• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@soanpe chuděrka malinká :slight_smile: Tak ode mě máš foteček určo docela dost, takže ti je můžu poslat, jeslti se ti líbí :slight_smile: ale sice jsi taková jaká jsi, ale pro mě si hrozně příjemný a milý člověk :slight_smile: takže se mi líbíš taková jaká jseš :grinning: a to myslím, opravdu popravdě :slight_smile: a až budeš mít trošku klidu, tak se budu moc těšit zase na ty naše :slight_smile: bylo to opravdu moc fajn :slight_smile: a opáčko se určo bude brzo konat :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova díky za hezká slova :slight_smile: dobře se to čte :wink:
24. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe a je to pravda pravdoucí :slight_smile: jsi vážně fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova bylo mi to takovy blby, prijit a rict, jeee, to jste vy z toho MK :grinning: Byla tam i soanpe, taky jsem ji poznala podle Sofí:grinning: Tomasek je fakt peknej, ale na fotkach mi pripadal vetsi :sweat_smile:
24. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glumy no je to ještě prcíček :slight_smile: na fotkách vypadá starší, ale ve skutečnosti to tak není :grinning: kdybych si tě všimla, tak tě určo oslovím, ale znáš to, v ruce foťák, hlídat dítě, kočár a v tu chvíli nevidim a neslyšim :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glumy no jo naše SOfí. dnes měla špatný den. včera jsme couraly bez spinkání po obědě a dnes taky, tak se to podepsalo na její náladě.
je to náhoda,že sme se tam takhle ocitly :grinning:
my do zoo chodíme spíš odpoledne,to už tam není tolik lidí
24. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe je fakt, ze tam byl teda dneska docela naval, v te restauraci si malem nebylo ani kam sednout:grinning: Sofí jsem videla tak na dalku, no a je pravda, ze moc nadsene se teda netvarila :grinning:
@molicova na fotkach vypada opravdu vetsi, teda hlavne vyssi:slight_smile: chvilku jsem mela takovy nutkani za tebou a soanpe skocit, ale pak mi to prislo proste blby:grinning: jeste me napadlo, kdyz uz se takhle bavime, jakej byste mi holky doporucily stativ? chtela bych ho koupit manzelovi k narozkam, mame Canona EOS400D :slight_smile:
24. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky, dneska jsme tak mega nastvana ze asi vybouchnu... byli jsme na vitani, byla tam profi fotografka ale tchyne ze neee :-X ze 150KC je hodne a fotil manzela potom ona..nasi zrcadlovkou a jak to dopadlo??? byla tam tma, nejaky zluty sileny svetlo z takovych desek a vse je totalne rozmazane, silene em to stve, ale chce se mi to vse smazat nebo se pobliju.
24. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glumy já si teď nepamatuji co to máme, ale každopádně stativ kupoval manžílek, takže napíši až se zeptám :grinning: tak příště se můžeme smluvit rovnou a můžeme jít všechny :slight_smile:
24. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii to mě mrzí, my měli zase totálně zvrazané DVD z vítání a fotky od profi, hrůůůůůůůůůůůůůůůůza :sweat_smile: takže by to možná bylo jedno :slight_smile: ale určitě to zamrzí :unamused:
24. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta my teda ani video zadny nemeli...ale to foceni...paneboze :-X:-X:-X

@molicova nemas zitra casik?
24. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii asi jo? zatím nic nemáme, jen musíme dopo na nákup, takže leda odpolko? :grinning:
24. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova tak to budes hodna :wink: Jj, jsem pro, kdyz vam nebude vadit, ze bychom se k vam tedy priste vetreli:grinning:
24. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jeee tak sejdeme se odpolko??? ja bych mooc rada :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii no tak to buď ráda, protože mi to video máme uplně hnusný a to mi ještě chtěli nacpat na úřadě kazetu, tak jsem se ohradila, že bych si ji leda mohla natáčet na prst, že v dnešní době CDček, že vůbec dávají kazety :angry: :angry: :angry:
jdu uklidit nadobi, abych se trochu uklidnila :wink:
@pipiii a přijedeš nebo kde by si se chtěla sejít? jestli by ti nevadilo přijet k nám, jsem z toho dneška uplně uchozená a uježděná, jsme byli dneska s Tomáškem dohromady 3 hodiny v autě, brrrrrrrrrrrrr :confounded:
24. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky bych se klidně přidala někdy do zoo,jestli bych mohla,ale to budeme lepší jak zájezd vienamců s tima jejich blikáčema,co :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čavec holky, byli jsme na výletku tak přidávám,,,,,,tentokrát foceno tatkou, udělal nám hezké společné fotečky :slight_smile: akorát nechápu, proč jsou tak šíleně rozmazany, jestli je to zmenšením nebo co, už jsem je dala holkam do jedný diskuze a chce se mi brečet :cry: :angry:
24. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa parádní fotečky :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jééé, krásný fotečky :slight_smile: :dizzy_face: je fajn, že jste si užily krásný společný výletek. :slight_smile: .....ja chci taky, nemam s kym :frowning2: pojdte nektera bydlet do Plzne :grinning: :grinning: :wink:
24. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka díííkes, koukala jsem taky na tvé fotečky, krásnýýý jsou opět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsme se s manzelem kvuli tem fotkam pofadali, on to fotil cely na plny manual a myslel si ze foti na plny automat a k tomu tam mel pevny ISO 800....
24. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky neco ze své výroby přidám....
24. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa díky,snažím se jak to jde :grinning: kytičky taky krásnýD :wink:
24. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova super fotky ze ZOO :wink:

@wwercaa krásně fotky a jak jste hezky sladěni do červena :grinning:

@ferinka úplně super fotečky na "začátečníka", ta první čb nemá chybu /a to je ais na samospoušť ze země, co?)
24. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě neco a už fakt konec :grinning: kačeny nesmely chybět... :grinning: :wink:
24. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju zlatíčka za pochvalu, tak se moc snažim :wink:
24. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jj na samospoušť ze země,na tašce,na louce nic nebylo :sweat_smile: ,to byla akce :grinning: Sem se prvně odhodlala hrábnout do foťáku ,najít si to a povedlo se,ale na jiných dál fotíš a ok,ale u něj si to pamatuje a pořád mi to dávalo těch 10 sec na samospoušť :grinning: :grinning: :grinning: N ale přišla jsem na to jak zpět - po chvíli :grinning: :grinning:

Holky já se tu fakt červenám,děkuju za pochvaly a hlavně si toho od vás strašně vážím :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek