• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@blanka.k také bych se přiklonila k béžovému, to modré je takové tvrdé, kdyby to byla barva taková jakou mam já, tak by to bylo lepší :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova díky, taky se mi víc líbí to béžové, tak jdu kosuknout, jeslti je někde nemají levněj a konečně objednám... :wink:
25. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k ty jo teď si pořád říkám, proč jsem nazačala dříve, je toho hrozně moc, už mam teda 6 stran, ale je to hrozná fuška :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova já stejně budu čekat až budu mít víc fotek a až budou mít va kaci ty A4 :grinning: ale už si do diáře dělám poznámky, kdy poprvé se usmál, kdy zvedl hlavu atd...abych to tam pak dopsala :wink: Co nemám napsané, vyfocené, to jako by nebylo :grinning: :zipper_mouth: Jsem byl avždy hlava děravá, ale po těhu a koejní to jde se mnou úplně z kopce :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k no já to mam taky zaznamenané ve fotoalbíčku pro Tomínka :slight_smile: http://www.azrodina.cz/article_imgs/5971/Denicek_obalka_F_copy_normal.jpg a tam to mam všechno popsané :slight_smile: takže do albíčka dávam fotečka a k nim nějaké ty popisky a obrázky, ale udělám jen jedno od narozní do roka, pak další už budou normální, je to hrozná fuška :slight_smile:
25. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby Je to naše cikáně. :slight_smile: .ted ji trochu zesvětlaly od sluníčka vlásky..Ale jinak budou snad tmavé....Tak to je teprve kotrast barev.-)Jinak na sluníčku byla zatím jen 2x...Až přijedem od moře,tak bude k nepounání:slight_smile:
25. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa díky moc...Fotečky máš teda taky kouzelné....Fakt super!!!! :wink:
25. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš superman :grinning:
25. čer 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k :dizzy_face: :dizzy_face: hezké :dizzy_face: :dizzy_face:

holky děkuju moc :slight_smile:

@molicova děkuji za radu :sunglasses:

dobrou noc :dizzy_face:
25. čer 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla jsem tu něco o makovém poli....jsou dvě okolo dálnice z Plzně na Prahu :sweat_smile: musí to být nádherné fotky. Dobrou :wink:
25. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k :grinning: :grinning: :grinning: kam na ty nápady chodíš :grinning:

já jsem u naší dračice ráda,když se povede něco takovýho.jen jsem jí musela zaretušovat štípanec od komára přímo uprostřed čela :grinning:
25. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: vypadá neostře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k moc pěkné, vypadá to, že už vám jen nepláce, už se krásně směje :slight_smile: zeptám se, když fotíš malého na té světlé dece, když to vyfotíš nezáří ti ta deka nějak extrémě? Já jsem se včera učila s tím naším fotákem a zkoušela jsem fotit na bílém podkladu našeho černého psíka a ta bíla byla hrozně přesvícená.
Jinak zjistila jsem, že nám k tomu fotáku nedodali český manuál, tak si zatím čtu jen knížku, kterou jsme dostali taky přímo k našemu fotáku. A musím oznat, že se tam už celkem orientuju, ale takové ty mody M, P atd. zatím moc nevim co který umí, mod krajina, portret atd. je v pohodě, ale tam ty musím sehnat ten manuál. :slight_smile: Dneska jdem na svatbu, tak už se celkem těším, ale foták sebou brát asi nebudem, asi bych tam byla zatím jen za exota a fotky by byly stejně k ničemu.
26. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe Sofince to moc sluší :slight_smile: Je to děsný, s tou ostrostí budu asi fakt dost bojovat, Sofinka mi připadá tedy ostrá nebo hlavně hlavičku si myslim, že má a nožičky už ne nebo? Možná bych potřebovala brýle...
26. čer 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky davm sem neco ze vcerejska :slight_smile: :dizzy_face:
26. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm fakt uzasny...tak u me to take vypada mazly, ale fakt neni :grinning:
26. čer 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii fotky máš moc pěkné opravdu :slight_smile: dětem to moc sluší, jsou krásně sladěný do kostkové :slight_smile:. Ostříš manuálně nebo automaticky?
26. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby ostrim jak kdy, kazdou fotku fotim na neco jineho :grinning: podle slunicka atd nekdy tam mam mod krajina a ostrim rucne, jindy portret a automat.
26. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem neodolala a musela jsem Tomínka vyfotit jak snídá :slight_smile: Dostal meltičku, tak si to krásně vychutnával :slight_smile: a pak dostal od tatínka lentilky, tak to byla taky sranda :grinning:
26. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii krásné moc se ti povedly :slight_smile: já také ostřím jak kdy :slight_smile:
26. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik holky, zachvilku mizime k prababce na zahradu, tak přikládám pár foteček Davídka v Recaru :slight_smile:

@pipiii krásný fotky :dizzy_face: odkud furt bereš tolik dětí :grinning: :wink: nejvíc se mi llíbí ta, jak se tam Amálka smeje, je božská :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@molicova uuuuuuuzasnnyyyyy jako vždycky, aaaach závidím fotečky s externím bleskem, ty tvoje jsou naprosto uzasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: malej taky :dizzy_face:

tak tady velkej kluk ve sportovní sedačce, svítilo do nej sluníčko :grinning: :slight_smile:
26. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta poslední rozmázla, bléé, to asi mojí zásluhou :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k ten je božíííí :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
26. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa ty jo úžasná sedačka :slight_smile: a fotečky jsou taky krásné :slight_smile: moc si to užijte u babí :slight_smile: my odpo půjdeme na klouzajdy :slight_smile: tak zatím papa
26. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sirael4 jo ještě je jedno jak psala Soanpe v Letňanech :slight_smile: byla jsem tam a něco nafotila, ještě přidám, ale už je sem dávala :slight_smile: ale tyhle jsou moje nejoblíbenější :slight_smile:
26. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova diky za pochvalu :slight_smile: mam samy mimina kolem sebe ze? :grinning: ty mas uzasne fotecky, ja kdybych mela prasule tak si ten externi snad take poridim, ale rada bych si ho treba u tebe vyzkousela, jaky je v tom vlastne rozdil pri klasickem foceni pres den.
26. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa prave mi hlasi pocitac malo mista na disku...super :-X
26. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii tak to není určitě problém :slight_smile: já mám tento :slight_smile: a jsem max spokojená :slight_smile: http://www.megapixel.cz/nikon-blesk-sb-900
26. čer 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova to jo s nim by byl kazdy asi spokojeny hihihihi :sweat_smile: ja budu kupovat pristi rok za tech cca 6tis
26. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@siby - spíš nastavuju, aby ta fotka byla tmavší apak ji PC zesvětluju :wink:
Jinak hlásím, že jsme se potkali ve Slavkově na festivalu s Ferinkou :grinning: :grinning: :grinning: Já zrovna předělávala baterku ve foto, kočár odstavený bokem a ona šla s maminkou, ta vezla kočárek, a Ferinka mohla nerušeně fotit. Já to nějak zvládala s kočárkem, a ujel m i jen jednou...fotím, otočím se a kočárek o 4m dál :sweat_smile: :zipper_mouth:
26. čer 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek