• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
jé holky já se tak těšim k moři, ale ještě si chvilku počkám. aspoň přidám nožičky Tomáška, něco podobného jak fotila Blanka :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaa, tak akurát som chcela podotknúť ,že po kom asi je tá malinká taká krásne tmavá..
No a holčička je chlapčekova kópia.... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už som odpojila ext. HD, necche sa mi hľadať, ale zajtra Ti dám fotky, keď boli obaja približne v rovnakom veku, my máem problém, že kto to je?
A kde máte rodinu? Ja pochádzam od Dunajskej stredy, ale babkin brat sa usadil v Košiciach
1. čer 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím poslední pokusy a jdu uklízet.. :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

potrebovala bych poradit s vyberem objektivu, mam Canon EOS 1000D a k tomu setovy objektiv, rada bych koupila nejaky portretovy, ale aby mel zoom.....A jeste dotaz...fotite se slunecni clonou??
Díky moc!

1. čer 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula Tak to já nevím..Musím se zeptat tchýně.. :wink: Vidíš..mě přijde každý jiný... :slight_smile: Ještě dodám foto tatínka...To je skoro Ital..jen má modré oči... :slight_smile:
1. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova Tak ty nožky zívidím...Naše malá byla tak živá,že se prostě nedaly vyfotit...Což mě dost mezí...Ani odlitky nešly udělat..Ona je extrémě živá.... :frowning2:
1. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa ako keby na mňa pozeral môj otec... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A aby to nebol len môj subjektívny pocit, tak som si zavolala synátora, že na koho sa podobá ten ujo? A on že na deda.. len bez okuliarov...
1. čer 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je fotka môjho otca, ale je to fotené len mobilom...
1. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
On ty brýle skoro nenosí..Ale podoba tam fakt je velká..zeptej se,jestli nemají příbuzné v ČR.. :wink:
1. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofi_v_hrnci_-/

jsem si hrála :grinning: :grinning: pokus omyl :grinning: :grinning: pak dočtu
1. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja mama je z ČR, teda z Moravy, ale otec, a jcelá jeho rodina je z južného Slovenska, teda po našom na Maďaroch :grinning:
1. čer 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula @jaa ještě budete nakonec příbuzné :sweat_smile: podoba je fakt úžasná, to se málokdy vidí :wink:
1. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k krásné nožičky :slight_smile: mě se tohle nepovede :sweat_smile: naše sebou mrská :angry:
@jaa nádhera to moře :dizzy_face: :dizzy_face: paráda my jedeme na konci srpna do chorvatska tak se moc těším :slight_smile:
@soanpe sochy jsou supeeeerrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi moc šikovná
1. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka hrnec super..moc pěkné... :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkula jak se jmenovala za svobodna???Třeba se mi vybavíto jméno,co tchýně říkala...
1. čer 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa
máš IP
1. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jjo ty chlapi jsou dvojčata ne? :confused: :fearful: je to možný?taková náhoda :slight_smile:
1. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka - víš kolikrát jsem tu spoušť zmáčkla, než se mi povedlo to mít ostré a celé v záběru? Paparaziové a japonští turisté hadr... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem cvakala o 106 :grinning:
Tímto měním názor, že nejhorší je fotit naše kousavé fretky, kde na 99% záběrů je jen kus prdele, čumáku atd...na ně aspoň zabírá kus žvance, že se uklidní, na naše dítko neplatí nic (zatím :wink: )
@jaa
@monkula - teda holky, s těma vašima chlapama je to napínavý jak z románu z červené knihovny :wink:
1. čer 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady mi chybí kus brady, ale jedna z mála fotek, kde jsou mu vidět oči a nemá je zavřené :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
krásný fotky, ty nožičky :dizzy_face:
já dnes něměla ani chvilku, sofí je jak z divokých vajec.to počasi jí taky asi sejří,tak prudí.dopoledne byla s babičkou venku asi 2 hodiny.pak usnula asi jen na 40 minut, odmítá jíst.dnes jen mlíko,kaše,jogurt a 5 lžic bramboračky :confounded: zejtra ji vezmu do zoo,pokud nebude pršet.třeba se unaví :sweat_smile:
ale moc tomu nevěřím
1. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka
aranžovaný fotky sice nejsou můl šálek kávy, protože udělat hezké aranžmá,aby nebylo přeplácané, ladilo atd. je těžké a prostě mám ráda spíš typ fotek,co dokumentují děj :wink: já bych dala třeba jen tu gerberu a lilii už ne. nebo jen ty růžový plátky a nic víc
ale sanha je vidět :slight_smile:
1. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe je vidět,že malá není zrovna jedlík..Nella byla do půl roku tlustoch a pak už jsme taky bojovaly s každým soustem..Nyní jíme u krtečka... :wink:
1. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka
škoda, že jsi tady ostřila na tu lilii http://murynka.rajce.idnes.cz/Sofi_v_hrnci_-/#DSC02871.JPG
já bych se zaměřila spíš na nožičky nebo hlavu. a když nožky, tak s hooodně nízkou hloubkou ostrosti :slight_smile:
ale nemůžu ti radit,protože každý obraz vnímáme jińak :wink:
1. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe díky :slight_smile: já fakt začínám je vidět že tomu rozumíš...já se neřadím mezi vás v uvozovkách profíky..chtěla bych nějaký kurzík je to k něčemu?
1. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@
kurzíky jsou určitě dobré,ale chce to nějaký intenzivní.ne takový ty na jeden víkend.ty jsou pro začátečníky o ničem,protože za něj vysolíš 3000,- a i když ti vše nahustí do 16hodin,tak nemáš šanci si něco zapamatovat,natož vazkoušet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chce to nějaký ,co má lekci třeba 4x45minut a těch lekcí tam je třeba 15, tzn. 180minut x 15 lekcí
ale to je zase s dítětem nerealný, protože jsou většinou od šesti večer. a to já už nezvládám absorbovat informace :grinning: plus cesta domů :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka
zapomněla jsem na tvé jméno u předchozího přízpěvku
1. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe aha :frowning2: tak jednině po mateřské...také bych to ted nevstřebala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka
a co nějaká odborná kniha? třeba bys vybrala tady
http://www.fotoskoda.cz/eobchod/default.asp
1. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe dneska jsem koukala v knihkupectví ale nevím jakou je jich tolik :sweat_smile: a rozdělený třeba otíme děti akty atd :unamused:
1. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka, já na tvým místě bych se zaměřila spíš na něco pro začátečníky a když se obeznámíš se základy focení a funkcení atd., tak až pak bych se pídila po literatuře zaměřené na konkrétní druh fotografie :wink:
1. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek