Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

murynka
6. črc 2010

@mes už dávno jsme tomu propadla 😀 😀 😀 ted mám objednanou tu sadu 🙂 tak se těším 😵 😵

molicova
6. črc 2010

@soanpe to jo, ale já tam byla s taťkou a s Liborem a ještě dva kamarádi a jeli jsme veteránem, starou škodovkou 100 🙂 a hlavně jsem si myslela, že jsi pryč, víš 🙂 jinak kdybych jela sama, tak bych se určo zastavila 🙂

molicova
6. črc 2010

@murynka moc děkuji za pochvalu 🙂 a tady přídávám ještě ze včera fotečky Tomínka 🙂

murynka
6. črc 2010

maminky jste registrovaný u mimi klub Globus jestli ne registrujte se obrovské výhody 😉
http://www.mimi-klub.cz/firemni/obchodni-podmin...

a tady registrace 😉http://reg.globus.cz/registrace/mimi-klub/

murynka
6. črc 2010

maminky jste registrovaný u mimi klub Globus jestli ne registrujte se obrovské výhody 😉
http://www.mimi-klub.cz/firemni/obchodni-podmin...

a tady registrace 😉

http://reg.globus.cz/registrace/mimi-klub/

ferinka
6. črc 2010

Ahoj jsem tu z dovči 😎 Pokusím se hodit pár foteček i s nebožtíkem makro čočou 10,kterou jsem sundavala,tak opatrně,až hupsa její konec 😀 😀 😀 No nic,tak objednám novou sadu,samotná se asi nekoupí,co??? 😅 😀

blanka.k
6. črc 2010

Ahoj holky,
obecně všem pochválím fotky, mát eje super...hele, že já vám ty čočky ukazovala, mě teda pěkně štvete, jak vám to jde 😀 😀 😀 😀 Já si je taky vzala k našim, ale neměla jsem náladu fotit...a zítra jdu k mudr., mám něco se zápěstím,tak jsem zvědavá, kdy zase něco blejsknu 😅

@ferinka už jsem detailně zkoumala na FB, super fotky!!!

pipiii
6. črc 2010

ahojik holky...

tak mam tu sadu a nejak jsme od toho asi cekala vice... ale je to o tom ze me to makro asi moc nebere :-/ Myslim ze stejne fotecky jsme udelala i bez te sady(tedy alespon si to myslim) ostreni je velice tezke, asi stejne jako bez nich, ale stejne to neni takove makro jak jsem si predstavovala ze to bude. Ale to je fuk, bude se spise asi venovat jinemu ,,zanru,, 😀

a nase novinka dne - amalka leze po ctyrech 😵 😵

ferinka
6. črc 2010

Taaaak něco ze setkání s Blani ve Slavkově,teda nevím jak jsem to udělala,že jsem jí fakt poznala 😀

ferinka
6. črc 2010

Teď pokus s nebožkou makro sadou,ale teda moje klepající se ruce,to jsou pokusy 😀 😀 😀

blanka.k
6. črc 2010

@ferinka já myslím ,že super pokusy 😉 No a jak jsem psala na FB, moc lidí, co odtsvaí kočárek (který je sám o sobě dost výrazný) a věnují se foťáku (zrovna jsem měnila bateku), tam asi nebylo 😀

molicova
6. črc 2010

@ferinka ahojky, tak makro je náhodou úžasný 🙂 a kde se dají shlédnout fotečky z té dovči 🙂

ferinka
6. črc 2010

A nějaké čvachtání a tak 😎

ferinka
6. črc 2010

@blanka.k jsem tak šla a čučela a věděla jsem,že v tom davu nemám na potkání šanci a jak čučím po autech tak vidím kočátek (divný,že s maminkou 😀 ),tak koukám znovu,menší osůbka,zmátly mě teda ty brejle 😀 ,ale koukám,že přes krk šňůra Nikon (každej tam měl Canony 😎) tak tak nenápadně zavolám - Blani??? a ona trefa 😀 😀 😀

ferinka
6. črc 2010

tdy je nějaký výběr z dovči na FB
http://www.facebook.com/album.php?aid=17251&id=...

blanka.k
6. črc 2010

@ferinka jasně, malá, hnáty křivé, pod plachetkou osoba 😀 Do postavy a ksichtu jak na svatebních fotkách mám dost daleko 😝 Nebo spíš brýle, beďary a 15kg navíc 😀

mes
6. črc 2010

@ferinka ten červený brouk je super!!! Krásné makro!

@pipiii tak hoď ějaké fotečky..ať se pokocháme..to víš, ty jsi dělala super makro i před čočkama 😵 😵

mes
6. črc 2010

@ferinka ta fotka té ruky a "cákace" je božííí 😵

pipiii
6. črc 2010

@mes aaaale, me se to asi ani nepodarilo, cely den tu prselo a foukal vitr takze to stalo za prd..zitra to zkusim odpoledne az bude poradne svetlo 🙂

pipiii
6. črc 2010

@ferinka fotecky moooc krasny!!! jsi mega sikovna!

ferinka
6. črc 2010

holky díky všem za pochvaly,ale sama vím,že to není ončo,jen přijít na to jak to zdokonalit 😀

mes
6. črc 2010

@pipiii to znám..jak fouká je to naprd 😠
Já jsem se snažila dohnat brouka..ale zdrhal mi..

soanpe
6. črc 2010

@pipiii jak si čekala víc od makročoček? 😅

@ferinka fotky nááádherný.jak makro,tak ty koupací a nej nej je ruka nad fontánkou.veteráni taky skvělý 🙂

murynka
6. črc 2010

@ferinka nádherné fotečky 🙂 😵 😵 akt moc hlavně makro a ty z vody jsou super 😵 😵
a to setkání s blankou to je mazec 😀 😀

ferinka
6. črc 2010

Holky tam fakt bylo tisíce lidí,nevím jak se mi to povedlo jí poznat a moc díkes za pochvaly 😵 😀

mes
6. črc 2010

@soanpe a kdy uvidím tvé makroo?? Už se moooc těšíííím!!!!!

ferinka
6. črc 2010

Kdyby jste mě viděli jak já alergik na práškách fotím tu včelu 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀 Máti mě málem zabila jak mě viděla 😀 😀 😀

murynka
6. črc 2010

@ferinka na kolik dioptrií jsi fotila?

ferinka
6. črc 2010

Začátek na 10,tu jsem pak rozbila 😅 tak jsem pak našroubovala na sebe zbytek myslím 4+2+1 😀 😀 😀

blanka.k
6. črc 2010

@pipiii jéét, oěm mrzí, že nejsi spokjená 😅 Já teda nevím, ale já fotím s těma čočkama jedině na auto, já totiž jsem slepoň a nějak mi to moc na mauál nejde 😅 A jelikož moje objtkivy zaostřují třeba od 40cm, tak já t čočky docela využiju 😉