápu :rolling_eyes: :frowning2: je to krásnéééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pes dítě prostě vše nádherné :slight_smile:

@blanka.k tam o tom co jsi psala jde na každý fotáček??? :confused: jinak ahojky a gratulka k Tomáškovi je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa tvoje kytičky nemají chybu :slight_smile: :dizzy_face: jak jsi to fotila tyyy?? :grinning: :grinning: máš základní fotáček nebo ještě nějaké přídavné zařízení???jo jo vím že máme stejný alespon někdo se sonnym :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsme zase něco zkusila odpoledne :slight_smile: u nás na dvorečku :grinning:
30. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka děkuji :slight_smile: .......já na tom moc nastavování neumim :grinning: ale takový detaily fotím v makro režimu, ten foták zaostří jenom do určitý délky, někdy když chci něco opravdu hezkýho vyfotit zblízka, tak to nedovede :frowning2: ani sama nevim, jak jsem téhdy vyfotila ty květy :grinning: ale pak jsem ještě doupravovala barvičky ve photoscapu :wink: možná některé moc bijí do očí, ale nejsem profík :grinning: ...........no tak aspon tady tvoříme Sonny dvojku :grinning: :wink:
jo a ještě k fotáčku nemám žádný příslušenství nebo objektivy navíc, na to makro focení by bodla ta čočka co radí blanka.k a jinak bych moc moc chtěla externí blesk na focení doma, fotečky jsou tak přirozenější, než se zabudovaným bleskem :slight_smile:

@molicova krásný, nádherný, božííí fotečky :wink:

@soanpe to máš dobrý studium, aspon hned uvidíš nějaké naše chybičky a poradíš :grinning: :wink: já se moc do nastavování a práce s fotákem nerozumim no nevim jak asi zvládnu ten blesk :grinning: ........fotečky v řepce supééér, malá má krásný vlásky, jak anděl :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
murynka, taky hezký fotečky, povedly se :wink: :dizzy_face: já tady kolem baráky nemam co fotit, to bych musela běžet až do města do parku :grinning: ale v týdnu asi pojedem k nějakýmu zámku na prochajdu na zahradu, tak budu experimentovat :grinning: :grinning: teda když bude hezký počasí, ne toto příšerný, co je dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa :grinning: :grinning: to jsme dvě také to s ním neumím chtěla jsme nějaký kurzík a nevím zda by to k něčemu bylo :confused: přesně také nastavím makro jdu hodně zblízka a ne a ne cvaknout :angry: :frowning2: a budeš pořizovat nějakou tu čočku a ta by šla i na náš?až nějakou anjdeš pošli odkaz :wink: a ten blesk bych chtěla také ale je to přeci jen dost korunek ale budu mít svátek a narozky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jj park u zámku bude super :slight_smile: :wink:
30. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa - já jsem si blesk koupila loni a fakt nebe a dudy... ale já zas fotím jako hlavní koníček architekturu, takže ten vestavěný byl většinou naprd. Mám zn.Metz a jsem max.spokojená :wink: Dítě jsem s tím fotila jednou kamarádce, ale malý mimča nějak ty blesky nemají rády :sweat_smile: Na našeho křiklouna jsem blesk ani radši nezkoušela, ten se leká sám sebe apak hodinu řve, natož blesku :zipper_mouth: :grinning:
@murynka - ty čočky mají pro většin zrcadlovek, oni vždycky na tom Aukru píšou, na jaký je to průměr objektivu a na jakou značku :wink:
30. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka ty máš teda zrcadlovku |Sony a jaký objektiv?
30. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa veru jak máš malého na černém pozadí to máš takové plátno?jinak je vidět opravdu rozdíl v kompaktu a zrcadlovce to jsou úplně jiný fotečky :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k sonny alpha a 200 ...3,5-5,6/18-70
30. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to má průměr, ať to nemusím hledat? koouknu na to aukro...
30. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek