• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
dobré ránko, jdu hned kouknout na ywonn
25. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je nemůžu nikde najít :confused: :cry: na MK má jen tři alba a žádný z dovolený :confused:
25. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to není dovolenkový album, to je album Sárinky ;)
25. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zítra mám slíbený odvoz do Slavkova na festival starých aut a v neděli do Olomouce do ZOO :wink: To bude fotek, hcudák malej, já ho někde zapomenu, jak se pustím do focení :sweat_smile: :zipper_mouth:
25. čer 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jo aha. děkuji :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Blani už jsem na to taky koukala a asi zítra bude cestu do Beskyd zastávka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky dorazila mi zásilka z aukra,tak budu moct začít zkoušet makro :grinning: :grinning: :grinning: Jste říkaly,že našroubujete všechny na sebe,asi trapná otázka,ale je jedno v jakém pořadí??? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka stavíš se v tom Slavkově? Jestli jo, tak třeba na sebe narazíme... náš svítivě červený kočárek je k nepřehlédnutí, akorát se nenech zmást, od dob svatby vypadám mnohem hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: A šoroubovala bych to od té nějvětší, protože je nejtěžší. :wink:
25. čer 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bojuju s LR. nějak se mi nepodařilo protlačit do něj češtinu :grinning:
25. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi to chce projasnit
25. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe trošku barvičky :wink:

@blanka.k snad to vyjde,udělala bych si tam zastávku - neboj já mám pořád taky o 10kg víc a na dlouhou cestu ráda volné hadry,takže až uvidíš hippies,tak jsem to já :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá registraci na e-bay a nenakupujete tam???
25. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka bohužel já, má ji jen můj kamarád, takže ho jednou za čas poprosím. Já spíš nakupuji přes to aukro :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vzdala LR a jsem zase u svýho photoscape :grinning:
25. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem k vám zas chvíli nakoukla. Manža mi přivezl včera konečně fotáček domu, tak se snažím prokousávat návodem.
@ferinka pejsek je krásnej, to je Vlkodav vid :slight_smile: kamarádka má hned 2 a jsou strašně hodný a fotky ze sena no prostě nádhera
@molicova fotky ze ZOO máte krásný, je vidět, že jste si to tam vy i děti moc užili :slight_smile:
@wwercaa tatínkovi se fotky moc povedly, byli jste s prckem krásně sladěný vid :slight_smile: moc vám to sluší a kytičky a kačeny se taky povedly moc pěkně
25. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm bych si tam chtěla objednat kraťásky a legíny na malého,ale kámoška co mi vždycky objednala je na dýl pryč :frowning2: Jsou podobné jako máš toho čmeláka nebo kdo to má :wink:
25. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe tak to mě mrzí, že ti to nejde, mám se zeptat manži :slight_smile:
25. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby jj vlkodav,no manža chce štěňata,ale mě se do toho teda nechce,je to strašněj macek a zrovna ona je z 9 štěňat :sweat_smile:
25. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe co je to LR? :sweat_smile:

@ferinka až uvidíš někde odtsvený kočárek a nikoho okolo...tak to bude Tomík a já někde fotím :grinning:
25. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi junior asi bude "plést" tak si tam bude někde ťapat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa nádherné fotky malé, tu barvu pleti a ty řasy jí normálně závidím
25. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka copak ti přišlo, makrokroužky? :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k to je ten Lightroom :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já t os nimi zkoušela jen jednou... ozkoušesj si každý zvlášť ať víš co který dělá a pak zkoušej formou pokus omyl dávat k sobě.... :slight_smile:)) zaručená metoda :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik ženy......přišly mi čočky :slight_smile:

@jaa malá je překráná, fotky také :slight_smile: :dizzy_face:

@siby děkuju moc za pochvalu foteček :dizzy_face:

holky, chystáme se do japonský zahrady, skusit ty makro předsádky, ale vypadá to na bouřku, takže asi prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no uvidíme....
25. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nějaké čočko pokusy...při těch kapičkách jsem se pořádně zapotila :grinning: ted se peru s tím ostřením, tak to to i podle toho vypadá.....berte to s rezervou :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa máš to nádherné :wink:
k čemu slouží čočky a kolik to tak stojí?
25. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 děkuju, me to posloužilo k tomu, že s mým objektivem takový makro proste nevyfotim :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba vyfotim list s kapkama ale když chci jenom jednu kapku tak na to mám tu čočku, mela jsem tam nasazenou předsádku s 10 dioptriama ale ještě mám k tomu 4,2,1 dioptrií...me to objednal mužskej za 880,- ale na aukru to máš za polovinu alebo myslim nejak tak to koupila mes :wink:
25. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa Nááááádherné :dizzy_face:

@sirael4 já je koupila na aukru za 388,- s poštovným :wink:
25. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa supr, díky, a ty ostatní kapky to jakoby nezaměří, nebo čím to? :sweat_smile: nic o tom nevím, tak se mi nedivte
@ferinka skvělé :slight_smile:
25. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek