• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@lenka.dv ahojik ja mam levnou zrcadlovku, kupovanou v setu se dvema objektivama za 13990 pred 3 mesici.. Canon EOS 1000D
9. črc 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii To jsme na tom stejně,.. zrcadlovku mám sotva měsíc .. : ) Bezpečně umím dát foťák pouze do polohy ON : )
Fotka, co Ti přijde umělá je naopak hrozně bezprostřední .. : )) Zrovna si dávala vlasy na stranu .. já fotila .. a přijel vlak .. a asi tak 5 mladých kluků se vyklonilo z okna a začali mávat, vískat a podobně .. no a v tu chvíli jsem cvakla :grinning:
9. črc 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla no vidis tak to je super fotka :slight_smile: ne mas je fakt uzasne!!! co mas za fotacek? pristi tyden budu zase kamosku fotit(jinou) tak uvidim co vymyslime, budu improvizovat uplne nejvic :grinning::grinning:
9. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii Moc děkuji, opravdu, těší mě, když se někomu líbí.. Mám Canon 450D, objektiv EF - S 18-55 a k tomu pevnou 50ku. :slight_smile:
9. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla super fotky :wink:
9. črc 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k Díky moc
9. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla tééééda na to že máš chvilku nový foťák, tak fotečky jsou uplně úžasné :slight_smile:
9. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k @molicova holky, co rikate na tu slamu? potrebuju poradit a slyset nazory zlast od vas dvou!!!!

@blanka.k prosim te manzilek posilal penizky vcera, jak nejsem v praze tak jsme si ho neohlidala a zapomnel na to tak se omlouvam :-X
9. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii mě se líbej moc :slight_smile: jen bych to možná jinak upravila, ale to je bych řekla asi na každym :slight_smile: ale fotky se mi líbí :slight_smile:
9. črc 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii Já myslím, že jsou moc pěkné, kompozičně.. zapracovala bych na ostrosti (i když to je asi i tou kompresí.. jako u mých fotek) .. a pohrála si s úpravou. Strašně se mi líbí jedna.. Tak jsem hi odsud stáhla a trochu "vylepšila".. nevím jestli to po vložení půjde poznat .. :confused:
9. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidíme, jestli ztoho něco poznáme :grinning:
9. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nevynikne to :grinning:
9. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla s tou ostrosti... jsou krasne ostre davala jsme je sem ve velikosti 300kb pa tu mame pomaly internet, ja jsme je opravdu temer neupravovala, teprve s nima neco chci delat ale ne na tomhle pocitaci, proto se prave ptam jak to vidite, tenhle pocitac je silene pomaly a reba photoshop tu vubec snad ani nespustim..hruza des :-X
9. črc 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii No, já předpokládala, že je to tím ..jako ty mé .. ty taky nejsou takle "divný" .. :grinning:
V tom případě jsou moc krásné .. jen bych tedy malinko upravila, oživila.. aby tam byl ten kontrast .. maličko bych i přidala reálnosti .. konkrétně u té černobílé ..
Je krásná .. ale chtělo by to na těle pár stínů .. pohrát si trošku i s kontrastem ..
Jinak pak pozor na ty stíny u klobouku .. kazí to dojem .. mně se taky nepovedly.. prostě to mi vychytat nejde.. :unamused: :pensive:
9. črc 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii souhlas s holkama, taky bych je toršku oživila, kontrast, atd,ale to záleží jak se ti to líbí. :wink: ale jinak super :wink:
9. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky .. já se od začátku učím fotit na P (Canon 450D) .. manuálně .. žádný auto módy nepoužívám, blesk už vůbec (vestavný není košér) a externí zatím ještě nemám .. říkáte, že fotíte na Áčko .. nač si tam mám dát pozor ..? Co přípúadně přenstavovat ..? Kdy to použít .. ? :confused:
9. črc 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj diky moc, ten stin jsme se porad snazila dat pryc a porad jsme naklanela klobouk dozadu ale nebylo to hold lehke a bohuzel tahle vysla zrovna pekne..kurna :grinning: v tom pitomym picasu bohuzel nic moc s fotkou delat nejde :frowning2: je to na dve veci, jsou tam jen zakladni veci a nic moc s tim nehnu...Neco s tim udelam a potom vam to treba jeste poslu, ale moc diky :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem vcera fotila na P, neco krajina, jak bylo slunicko nizko tak byly fotecky dost oranzove :grinning:
9. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@obla fotečky jsou nádhernýýý, nejvíc se mi líbí ty na nádraží :slight_smile: :dizzy_face:

@pipiii já upravuji ve photoscapu a taky nejsem spokojená tak jak bych chtěla:stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky já minule uklízela a co nenajdu, návod na použití Sonny alpha 200 :grinning: :grinning: knížka má asi 150 stran, tak už by jsem se mohla do toho pustit a konečně něco prostudovat já blbka :grinning: :slight_smile:
9. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jj nadrazni jsou nejkrasnejsi!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy tak hurááá na nádraží :grinning: běžte fotit vlaky, dění na nádraží atd...obla s tou dívkou na nádraží bys mela šanci :wink:
http://www.cd.cz/volny-cas/souteze/-5272/
9. črc 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@obla moc krásné fotečky mě se moc moc líbí :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:to nádraží super nápad :slight_smile: :dizzy_face: :wink:jsi šikulka :slight_smile:

já posílám moje maniaky :grinning: :grinning:a kytičky a včelku :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa jůůů, hned o víkendu vlítnu na tchánovce, bydlí na nádraží. moje první fotka u nich byla tchýně sedící (nebo pololežící) v kanceláři na nádru, nohy na stole a telefobující a pak tchán opřený o nějaké výhybky a křenící se. Ještě jsem to tenkrát fotila na čb kinofilm :grinning: Ale teď vážně, asi zkusím něco nafotit, už jednou mi jedna soutěž vyšla, tak uvidíme dál :wink: A jinak souhlas, Obla - ty tvoje nádražní fotky jsou super, bych tam něco poslala. :wink:
9. črc 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to máš pravdu. Já si momentálně nepořídím ani foťák :confused:
9. črc 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka děkuji, doufám, že budou bezva :slight_smile:
9. črc 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je doma nový objektiv a jen rychle jsem ho zkusila :slight_smile: než půjde Tomášek spát :slight_smile: byla to opravdu jen rychlovka :slight_smile: ale jsem z něj nadšená, až si ho ošahám, tak to bude foceníčko :slight_smile: je to super a ani mi popravdě to zoomování nechybí :slight_smile: a i doma s ISO 400 fotí uplně úžasně :slight_smile: to bude asi tou světelností 1,4 :slight_smile: jsem opravdu nadšená :slight_smile: takže tohle bylo focené bez blesku :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši, to zmenšování mě tady zničí :angry: :angry: :angry:
9. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Jaký objektiv? 50/1,4? Fotky vypadají moc hezky. Pevná světelná skla mají fakt něco do sebe.
9. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky, holky, jdu si k vám pro radu, zítra si jedu koupit zrcadlovku Nikon D3000 18 - 55VR + 4GB karta 11990,- máte ji někdo? šly by jste do ní znovu? už nějaký čas tu nakukuji a vím, že jste dělali jak by složku, kdo má jaký foťák a přikládaly jste k tomu fotky jaké jste s tím foťákem udělaly. Ale nemůžu to najít, pošlete odkaz? díky
9. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi - http://www.modrykonik.cz/fotoblog/blanka__k/clanke/foceni-deti-vybava-nas-fotografii-postizenyc/ :wink:
Jinak kdo tam není a chce se přidat, stačí říct, nechci tam nikoho dopisovat sama od sebe , když třeba nechce :wink:
@molicova super, už se těším na další fotky
9. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek