• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
a ještě pár umělecky se vyjadřujících Sofinek :wink: a jednu kritičku umění :grinning:
11. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka moc děkuji :slight_smile:

@nikulka83 ahojky tu vinětaci dělám v ligtroomu :frowning2: ve photoshopu to nedělám, nikde jsem to tam nenašla :frowning2:

@soanpe ahojky, já jsem fotila všechno na A :slight_smile:
12. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova a dá se stáhnout na netu???
12. črc 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka jo dá :slight_smile: je tam k němu i ke stažení čeština :slight_smile:
12. črc 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo se dá udělat v PS vinětace, když budete fotit do RAW, tak tam to je :slight_smile:, ale jakmile se to převede do JPG, tak to tam dostupné není :slight_smile:
12. črc 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka vinětace se dá dělat i ve photoscape
12. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Míšo,já myslela jako jakýkoliv program a ještě si tam manualně koriguješ expozici,
včera jsem musela přidat až 2 stupně hodnoty a někde i 3,aby mi vyšly obličeje oproti okolí nějak slušně :wink:
12. črc 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe a tam to stačí v JPG??? Já fotím jen na jpg :sweat_smile:
12. črc 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka jj, stačí jpg :wink:
12. črc 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova je ten lightroom na netu ke stažení, ta vinětace by se mi občas taky hodila, ale jak píšeš, v PS jsem to nenašla a comám Corel, tak to tam jde, ale přijde mi, že mi nějak "kazí" fotky :frowning2:
12. črc 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k LR je ke stažení a i je tam ke stažení čestina :slight_smile: ale nepovím vám kde, to mi stahuje manžel :slight_smile: já jsem na tohle absolutně blbá :slight_smile:
@soanpe no expozici si upravuji jak v LR, tak i ve photoshopu :slight_smile: ale když fotim do RAW, tak to otevírám jenom ve photoshpou :slight_smile:
12. črc 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám že tu řešíte úpravy fotek, jaký je tedy lepší? Photoscape nebo ligtroom?
jak ste mi tu dávaly tipy na úpravy fotek, mám photofiltr a trošku sem si hrála, nejsou to to tak krásný fotky jako máte vy, ale to s obyč digitálem moc nejde :pensive: :frowning2:
12. črc 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit a podívat se na fotečky. Všechny jsou krásné!
@molicova Tomášek v poli je parádní :slight_smile:
@bajunka krásné fotky mimča :dizzy_face:
@wwercaa moc hezká makra kytiček
Nás pustili ve čt z porodky, Ála se narodila minulé pondělí, takže teď toho fakt moc nestíhám. Tak aspoň jeden obrázek našeho drobečka :slight_smile:
12. črc 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka jé to je uzlíček, je nádherná :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka gratuluji moc k malé, to je ale drobeček :wink:
12. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka jeeeeee to je kulinka malinkatá :dizzy_face:
12. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: my zase vypadáme...fialoví jsme oba až na prd.. :grinning:
12. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka nádherný miminečko :slight_smile:
12. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka krásný miminečko
12. črc 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju :dizzy_face: Ála je téměř dokonalá kopie své starší sestry, takže já teď zažívám permanentní deja vu :grinning: To je ještě podpořené tím, že Vika je u babičky a já jsem tu s mimčem sama. Ale večer taky padáme z Prahy, ty vedra jsou tu k nepřežití :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@blanka.k jste krásně barevní :sweat_smile: Já to zažila s Vikou taky, jsem zvědavá, jestli si to teď zopakujeme.
12. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gisminka moc moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: moc jsme na tebe myslela malinká je krásnáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@molicova na LR jsme koukala je to pouze v anglině :frowning2: jink fotečky z pole luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: ted právě mám depku že nikdy takto fotit nebudu :frowning2: překrásný :slight_smile:

ta moucha byla mrtvá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ežiš co to je tady ty fotky vypadají :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
12. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka je tam k tomu ke stažení i čeština :slight_smile: jinak moc děkuji za pochvalu, ale je to o tom to pořád dokola zkoušet :slight_smile:
12. črc 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě jednou moucha :grinning: :grinning: :grinning:
jinak se omlouvám moc nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ai ted neffotím není nějak nálada :frowning2: ale o víkendu jedeme do špindlu :dizzy_face: na celý víkend to bude focení :grinning: :grinning:
12. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova míšo a kde??můžeš se optat manžela...
12. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova a to je jen na RAW nebo i jpeg?
12. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka na oboje, zeptam se :slight_smile: ale ted jsem nasla lepsi a je to photoshop, kde se delaj skvely retuse a je to lepsi jak celej LR
12. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotečky hotovy, byla to ale fuška :slight_smile: tak zde jsou kdyžtak k nahlédnutí :slight_smile: http://mptackova1.rajce.idnes.cz/Monika_a_Jirka/
12. črc 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova úžasné tu slintám :dizzy_face: :dizzy_face: ty černobílé a ty nohy paráda super nádhera!!!!!!!!!
12. črc 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Míšo fotky Moniky a Jirky jsou super, moc se ti povedly :slight_smile: prosím tě nemohla bys mi poslat odkaz, kde se dá najít ten lightroom klidně i do IP? Já ho tedy mám a i česky, ale brzy mi už nepůjde otevřít, tak jeslti jste někde našli free verzi a jaký photoshop jsi našla? jsi našla nějakou novou verzi nebo jsi to myslela tak, že jsi to vychytala v tom photoshopu, který používáš
12. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek