• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
přidávám pár foek s moli :slight_smile:
24. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe Moli je teda kočka a pěkně fotogenická :sunglasses:
24. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova naprosto souhlasím s ferinkou...moc moc ti to sluší, jsi fakt sympatická kočka :dizzy_face: :slight_smile:

@soanpe krásně jsi je nafotilla :slight_smile:
24. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
míša je fakt hezká ženská a s Tomáškem jsou nebazpečná dvojka :grinning: fakt závidím lidem,co jsou fotogenický a dobře vypadaj na fotkách :wink:
ty u stolu jsou focený portrétním objektivem
24. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe jezis andrej, já nevim, zrovna v u těch žiraf, jsem jak debil, tak já přidám, taky tvoje :slight_smile: taky ti to tam moc se sofinkou sluší :slight_smile:

Holky nemáte ty počítače nějaký rozmazaný :slight_smile: v tom foťáku to vypadla tak nějak lépe :-/
24. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s váma asi nikam nepůjdu aby jste tu ten můj gesicht nedávaly,bez tak by vám poprdaly čočky :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je výborný :slight_smile: tak hlavně, že jsem tu jáááá, červenej spařenej ksich :slight_smile: vypadam jak zadek pavijana :grinning:
24. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí

@molicova no já mít tak pěknej zadek,tak chci být pavián... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova koukám na rajče a chuděra Sofinka, vyšťouchlý oko od nešikovný matky, písek v očích , uplakaná ... no ta si to vybrala :grinning:
24. čer 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe nejsou tam ale jenom takové, je tam hrozně moc roztomilá :slight_smile: Anderj pošly mi je do emailu prosím :slight_smile:
24. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak něco z dneška:slight_smile:
@soanpe Fotky ,super...Jé malá má ty sandálky o kterých jsem uvažovala.Ale byly by jen přes net a to jsem se bála,aby ji byly...-))))nechtěla jsem klas.miminácké...:slight_smile:
24. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova fakt kočka :wink: A Tomášek koucour :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@ferinka nevím,jeslti jsem to sem dávala, ale koupila jsem si tohle dálkové "ovládání" a super, můj foťák jde nastavit, že buď vyfotí hned jak to zmáčkneš (takže řeba pokud fotíš něco a nechceš zmáčknutím spouště pohnnout fo´tákem) nebo se 2sec.zpoždění (tím jsem fotila sama sebe v těhu)
http://www.aukro.cz/item1087152384_dalkova_bezdratova_spoust_nikon_ml_l_ir_infrared.html ... na Nikon
http://www.aukro.cz/item1087152403_dalkova_bezdratova_spoust_ir_infrared_pro_canon.html ... na Canon :wink:
A ještě další pokusy
@blanka.k Hmmmmm to vypadá suprově,ale u mě je nejlepší ten běh,kdy se snažím to dát,chytit pózu a u funění nevypadat na fotce jak úplnej jouza :grinning: :grinning: :grinning: Ale je za pár kaček,tak by to šlo :dizzy_face:
24. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a
24. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa moc hezké,na to dvoubarevné jsem z toho photofiltru ještě nepřišla jak se dělá :pensive:
24. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka nejlehčí je to v Picasu:slight_smile:))
24. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm asi budu muset postahovat a ten je v češtině a volný na netu???
24. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa já je koupila v praze v tom outletu Arena. kupovala jsem je v prosinci 21 a stále jí jsou :sweat_smile:
včera jsem tam byla taky ,ale nějak bylo vyprodáno. já to dělám tak,že boty prubnu přímo v eccu a pak objednám :wink:
existuje značka, co dělá stejný modely jako ecco,ale cen je tak o 1/3 nižší oproti internetu,ale i kdybys mě zabila, tak si na tu zn.nevzpomenu
24. čer 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k ty jsi horší než ďábel :grinning: už mi nic neukazuj, žádný vychytávky :grinning:
24. čer 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa málá je úžasně snědá a máte podobnou čepičku :slight_smile:
24. čer 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka JJ.Picaso 3.

@soanpe Nekupuji levné boty:slight_smile:))měla jsem vybrané tyto a ještě jedny podobné,ale vyhrály Cicibanky.. :wink:

@molicova Taky mi to dalo sehnat šátek,aby se mi hodil... :grinning: :grinning: :grinning: Máme metr čepic... :grinning: :grinning: :sweat_smile:

Jj.je to prostě cikáně..ona má tmavé i ty rty..jakoby lemované konturkou... :slight_smile:
24. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa až neluš vyroste,tak to bude něco :grinning: bude prohánět chlapy :wink:
24. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe :grinning: :grinning: :grinning: A já ji.-))))
24. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bude na nás pohled..To už budu pomalu důchodkyně:slight_smile:))))
24. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musím se podělit s prvním úspěchem, kamádce se líbí vlčí máky, tak si je dá do obýváku na velké plátno :slight_smile: jsem moc spokojená :slight_smile:
24. čer 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova no tak gratulace k prvnímu úspěchu :slight_smile:
24. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek