• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@soanpe a jeste k tem vlaskum....Sofinka ma mega uuuuzasne vlasky!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k super diky moc :slight_smile: ja jsem s tim bleskem uz neco zkousela delat(zakryvat) ale nejak mi to moc neslo vse zkloubit dohromady :slight_smile:
10. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, zase jste toho sem hodně napsaly, takže až bude víc času, tak to pročtu, ale přidám, jen zatím pár upravených foteček z dneška :slight_smile: byla to společná spolupráce s manžílkem :slight_smile: nevím jak to zase bude vypadat zmenšené :frowning2:
10. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

@soanpe ta holčička má vlásky fakt jako anděl :slight_smile:

@blanka.k opět nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , já chci taky tak umět fotit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

před blesk jsem už taky skoušela papír, nejak to nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady nejaký makro z dneška, bylo to takový 15 minutový focení ted večer před barákem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jééé, to je úúžasnýýýýý, me se to moc líbí, prostě nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc vám to všem sluší :slight_smile:
10. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova uzasne!!!!ty brdo!!!! ty fotky vypadaji silene nezne!!!
@wwercaa makro fotecky krasny, mas je i orizle nebo ti to takhle hodne priblizi ?
10. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii děkuju :dizzy_face: orizle je nemam a je to focené čočkama 14 dioptriema :wink:
10. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsme po dovče... Bylo to super, akorát Fífa je živel a nenechal nás ani pospolu najíst - jeden z nás za nim musel běhat, protože pán nebude přece sedět a koukat... Byli jsme v Krumlově, nádhera.. Počasí krásný, koupali jsme se, blbli jsme.. POHODIČKA...Dam sem pár fotek, sen do alba zbytek je tu http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Dovolena_Lipno_2010/ Vše je neupravené, protože na to nemam čas... :slight_smile:

@molicova : krása! Takový nádherně jemný fotky... :slight_smile:
10. črc 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, přikládám pár fotek z dneška, jsou to moje první fotečky bez úpravy, jsou to takové experimenty, co to udělá :wink:
10. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova náááádherné fotečky, tiše závidím ale jen v dobrém
10. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem moc děkuji a jsem moc ráda, že se vám líbí :slight_smile: s manžílkem jsem super tým :slight_smile: opravdu nás to bavilo, myslim, že jsem krásně zajeli objektiv :slight_smile: mám ještě z dnešního dne, ale ty musim ještě upravit :slight_smile: kdyžtak jsem dala další fotečky do albíčka :slight_smile: jinak
@wwercaa super makro :slight_smile: já na to teď nemam nějak čásek :slight_smile:
@gustinovi malá je kouzelná a fotečky super :slight_smile:
10. črc 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova díky za pochvalu, pro mě premiéra
10. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gustinovi no tak to byla úspěšná premiéra :slight_smile: jsi šikulka, jen tak dál :grinning:
10. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova
Míšo,no náááádhera,ten objektiv má fakt něco do sebe :wink: dnes jsou fotčky úplně podle mýho gusta, jsou takovž teplý, i když je tam velká plocha modré oblohy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jek už jsem říkala, ty je děláš takový chladný, pro mně někdy až moc,ale tohle je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: že až k nám přijedeš, tak s sebou vezmeš nový objektiv :wink: prosííím

@gustjnovi no na první pokus skvělé :slight_smile: já se těším,až bude Sofí ve věku, kdy bude rozumět povelům,podívej se tam, sed ,lež atd :grinning: to se bude fotit :wink:
10. črc 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii jé díky, já jsem z toho Sofí hára někdy na mrtvici :grinning:
učešu ji a tak minutu vypadá jako holčička a pak jaj afro albín :grinning:
10. črc 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe já se taky na to období těším aý bude poslouchat, pořád mi někde odbíhá, kouká pořád na zem a když zvedne hlavu, tak schválně zavře oči že nechce fotit, modelka z ní určitě nebude. Musím před ní nenápadně s tím foťákem, aby jsem něco vyfotila a nebo mít něco v druhé ruce co jí zaujme aby se koukala tím směrem
10. črc 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak retušování je v plném proudu, tak sem dám jednu fotečku se Soanpe ze zoo, doufám, že ti to Andrejko nebude vadit :slight_smile: První je před a druhá po úpravě. Doufám, že to bude znát :slight_smile:
11. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova míšo nevadí :wink: klidně mě vyretušuj celou :grinning:
11. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem zase nakoukla, nestíhám moc dočítat, ale neodpustím si kouknout na vaše fotečky a všechny jsou naprosto úžasné. :slight_smile: Fakt jste všechny moc šikovné :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak první focení Nelinky,ale je to naprosto bez uprav,protoze se naam rozbil velkej kompl na kterym fotky upravuju,ted mam jen pidi netbook a zadnej program.
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bajunka/album/nelinka/
11. črc 2010 v 15:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka fotečky Nelinky jsou krásné, závidím ti, že už to máš za sebou a máš jí doma :slight_smile:
11. črc 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova bezva retus, ja to take zkousim, ale ne takhle rozsahle ... fakt super :slight_smile:
@bajunka krasne fotecky!!!!! takovy uzasny maly uzlicek!!!! ja si to uz tak nepamatuju :frowning2: tesim se na dalsi fotecky!!!
11. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, moc děkuji za pochvalu :slight_smile: a vkádám fotečky z dneška :slight_smile: další budou později :slight_smile: byla to fakt dost fuška :slight_smile: venku příšerný vedro :frowning2: a úprava je příííííšerně zdlouhavá :frowning2: ale snad to stojí za to :slight_smile:
11. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova krásné fotečky jako vždy :dizzy_face:

@soanpe vlásky chápu,já mám kudrnaté afro taky a jen tak se to upravit nedá :grinning: :grinning: :grinning:
Já teď nemám nějak čas a jak je vedro tak ani sílu :sweat_smile: :grinning:
11. črc 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
taky jsem si dneska trochu zafotila.. :-ú I když v tom vedru mi to moc neba... Něco sem dam... Ještě mam nafocenou slunečnici s včeličkama, ale to ještě zítra upravim :wink:

@molicova : tu vinětaci přidáváš ve PS? A jak se to tam jmenuje?
11. črc 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes u nás byla ségra s rodinou,tak jsem se vyřádila na synovci :grinning:
11. črc 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 ty jo,ta poslední čb je moc hezká
11. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe : super.. je to smíšek, co? Nebo spíš výtlemák :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
11. črc 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Míšo, v tomhle hooodně slunečným počasí jsem dnes manualně upravovala expozici pomocí AV+ a -
vyplatilo se mi to,protože nemám velký přechody mezi světlem a stíny a hlavně jsem fotila 50mm
myslím, že se mi ty fotky povedly :grinning: :sweat_smile: :wink: ale tady jsou neostrý ,prostě divný:angry:
11. črc 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83 on je takovej ...jak to říct? no je prostě náš :grinning: :dizzy_face: hlavně už i trochu spolupracuje.nejlíp s efotěj mimina, co se nepřemistujou bez pomoci ,pak je asi 2-3roky období,kdy nespolupracujou a pak se daj za lízátko ukecat :grinning:
11. črc 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek