• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@baarca jj, je to nikor 50/1,4 je fakt boží, fotila jsem na A, kde jsem si to nastavila a bez blesku, to jsem si s tak malý ISem s původní Sigmou vůbec nemohla dovolit :slight_smile: takže zatím naprostá spokojenost :slight_smile: uvidím jak zítra venku. Koupili jsme rovnou i polarizační filtr, takže by to snad mohlo jít dobře :slight_smile:
@blanka.k moc díky :slight_smile: ale byla to jenom rychlovka, jak to vůbec vypadá :slight_smile: je to takový prdítko malý :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jaký máš filtr? Já si koupila na 67mm, ale ještě uvažuju právě nad dalším 52mm na obj.35/1.8, kterým teda fotím ne moc často, spíš makro, detaily, portréty, ale nechce se mi za něj zase dávat extra peníze, a co mám z Aukra neznačkový, tak ten je na houby. Teď mám levnější Marumi-Fomei a docela je ok.
Jaký máte holky filtry a jak jste s němaspokojené?
9. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k klidně mě tam doškrábni :sunglasses:
9. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka jo ale napiš mi vše, ať to nemusím složitě dávat dohromady (co máš za vybavení všechno a v čem to upravuješ a kdyžtak jestli tam hcceš nějaké fotky, tak jaké nebo na mail...)
9. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k tak já mam 58 mm, a je to od firmy B+W, je to cyrkulační polarizační filtr :slight_smile: a stál 2tis... mám ho i na sigmu, tam mam 72mm a jsem s ním spokojená dost :slight_smile: sice je fakt, že občas nestíhám točit, ale to je asi o zvyku :slight_smile: každopádně nemam na slunčíku tak přepálené fotky :slight_smile: takže sumasumárum jsem spokojená :slight_smile:
9. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to právě nechala na prodavači, stál taky asi 1600,-, vím, že B+W jsou nej, ale nevím nevím, venku s tím skoro nefotím, :unamused:
Shcválně jsem teď koukala na "originál"makro čočky, +10D 1300,- :sweat_smile: Na UAkru za 1/10 ceny :sweat_smile: Ještě uvažuju nad širokoúhlou předsádkou :wink:
9. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokonce i můj oblíbený prodejce dělá širok.předsádky, ale ne na můj objektiv :pensive:
http://www.aukro.cz/item1124593771_sirokouhla_predsadka_pro_nikon_d5000_d3000_d40_d60.html
9. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k kdy uvidíme makro fotečky?????

@molicova já jsem asi tele co se týče těch objektivů..můžete mi ve zkratce napsat v čem je ta padesátka tak jiná? Mně tvé fotky přijdou krásné vždy :confused:

Muryko - hezkééé:slight_smile:

Pipouši..to je nááááááááááááářeeeez!!! Jsi fakt borka borkovatáááá! Ty máš oko a portréty a aranžmá jako sviňa! Je to bomba..
Co se balíků slámy týče, tak jsem to měla v plánu taky (po vzoru..někoho tu..teď už nevím) s manžou a malým..ale stihli nám je uklidit:slight_smile:)

já v tom vedru nemůžu fotit.. :confounded:
9. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erinko..vítej :dizzy_face:
9. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes myslíš jako moje makro?
9. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes já je tu měla na kuličkách :grinning:
9. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes diiky moc :slight_smile:

holky, hledam chlapa, dosla mi trpelivost, na nic neopovidam :grinning: neznate nekoho normalniho, zabezpeceho a k svetu vypadajiciho?? ja jsme uz beznadejna :frowning2:
9. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes no u těhle objektivů se udělá víc to rozostřené to pozadí :slight_smile: protože se tam dá dát nižší clona :slight_smile: můžu dát až myslim 1,4 clonu a myslim u té sigmi, že šlo nejmín něco kolem 4, to nevim přesně :slight_smile: tak v tom je ten hlavní rozdíl :slight_smile: holky můžu se zeptat mám ty fotky přesvětlený, moc děkuji
9. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii muj, ale už je zadanej a budu se ho držet zuby nehty :slight_smile: ne dělám si strandu, těch je málo :slight_smile: teta hledá už 6 let :frowning2:
9. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova me ty fotky prijdou presvetleny, nevim jak u nekoho jineho na pc...
9. črc 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova najdi mi nejakyho kamose tveho manzi :frowning2:
9. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jinak ja to myslim vazne s tim seznamenim se z nekym!!!!!! :cry: :cry: :cry:
@blanka.k no jasnýý..hoď něco! Nebo ty jsi nekupovala ty makropředsádky? Já už se přestávám orientovat :confused:

@ferinka jj moc se mi to líbilo..měla jsem to v plánu dávno, ale všechny jste mě tu předběhly..jsem totiž viděla podobné fotky někde na netu..a zaujalo mě to mooc :dizzy_face:

Dneska jsem moc nefotila .. jen jednu "mimikru" tak jim říkáme těm vosičkám..
@pipiii ten nikoho kloudnýho nemá :frowning2: má v práci kluka z moravy, ale ten se tam bude vracet, takže to nic :slight_smile: a jinak má všechny zadané :frowning2: takže bohužel :slight_smile: a co ten tvůj, zlobí tě :angry:
9. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova nechci to rozebirat....diky...je to cele v pr....
9. črc 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii tak to mě mrzí, tak to bohužel nepomohu :frowning2:

9. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova já myslela, že je to schválně..jsou tak ééétericky světlounké..úplně přesvětlené mi nepřijdou..ale jsou světlé :wink:
9. črc 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii já nikoho neznám :pensive:
9. črc 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mes Já už jsem tu něco házela kdysi, já ty makro čočky mám už přes rok :wink: Něco málo mám tady, ale není to úplný makro, jako spíš jen kytky :wink: www.btweb.cz/priroda A zbytek fotek nemám nějak v kupě, časem.... :sweat_smile:
@mes zlato... sezen mi tam nekde nekoho jasny?
@blanka.k jdu to očekovat a pak se půjdu zabít určitě :grinning:
@mes jako mě se to tak líbí :slight_smile: nevim, všechny takové nemám :slight_smile: ty máš také některé světlejší, ale mě se to právě naopak líbí :slight_smile: :angry: jedna holčina je snad naprdnutá, že mám nový objektiv a chtěla by taky a prostě si potřebovala rejpnout, tak jen zjišťuji jestli to tak opravdu je :slight_smile:
@molicova no vidíš, hned ti ho musím napsat do seznamu... :grinning:
9. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova keců si nevšímej,jsou krásný,takový andílkovský :wink:
9. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek