• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@soanpe mě ty moje fotky v albu přijdou hodně neostrý. :sweat_smile:
@molicova jsou od firmy Faber Castell - prstové barvy :wink: jsou sice psané od 3 let, ale tak asi na žádné beravy nenapíšou od narození :sweat_smile: jsou netoxické, atd. :wink:
11. čer 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olbramka prevedla cernobilou jinak? :confused: a jak? :confused: ja tohle upravuji v picasu
11. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii já nevim, jak to umí picassa a taky mi to teda moc nejde, ale zkus si pak po převodu do BW pohrát s jasem a kontrastem...
něco jsem zkusila s tou jednou fotkou...
11. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jak jsem včera šmírovala blance na stránkách, tak tam se mi ty čb fotky moc líbily:wink:
11. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle to myslis, ja myslela jako ze ji mam dat vice do sepie :grinning: aby nebyla ta cernobila tak sediva :grinning: ale diky moc :slight_smile:
11. čer 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k
neostré :confused: dovolím si oponovat, portrétní objektivy sa vyznačují měkkou kresbou. vysoká ostrost je u portrétu nežádoucí,protože vynikají vady pleti.
pokud chceš, pošlu ti je v lepším rozlišení
ostřila jsem na AF s jedním aktivním bodem, takže kdyby byly neostré, byla by chyba v optice :wink:
jinak je pochopitelné, že 100% zaostřit na oči u ppobíhajícího dítěte nelze :sweat_smile: dávno jsou pryč doby,kdy mi ležela 15hodin denně a sem tam si hýbla ručičkou :grinning:
11. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe nééé, to si asi blbě přečetla, psala jsem, že mi MOJE fotky tady na MK přijdou neostré....jako reakci na to, jak si psala, že na PC to je ok, a jak to nahraješ sem ,že to není tak ostré. O tvých fotkách bych se neodvážila napsat, že jsou neostré :sweat_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face:
11. čer 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe Já s tím focením lidí ještě bojuju, přece jen jsem byla zvyklá pořád fotit architekturu, tak tam byla ostrost na místě, ten pevný 35 objektiv jsem používala spíš jen na makro. Jak píšeš, hodím nízké cl.číslo a pak mi to řpijde takový moc měkký nejsem na to zvyklá, tak to různě přenastavuju :sweat_smile:
11. čer 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka :grinning:
ta brdo, tak jjá ne,že blbě píšu,ale už i čtu,
na konovi je všecko v nižším rozlišení, a taky to celkově snižuje kvalita :angry:

je fakt, že tvoje fotky na webu ,ty kostely atd jsou fakt dobrý :slight_smile:
11. čer 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka psala něco o managerských povinnostech a já četla manželské povinnosti, tak mi to šrotovalo, jeslti sexuje v práci s manželem.... :sweat_smile: Ach ty těhu a kojící hormony :grinning: :dizzy_face:
11. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k taky dobrá záměna :grinning:
11. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky¨
@wwercaa krásné barvičky nádhera!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc se ti to povedlo a krajinak no comment!!paráda :sunglasses: jen tak dál sonačko :grinning:

@pipiii míšo krásné barvičky malá si to užívá :dizzy_face: :dizzy_face: moc hezké :slight_smile:
@soanpe krásný nákup!!super ceny hlavně za sunar :confused: :confused: a fotečky závidím moc hezké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@nikulka83 k tobě opět říkám nádhera úžasné paráda :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já jsme dnes vyfotila jen toto :sweat_smile: měla jsme den blbec :zipper_mouth:

@molicova děkuji za komentář v albu moc děkuju :slight_smile:
11. čer 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, zapomněla jsem napsat, že tento víkend má Fotolab akci, 10x15 za 1,99Kč
ráno jsem poslala elektronickou zakázku a ted mi přišel mail, že si to můžu vyzvednout :fearful:
11. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@murynka
hezké,lepšíš se :wink:
11. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k moc děkuji :slight_smile: objednám si je a zkusím to :slight_smile:

@murynka vůbec nemáš zač, je to pravda, opravdu máš ty fotečky čím dál tím lepší :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky děkujuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: moc vy jste mi za celý den udělali radost fakt :slight_smile: :sunglasses:

11. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nejaky.. jen ma nadech do zelena v obliceji, ale hold bazenek je zelena zaba :grinning:
11. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi prijde ze tu na diskuzi maji hodne spatnou kvalitu ty fotky :-/ co to je kolem toho krokodylka co drzi ?! :confused:
11. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme ostudy, zadne fotky vyvolane nemame :-X :sweat_smile: naposled ze svatby
11. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii fotky pěkný :wink: :dizzy_face: Amálince to moc sluší :slight_smile: jinak ostuda jsem taky, my máme než fotky od profi fotografky, jinak jsem ještě nic nedala vyvolat....to jsem taky hanba :unamused:

@murynka šikulka, fotky perfektní :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@murynka Krásné ty ručičky se ti podařily krásně zachytit:slight_smile:
@soanpe Jeee tan kurz ti závidim musis pak napsat jake to bylo:slight_smile:

Jinak ja pravidelne vyvolavam od te doby co mi klekl počítač a ja ty fotky nemela ani vyvolané ani na Cdcku vypaléné. Zužila jsem jak Ďas nakonec po měsící mi je jacisi experti z toho počitace dostali, tak od te doby vyvolávám:slight_smile:
11. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska byl úžasný den, tatínek přišel dřív z práce, tak jsme se společně koupali a já zase jako maniak fotila a fotila :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě sem dám fotečky co fotil manžílek :slight_smile: mam z nich velkou radost :slight_smile: myslím, že se mu povedly :slight_smile: ale to se možná zdá jen mě :grinning:
11. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@molicova Nezdá povedli se vám oboum:D
11. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako spravny cvok jsem si prave objednala portretni objektiv :confused: , jen nevim co na nej rekne manza kdyz videl ze si je prohlizim tak se mu to nejak nepozdavalo
11. čer 2010 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova uuzasny!!!kraaasny!!!!!uaaaa!!!!!! jsi mooc sympaticka a fotogenicka!! :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nebe moc a moc děkuji :slight_smile: jsem moc ráda, že se líbí :slight_smile:
@pipiii jééééééééé děkuji moc, sympatická možná :grinning:, ale fotogenická no to zrovna nevim a ještě k tomu nenamalovaná :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě přidám nějaké kytičky z pozdního odpoledne :slight_smile:
11. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@molicova kdybych byla takhle pekna nenamalovana tak chodim bez make-upu porad!!!ty pihy jsou nahodou sexy! :grinning: krasne fotecky uplne vsechny :dizzy_face:
11. čer 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii moc děkuji za pochvalu :slight_smile: ale no uvidíš sama, až se uvidíme na živo :slight_smile: že to není taková paráááááda :slight_smile: a pihy :slight_smile: tak těch ma dostatek :slight_smile: a co se týče tvých foteček, tak se mi líbí taky moc a s tou barevností od toho bazénku opravdu nic neuděláš, to tak prostě je :slight_smile: a hlavně malá tam vypadá maximálně spokojená :slight_smile:
11. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek