Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

molicova
3. čer 2010

@blanka.k blani, mě se líbí moc, vůbec to nevadí 🙂moc se ti to povedlo, už se taky moc těšim na to pozadí až mi dorazí 🙂

pipiii
3. čer 2010

@blanka.k super fotky, ta letka z ikei taky bomba, je uplne bila? ikeu mam co by kamenem dohodil tak az budu mit venku stehy tak se na to podivam 🙂

blanka.k
3. čer 2010

jen ještě připomínám, že z Ikei je ta černá látka, ta bílá je z mimibazaru 😉 jo a ta deka flessová /je smetanová, ale je to stejně prd poznat) je za 39,- z Jysku (je asi 150x100), takže na malé mimčo taky stačí

pipiii
3. čer 2010

davam jeste nejake fotecky z toho makra

pipiii
3. čer 2010

@blanka.k ahaa 😀😀😀

molicova
3. čer 2010

@blanka.k to určo stačí, ale na Tomíčka už by to bylo malé 🙂 na miminka je to super 🙂

molicova
3. čer 2010

@pipiii supéééér, moc se ti to povedlo 🙂

soanpe
3. čer 2010

😀

blanka.k
3. čer 2010

@pipiii - super 😉 Zase nějaké křídlo, kde na ty hmyzáky chodíš? 😀 jo a to je teda foceno tím obrácený objektivem?

pipiii
3. čer 2010

diky holky...

blani, je to obracenym objektivem, pouze prilozenym a drzenym, je to dost o nervy😀 ale jde to 🙂 tohle je chcipla moucha v kvetinaci 😀😀

soanpe
3. čer 2010

já neteř traky fotila na dece a bez blesku
na zemi,proti oknu a vypadá to zajímavě

blanka.k
3. čer 2010

@pipiii asi to taky ještě zkusím, zkoušela jsem to asi před rokem, a málem mě u toho ranilo, fakt bych potřebovala ještě jeden pár rukou...a ještě jak jsme koukala do hledáčku bez brýlí, prd jsem viděla, s brýlema taky, měla jsem to hrozně mázlý a neviděla jsem pořádně co fotím 😅

soanpe
3. čer 2010

pipiii
ty jeden muší nekrofile 😀

soanpe
3. čer 2010

@blanka.k
já u toho taky málem vylítla z kůže.furt jsem tam nic neviděla a najednou .... zázrak , něco se mi tam mihlo 😀

blanka.k
3. čer 2010

@soanpe moc pěkné...ať už ten můj taky spolupracuje při focení, venku se fotit nedá, já mám absťák 😀
Asi taky jdu vyhrabat někde nějakou mrtvolku 😀

soanpe
3. čer 2010

@blanka.k
neteř je taková klidná, málo akční.sofí se taky furt mrská a mele, běhá, skáče... dnes málem hupsla z kuch.stolu. její oblíbená hra je vylézt na stůl a sypat kolem sebe sůl a pepř 😠 ani ji nevadí,že pálí

nikulka83
3. čer 2010

@blanka.k : nádherný fotky! opravdu paráda... štve mě, že jsme neměli zdrcadlovku, když byl Fífa takhle malinkej... No, u druhýho se vyřádim 🙂

molicova
3. čer 2010

@nikulka83 já jsem sice zrcadlovku měla, ale nějak mě to ještě nebavilo a hlavně jsem nechtěla Tomíka otravovat.... za to teď jsem jak pijavice 🙂

blanka.k
3. čer 2010

@nikulka83 - děkuji, a co teprve u 3. a 4.dítěte, co? 😀 To už budeme fotit hned po porodu na sálu 😀
Já teda obdivuju manžela, na to ,jak fotit vůbec neumí, tak udělal ze sálu z porodu pěkný fotky, ani nejsou moc mázlý, a to říkal, že jak viděl, jak stříhají tu nazalenalou pupeční šňůru, že mu nebylo nejlíp 😀 Asi věděl, že kdyby neudělal fotky, tak bych doma použial domácí násilí 😀

molicova
3. čer 2010

@blanka.k no tak já to musim zvládnout jenom na podruhé 🙂

soanpe
3. čer 2010

v poslední době zvažuju, jestli bude nějaké podruhé 😀

molicova
3. čer 2010

@soanpe 😀 😀 😀 😀

blanka.k
3. čer 2010

@soanpe - já měla docela hororovej porod a při vizitě se ten primář ptal těch co mě rodili, jestli museli malýho resuscitovat, tak že prý ne, že byl jen fialovej, ale dýchal, tak mi ho pochválil, že je šikovný, a ptal se, jeslti je to moje první dítě, tak jsem říkala, že ano, a že co teprve to naše druhý, třetí dítko, že to bude teprve povedené 😀 tak se smál, že prý je dobrý, že po tom všem uvažuju o dalším 😀 I když nevím, v noci malej hrozně řve a zlíb, nespí třeba 4 hod., tak před pár dny se manžel jen otočil k němu, a nazval ho vrahem a řekl, že asi dělá vše proto, aby zůstal jedináčkem 😀 😅 (a to chtěl M. děti třeba už rok po sobě, já chtěla 2-3 roky 😅 , myslím, že už nad tím neuvažuje 😀 )

molicova
3. čer 2010

@blanka.k tak já v tomto směru hororový porod neměla, ale druhé dítě jsem chtěla i po těch třech dnech taky, ale manžel chce později, tak uvidím, jak se to vyvrbí 🙂

nikulka83
3. čer 2010

My si jí pořídili, když byly Fífovi asi 4 měsíce. Ale to jsem o nějaký cloně neměla ani ponětí, takže "umělecký" fotky nemáme.. K profíkum jsme se taky etě nevydali... Teď dorazila ta knížka, tak večer začnu studovat 🙂

bajunka
3. čer 2010

Ja doufam ze stihnu nastudovat neco pred druhym uz to mam za par doktorka dnes na poradne rikala ze uz se deloha pripravuje a to beru magnezko, no uvidime, v noci se mi mala vzbudila s placem, ze ji boli hlavicka tak 38 teplota,dala jsem nurofen po obede uz ji to zas lezlo nahoru tak dostala dalsi davku, doufam, ze se to nijak nerozjede, zitra ma narozky, v sobotu jdeme na svatbu v nedeli slavime ty jeji narozeniny s manzovou rodinou v pondeli rano jedeme na 10 dnu do Brna za mou rodinou,takze toho je docela hodne 🙂

bajunka
3. čer 2010

@blanka.k zas jsem koukala na tvoje fotky a jaktoze ti chybi v architekture Krtiny? 🙂 Ja jen z nostalgie mela jsem tam svatbu a je to fakt krasnej chram 😵

blanka.k
3. čer 2010

@bajunka - já jsem zrovna včera koukala na beremko, na vaše svatby, abych vás holky zkoukla 😉 Křtiny mám v plánu už dlouho, ale furt se nějak nedaří ☹ , jsem ostuda, mám to "za humny"

murynka
3. čer 2010

také jsme dneska zase zkoušela 😀 nedá mi to 😝 😝

blani super fotečky 🙂 malý to zvládnul a medvídek super 😵 😵

@pipiii super makra 🙂

holky uvažujete o druhým to já tedy ne 😀 😀 😀 zatím 😀 😀

pipiii
3. čer 2010

@murynka diky 🙂 pekne fotky, jen to chce vice zaostrit