• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
foto
29. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
2
29. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe nádhera jak jinka :slight_smile: :dizzy_face: krása!!!

@nikulka83 kočička je úžasná super objektiv :slight_smile:
@kozinka krásná šnecí rodinka :grinning:
@vendulka ta práce s manžou se vám povedla :slight_smile:
@jaa také moc povedené krásná holčička :slight_smile:
30. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme včéra fotila já.... :grinning:
30. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady naše beruška...
30. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super,krása.!!!!.Já se těším k tomu moři..Tam to barvamy jen hýří..To bude fotek... :slight_smile:
30. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak ted jsem tu chvili nebyla a vy jste se rozepsali:slight_smile: Jinak ja to taky pořád zkouším, a zkouším. Je ffakt že ywon má krásné fotky ale ispousta z vás tady taky:slight_smile: Jinak ted si chci koupit nejaky ten objektiv na portrety ale nevim jaky. Na canon EOS 450D. Doporučíte něco?
30. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: Krásné @murynka!! a @jaa taky moc pěkné :slight_smile:
Já házím obyč z Dinoparku http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/dinopark_na_rajce/ tak kdo chce mrkněte :slight_smile: nejsou tam všechny jen hooood ně zúžený výběr :slight_smile:)))
30. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé holky, no vy jste šikulky :slight_smile: opravdu

všechny fotíte krásně, moc moc moc :slight_smile:

@kozinka fotečky z dinoparku jsou skvělé, všem vám to tak sluší,moc se mi líbí ta společná fotečka :slight_smile:

@nikulka83 taky obdivuji fotečky, ty v těch pampeliškách jsou božíííí, parádné fotečky s kočičkou :slight_smile:

@murynka ta flora se ti moc povedla :slight_smile: paráda, máme stejný foták, v jakém režimu si fotila, případně co jsi nastavovala?? v makru? já fotím ale moc s toho s fotákem neumim, jsem antitalent :grinning: ........malá je krásná :slight_smile:

@jaa taky super :slight_smile: malá je nádherná a má krásnou čepičku :slight_smile: taky si myslim, že u moře bude krásný focení
30. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendulka fotečky s černým pozadím se moc povedly, krása :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady jenom něco pro zasmání, náš kocour, jak si pochutnáva na šlehačce :slight_smile:

a jak se má jorkšírek rád s vlčákem :grinning:

žádné umelecké foto to není, aspon ne ve srovnání s vašima fotkama :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady jsem se pokoušela vyfotit orchidee u okna, ale nemá to až taký extra efekt :grinning: a ještě pár kytiček

no oproti vám holky nic moc teda

plánujeme časem pořídit nějaký makro objektiv, snad to po dovče zmáknem i s koupou externího blesku :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa náááhodou ty kytičky jsou krásný, některé fotky fakt hodně povedené!!!!! a láska mezi pejsky z fotek úplně vyzařuje :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady malej na zahrádce u babi
30. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka děkuju, ty fotíš taky moc krásně :slight_smile: jste obě s malou moc fotogenické :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám na zajímavý název diskuze, tak jsem nahlídla a vidím, že tu řešíte kytičky, já teda skohodou okolností byla předevčírem po poordu porpvé fotit kytky...K nějakému pořádnému focení dítěte jsem se ještě nedostala, on teď furt řve a když ne, tak jsem ráda, že spí

@wwercaa - já taky chtěla makro objektiv, ale pak jsem dostala tip na makro čočku z Aukra (stojí 200, 300,-), a s tím uděláš divy :wink: Tohle je foceno vše s čočkou za 200,- :wink: http://www.btweb.cz/priroda.html
30. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem! Máte nádherné fotografie! :dizzy_face:
Ráda se věnuji focení, nejraději mám přírodu a makro... Bohužel na lepší foťák nejsou koruny, takže vše obstarává obyč. digitál Olympus FE 190 :wink: Byla bych ráda za Váš názor na mé fotky: http://irenka41.rajce.idnes.cz/
Upravuji v Zoneru Photo - poraďte Vaše vychytávky :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jééééé to je nádhernýýý :slight_smile: o čočce slyším prvně, paráááda :slight_smile: takový krásný pestrý barvičky :dizzy_face:
malej je krásnej, to řvaní přejde, náš malej prořval celé 2 měsíce, celé dny vkuse bez příčiny, no blbý šestinedělí, né každý má štěstí, ted je to andílek :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fair taky povedené fotečky :slight_smile: :slight_smile: já toho moc neporadím, protože toho sama moc neumim :grinning: ale foto upravuji v picasa3 a photoscape, ráda se hrám s barvičkama :slight_smile:

ale některý holky tady určitě poradí víc :wink:
30. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa - děkuji, no doufám, že to fakt přejde, hodně lidí říká, že to po 6nedělí přejde :sweat_smile: A ta makro čočka je toto:
http://www.aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=makro (ty +1, +2 jsou nic moc, já mám +4 a +8, aby to bylo pořádně přiblížený :wink: ), něco mám od tohoto prodejce: http://www.aukro.cz/show_user.php?uid=3490913 a tohoto http://www.aukro.cz/show_user.php?uid=2311733 . Jinak jsem si tam koupila za pár korun i různé jiné vychytávky, jako difusor na vestavěný i externí blesk, mají tam třeba i levná fotograf.pozadí, atd. Akorát třeba ty levné filtry jsou naprd :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky přidám, sice na vaše fotky moje výplody nemají, ale co, nikdo není dokonalej :slight_smile: My máme Nikon D40... Až se trošku rozfotíme a stabilizujem finančnčně plánujem koupit něco lepšího, co nebude potřebovat objektivy s motorkem, ale to je hudba budoucnosti :grinning:

Jinak koukám, že tady frčí kytičky, tak taky něco přidám, ale makro objektiv bohužel nemáme :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě super vychytávka z Aukra za asi 160,- i s poštovným...dálková spoušť, kamarádka si chtěla koupit v kam.obchodě a stála asi 5x tolik :sweat_smile: pro focení s těhu bříškem nebo mimčem, když není nikdo po ruce, ideál :wink:
30. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a ještě pár foteček dětí... :slight_smile: PRvní fotečka je prckův strejda a zbytek náš destruktorek a my osobně :grinning:
30. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fair pěkné fotečky :slight_smile: já taky nedám na Olympíka dopustit, měla jsem taky FEčko 220 nebo 230 teď už nevím, ale byl super, pak ho chlap ztrati. :frowning2: tak jsem si koupila zrcadlovku, taky Olympíka a taky super a teď jsem koupilř 5020 olympíka, kabelkováka :slight_smile:)) a taky super :slight_smile: na to jak je to malinká mašinka a relativně levná, tak dělá fakt krásné fotečky :slight_smile:
Jinak upravuji v picasa3 jednoduché, hezké, dobré funkce a neubírá na kvalitě fotky, zoner ...12 taky super, pak gimp 2 taky hodně dobrý prográmek :slight_smile:

@blanka.k wow :slight_smile: Fotky krásné... ty jo a o tom jsem ani neslyšela, jen čočku.. a jak se to pak mění, nebo jak se s tím pracuje, pověz něco víc :slight_smile: díky za info :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kozinka - ta čočka se normálě šroubuje na objektiv jak filtr :wink: Takže pár sekund práce :wink: Vlastně to vypadá jak filtr, akorát je to tlustší :wink:
A já teď upravuju fotky ve Photoshopu a jsem max.spokojená :wink: Akortá furt nemám čas nějak prostudovat víc funkcí co nabízí, tak používám jen těch pár základních :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe : potrétní objektiv? já mam tenhle http://www.fotoradce.cz/recenze-objektivu-canon-ef-50-mm-f1-8-ii-clanekid8
Kupoavli jsme ho za 3.500 Kč a teď stojí ještě míň.. Super cena a super fotky. Fotíme s nim skoro pořád...
30. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A když jste u kytiček, taky pár přidávam :wink:
30. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim pochválit všechny vaše fotky... Úžasný... :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady ještě pár fotek toho mýhu raubíře, ze včerejška. Akorát to neni focený tou 50, takže nešla dát nižší clona..
30. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek