• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@blanka.k ty jsi borka..malé dítě..foťák na krku..a příručku o programování v kapse..
Jdu také spinkušit..Dobrou ženy:slight_smile:
9. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mes no, to zase přeháníš, já jsem od asi 18.9, byla na neschopence těhotná doma, asi 20.9. jsem si zaplatila doménu a web.prostor a začala jsem prohrabávat staré fotky a nějak to dávat dokupy. I teď vlastně sedím u fotek a dalšího alba, a mezitím koukám na MK , FB, mail...jen tak sedět u netu a MK by mě nebavilo :grinning:
9. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
A já mám elektrikáře,který si umí max načíst aukro a tam se kochat blbinama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2010 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ferinka aspoň někdo má doma normálního člověka :grinning: mě to moc nepřijde, tím, na jaký jsemchodila gympl a že všichni kluci pak šli na IT školy, tak mě to nepřijde, ale když se jde do hospody, tak to lítají jedině IT výrazy :sweat_smile: To už se pak nechytám. Ale zas aspoň počítače, síť, atd. nám doma šlape prefektně. Akorát programy používám takové, co M. nikdy neviděl, tak s tím mi pomoct nemůže :frowning2:
9. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
holky keště jeden dotaz, šly by jste do některého z těchto? popř. který?

http://eshop.fotolab.cz/product/olympus/olympus-e-420-double-zoom-kit/
http://eshop.fotolab.cz/product/olympus/olympus-e-520-dz-kit-ed-14-42mm-ed-40-150mm/
http://eshop.fotolab.cz/product/sony/digit-ln-zrcadlovka-sony-alpha-a450l-18-55-mm/
a nebo ten Nikon
http://eshop.fotolab.cz/product/nikon/digit-ln-zrcadlovka-nikon-d3000-18-55-mm-vr-battery-grip/

budu ráda když mi pomůžete s výběrem,, zítra ráno jdu do Fotolabu hned kupovat, už se těším
díky za názory vím že ten první má Kozinka
9. črc 2010 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@gustinovi Já bych šla do Canonu nebo Nikonu :wink:
9. črc 2010 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
má to být předčasně dárek k mým narozeninám, dneska mi MM řekl aby jsem si nějaký koupila tak hned zítra pro něj letím
9. črc 2010 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@gustinovi asi spíš ten Canon :wink:
9. črc 2010 ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no taky to byl můj favorit, našla jsem si i na netu že je o troooošičku lepší než nikon, je tu hezká přehledná tabulka a hodnocením zrcadlovek http://www.chip.cz/testy/archiv-testu/2010/02/digitalni-jednooke-zrcadlovky
9. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo jsem se dívala že v testu dobře obstál i Pentax, ale tu značku vůůůbec neznám a neznám nikoho kdo by s tím měl zkušenosti
9. črc 2010 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Pentax mám nějak zafixovanou jako analog.zrcadlovku, jaké mají digitální, netuším :frowning2:
9. črc 2010 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic, tak jdu spát, být obchody otevřené tak je jedu hned projet a koupit si ho, to bude dlouuuuuháááááá noooocccc
9. črc 2010 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už je doma, koupila jsem si ten canon 1000D tak už u toho hodinku sedím a studuji
10. črc 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@gustinovi tak gratulace k novému přírůstku do rodiny (jinak se to ani nazvat nedá :grinning: )
10. črc 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@gustinovi jeee gratuluji ke canonu 1000D, take ho mam :slight_smile: snad s nim budes spokojena jako ja :slight_smile: jaky mas k nemu objektiv?
10. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipiii zatím jen ten základní 18-55mm, na ostatní budu muset našetřit :frowning2:
celé odpoledne jsem lítala za malou s foťákem, no jak usne tak to hodím do PC, jsem zvědavá co z toho vznikne
10. črc 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@gustinovi aha, my jsme to kupovali v sade se dvema objektiva za 13990, mame 18-55 a 75-300(tim ted fotim vice)je na dalku a kdyz si odejdu trochu vice dal tak se krasne vyfoti i portret :grinning:
10. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipiii tak to máš super, dívala jsem se taky na ten objektiv, ale 6tis zrovna na něj teď nemám, máš to za super cenu, já mám ten foťák za 10690,- s tím jedním objektivem a zdarma k tomu byl UV filtr Hama, používáte to někdo? jde tam vidět nějaký rozdíl na těch fotkách?
10. črc 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@gustinovi UV filtry jsou většinou "na dvě věci" :sweat_smile: Ale je super je používat jako ochranný filtr proti poškrábání :grinning:
10. črc 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem si říkala že je to zbytečnost, fotky jsou jakž takž pěkné, fotila jsem dneska bez něj
10. črc 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipiii tak jsem se teď taky dívala na ten objektiv 75-300 a v Fotolabu je levnější, tam je jen za 4tis. ale i tak si musí dát peněženka trochu oddych.
10. črc 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@gustinovi urcite bych si ale dokupovala jiny nez ten co mam 75-300 je to univerzalni a super by bylo neco mezi cca od 50-200mm.... tohle bylo u fotaku ale sama bych si ho nevybrala
10. črc 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
fotila jsem jednu holčičku.Moc se mi líbí ty její vlásky :dizzy_face: http://sedmikraska1.rajce.idnes.cz/2010-07-07_Verunka_Kristynka/
10. črc 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@soanpe to je krásná princezna :slight_smile:
Já jsem dnes v rychlosti blejskla malého s M., když ho nesl odříhnout si, a pěkně to vyšlo, fotky jsem dala na FB :wink: Tady zas jen cenzuru :grinning:
10. črc 2010 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k jé ty jsou hezký. líbí se mi ten barevný ton. cos s tím udělala? je to jako do sepie,ale bílá je bílá. ubrala si sna na sytosti??? každopádně si mi zamotala hlavu :grinning:
já dala na FB fotky ze 45. MFF
10. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@soanpe - no, byl to boj, napřed jsem ubrala žluté a přidala modré, protože jsem to fotila v obýváku pod žlutým stropem, takže tím bleskem, co jsem ho hodila o strop to mělo takový žloutenkový nádech, pak jsem dala S-sytost asi na cca 50%, pak v křivkách zesvětlat a přidat kontrast. takto jsem si udělala jednu fotku a ten zbytek se snažila udělat podobně. Ještě koukám, že té posdení přidám sytost :sweat_smile:
10. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@soanpe fotecky jsou peknoucky, ty vlasky ma krasne, tesim se az amalce narostou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prosim te ty ty fotky sem vkladas upravovane nebo neupravovane?

@blanka.k to je proste dokonalost sama!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@blanka.k ty upravujes ve Photoshopu? myslis ze muzu takoveho stylu fotek treba dosahnout i bez externiho blesku, jsou proste bombovy!
10. črc 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pipiii ano, ve Photoshopu. A zrovan těmhle blek moc nepomohl, já fotila nějaké věci do bazaru a měla ho nasazený, tak jsem to blejskla, protože byli cca 7m od okna v rohu, být na světle, tak zas je to takové měkčí a řekla bych lepší bez blesku. :wink: V případě vest.blesku na takovou blízkost bych před nějak dala kus papíru, aby to nešlo přímo a je to :wink:
10. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek