• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@blanka.k UV jsem měla na starým fotáku a nakonec mi služil jako ochanný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jéžiši,ted jsem si vzpomněla,že ho potřebuju taky :grinning: takže ještě ten ochranný pls :grinning:
22. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou kšefty :o)))
22. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe takže set 4x makro, sepia, ochranný, a pak ten na portéry jak jsi mi osílala odkaz :wink:
22. čer 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k tak jsem si to take cele prosla, jj presne to co pises, plus ten ochranny uv filr na dve veci :grinning::grinning::grinning: diiky :grinning:
22. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii ok, takže chcete vlastně to stejné, jedna na 67mm, druhá na 58, plus Soanpe ten změkčující :wink: ufff, snad to nepopletu :grinning: Podle toho co mi poslal, by mělo být poštovné 89,-, na ty filtry a čočky 20% sleva. Tak snad to klapne. :wink:
22. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tu slun. clonu používáte často??? Já se blbě ptám,protože třeba ségra mla svat. fotografku za 12 litrů a ta se na to vys..... a má čtvrt fotek s pruhama sluníčka :angry:
22. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka - když svítí sluníčko, tak jí mám nasazenou vždycky... :wink:
22. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holky, spoeldní otázka? Je to vše? Mám jít na to? :grinning:
22. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k jj, to bude zase díra v účtu :grinning:
22. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám objednáno a penízky poslané,takže já nic :grinning:
22. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj urco :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak jdu na to, snad to nepopletu :grinning:
22. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik ženy :slight_smile: .......jsem total unavena, Davídek me dneska dával zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukám, že tady obchodujete ve velkym :grinning: :slight_smile: já se děnne snažím spracovat mužskýho a blesk furt nikde :grinning: :unamused:

@soanpe, to jsou luxusní fotečky, co jsi nafotila, líbí se mi, že je jsou ty baráky z takovýho jinýho uhla focené, fascinuje me to, paráda, moc pěkný :slight_smile: :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
malej po koupání, jenom takový chvilkový focení, žádný nastavování...jako vždycky... některé fotky mají přidanej jas, to je vše.... :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme na vyhlídce na mesto Plzen, akorát ten kousek Plzně, tam na té pidi fotce nebude vidět :grinning:
22. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa s ručičkou a detail obličeje je úžasný :slight_smile:
sakra, kde barete ty super mraky? jsem 1km od Prahy a tu nic není :fearful:
22. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě nějaké kvítí...asi se ze me stává závislák, ale zdravej :grinning:
22. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa město vidím :dizzy_face: co jsou za kytku ty rumba koule??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe děkuju, vážím si toho :slight_smile: snaha byla :slight_smile: tyhle mrákoty jsou u nás ted skoro furt, jasno nebylo ani nepamatuji :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
22. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka už jsem v tom parku jednou byla a to byly ty podivný kvítky rozkvětlý, nevim co je to, asi nějaké ufounské koule :grinning: :grinning: :wink:

a takto to vypadá když to rozkvete
22. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha,Kačenka sedí u pc programu :stuck_out_tongue_closed_eyes: O kolik se tak přidává ten kontrast???
Jsem to vyzkoušela na tom plžovi :grinning:
První je po pokusu, druhá originál :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyyyyyyyyyyyyyjo ze mě něco bude,to je úpln jiná fotka :grinning: :grinning: :grinning: Jen ten rámeček je omylem a nešel mi zpět :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik

@wwercaa kraaasne fotecky!!!! tuhle kytku ma moje mamina na zahradce, muzu zjistit co je to zac take jsem ji fotila :grinning:
22. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka moc pěkný :dizzy_face: , já asi taky v takovém množstí přidávám, počkeeej, najdu něco na porovnání :slight_smile:
22. čer 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se tu teď tak kochám :grinning: Jen kdybych věděla,kolik jsem přidala :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii děkuju moc :slight_smile: jj určo se jí zeptej :wink: u nás v Plzni je udělanej novej park, je krásnej, má jezírko a tyhle kytky jsou tam všude nasázený, akorát nejsou rozkvětlý, tak až rozkvetou tak si na ně posvítím :grinning:
22. čer 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka pekny :slight_smile: jen je snek presvetlenej, ale to brzy doladis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A teď rada pro judlu, kdo má Canon 450 nebo jiný,jestli je to stejné :sweat_smile:
Nejde mi fotit na to Av - aby bylo pozadí rozmazané,ať tu hodnotu F nastavím jakkoliv tak nulový efekt,max je to celé mázlé :pensive: kámen úrazu bude asi ta časová hodnota,ale to nevím jak na to :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek