• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@pipiii ta zvědavá koza nemá chybu :grinning:
5. čer 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blani, ta byla husta :grinning:
5. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mlikoooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krasny!
5. čer 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
blani, mrkni se na to rajce ke me, mas heslo v IP. Dneska na te kozi bio farme jsem nedokazala vyfotit maly slipky(bile) v zelene trave na kterou svitilo ostre slunicko ?! :unamused: vubec jsem nevedela jak na to...

vkladam sem na ukazku jednu z nejhorsich fotek tech slipek..:-/
5. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehehe, to je silena fotka, ale musela jsme to sem dat, pac me ty slepice stvaly :grinning:
5. čer 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii dala bych 100iso, a hooodně vysokou clonu ,případeně si rukou stínila objektiv
5. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zadnou clonu nemam... kompaktem jsme tohle urcite vyfotila lepe grrrrr :grinning:
5. čer 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii
na oplátku ti posílám moje kozy :grinning:
5. čer 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii
clonu máš :grinning: tu si určuješ v AV :wink: ty čísla 5,6 8 11 16 22 32 jsou clonový čísla. čím dáš větší clonový číslo, tím mín světla vnikne do objektivu a zároven se ti zvýší hloubka ostrosti
5. čer 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
medvědárium je focený ještě lumixem
5. čer 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe a kde mas to medvedarium ? :grinning: ja jsem byla nejaka zmatena s tou clonou :grinning: ja kdyz koukam do hledacku na slunci tak jsem uplne jak slepa a nic nevidim :grinning: a vypadaji ty fotky ok na pc nekoukatelne :grinning::grinning::grinning:

dneska je krasne, ze? ani na tom slunicku nemuzu byt jake mi je vedro :sunglasses:
6. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo je překrásně škoda že nejsi v praze :frowning2:
6. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka ahojky, já jsem v praze :slight_smile:
6. čer 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka teda teď nevim, jestli to bylo pro mě :slight_smile:
6. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova jéé promin :grinning: :grinning: pipiii je míša :slight_smile: já tedy v praze nejsem ale kousek jo...jen že s pipiii občas se navštěvujeme a tak tak jsme si posteskla.. :sweat_smile:
6. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka promin, já jsem si myslela, že to není pro mě :slight_smile:
6. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova néé já se omlouvám :wink: ty jsi také z prahy?
6. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka jj, z Prahy 6
6. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
molicova z Prahy 6???? jeeeee to je kousek!!!! ja bydlim u metra Luka, Luziny, tak bychom mohli davat sraziky i treba s mury, co ty na to???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, čekam, až se Filípek vyspí, abysme se mohli jít koupat :slight_smile: Tak jsem mezitim dala dokupy fotky ze včera.. Pár jich přidávám...

@pipiii, ta koza je fakt boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe : díky :slight_smile: mam ale problém s PC - malou paměť.. už jsme pořídili externí disk, ale nějak blbne, tak se bojim to tam nahrát a z PC vymazat.. Za ten rok už máme přes 50 giga fotek a všechno vypálit by bylo na bednu :slight_smile: Sice promazávam, ale je mi to kolikrát líto.. :slight_smile:
6. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikulka83
přesně tohle jsme včera řešili s chlapem. dnes jsem smazala asi 200 fotek,ale taky se mi nechce :grinning:
asi budu muset ukládat fakt jen povedený a takový ty jko Sofi 4x z podhledu v růžovejch šatičkách fakt zredukuju :sweat_smile:
6. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe, já dneska smazalo gigo :frowning2: a taky mam spoustu stejnejch fotek, tak ty redukuju.. ale procházet stovky složek je fakt děs... :slight_smile:
6. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes je krááásně, ale už se to venku mračí :frowning2: Fotečky máte krásné, my venku malého moc nenafotíme, když leží jen v kočárku :sweat_smile:
Škoda, že už taky nejsem v Praze, taky jsem bydlela na P6, v Bubenči, krásná čtvrť a poslendí rok v Michli, no to už bylo horší :sweat_smile: O fokách mi nemluvte, já mám disk na notesu (300GB), jeden externí straší (250GB) a teď jsem přesně před rokem (dnes máme zase výročí :grinning: ) dostala nový 500GB, a už je způlky plný :sweat_smile: Musím k tomu sednout a promazat ty fotky, jak píšete ,jen ty povedený a nenechávat stejnou věc focenou 5x z\ podobných úhlů :sweat_smile:
6. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ja mam take silene plny disk, porad mi to tu pise malo mista na disku C :grinning::grinning::grinning: ale ja to petahnu na druhy pc k manzelovi ten tam ma tri prdelky mista, nebo to vypaluju na dvd.
6. čer 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky
nemáte zkušenosti s Tamron objektivy?
mně se zamlouvá tenhle: http://www.megapixel.cz/tamron-sp-17-50-mm-f-28-xr-di-ii-vc-pro-canon
co je super, má konstatní světelnost 2,8, což jiný nemají

ve mě se to pere :grinning: ještě http://www.megapixel.cz/canon-ef-50-mm-f18-ii ten ma fixní ohnisko

nebo
http://www.megapixel.cz/sigma-17-70-2-8-4-5-dc-macro ale ten je bez stabilizace
6. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zjistila jsem ze proste momentky nestiham MF doostrit,asi to budu muset nechat na automatice, jen kdyz neco budu fotit neco stoickeho tak MF, protoze jinak mi utece spousta veci nez neco nasteluju pak ciham u Ninus a ta ludra uz se na me ani nechce kouknout, jak to delate vy?
6. čer 2010 v 17:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek