Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂
soanpe
22. čer 2010
@blanka.k UV jsem měla na starým fotáku a nakonec mi služil jako ochanný :-p
jéžiši,ted jsem si vzpomněla,že ho potřebuju taky 😃 takže ještě ten ochranný pls 😃
blanka.k
22. čer 2010
@pipiii takže ty chceš 100%:
tyhle makročočky: http://www.aukro.cz/item1092281376_j_k_s_novy_5...
sepia filtr: http://www.aukro.cz/item1073364565_j_k_s_novy_5...
a tu sluneční clonu tam v anbídce nemá 😞
ferinka
22. čer 2010
to jsou kšefty :o)))
blanka.k
22. čer 2010
@soanpe takže set 4x makro, sepia, ochranný, a pak ten na portéry jak jsi mi osílala odkaz 😉
pipiii
22. čer 2010
@blanka.k tak jsem si to take cele prosla, jj presne to co pises, plus ten ochranny uv filr na dve veci 😃😃😃 diiky 😃
blanka.k
22. čer 2010
@pipiii ok, takže chcete vlastně to stejné, jedna na 67mm, druhá na 58, plus Soanpe ten změkčující 😉 ufff, snad to nepopletu 😃 Podle toho co mi poslal, by mělo být poštovné 89,-, na ty filtry a čočky 20% sleva. Tak snad to klapne. 😉
ferinka
22. čer 2010
Holky tu slun. clonu používáte často??? Já se blbě ptám,protože třeba ségra mla svat. fotografku za 12 litrů a ta se na to vys..... a má čtvrt fotek s pruhama sluníčka ]-(
blanka.k
22. čer 2010
@ferinka - když svítí sluníčko, tak jí mám nasazenou vždycky... 😉
blanka.k
22. čer 2010
Takže holky, spoeldní otázka? Je to vše? Mám jít na to? 😃
soanpe
22. čer 2010
@blanka.k jj, to bude zase díra v účtu 😃
ferinka
22. čer 2010
Já už mám objednáno a penízky poslané,takže já nic 😃
pipiii
22. čer 2010
jj urco 🙂
blanka.k
22. čer 2010
ok, tak jdu na to, snad to nepopletu 😃
wwercaa
22. čer 2010
ahojik ženy 🙂 .......jsem total unavena, Davídek me dneska dával zabrat :-p

koukám, že tady obchodujete ve velkym 😃 🙂 já se děnne snažím spracovat mužskýho a blesk furt nikde 😃 :-|

@soanpe, to jsou luxusní fotečky, co jsi nafotila, líbí se mi, že je jsou ty baráky z takovýho jinýho uhla focené, fascinuje me to, paráda, moc pěkný 🙂 x-)
soanpe
22. čer 2010
@wwercaa děkuji x-) x-) x-)
wwercaa
22. čer 2010
malej po koupání, jenom takový chvilkový focení, žádný nastavování...jako vždycky... některé fotky mají přidanej jas, to je vše.... 🙂
wwercaa
22. čer 2010
byli jsme na vyhlídce na mesto Plzen, akorát ten kousek Plzně, tam na té pidi fotce nebude vidět 😃
soanpe
22. čer 2010
@wwercaa s ručičkou a detail obličeje je úžasný 🙂
sakra, kde barete ty super mraky? jsem 1km od Prahy a tu nic není 😕
wwercaa
22. čer 2010
a ještě nějaké kvítí...asi se ze me stává závislák, ale zdravej 😃
ferinka
22. čer 2010
@wwercaa město vidím x-) co jsou za kytku ty rumba koule??? :-N 😃 😃 😃
wwercaa
22. čer 2010
@soanpe děkuju, vážím si toho 🙂 snaha byla 🙂 tyhle mrákoty jsou u nás ted skoro furt, jasno nebylo ani nepamatuji :-p ....
wwercaa
22. čer 2010
@ferinka už jsem v tom parku jednou byla a to byly ty podivný kvítky rozkvětlý, nevim co je to, asi nějaké ufounské koule 😃 😃 😉

a takto to vypadá když to rozkvete
ferinka
22. čer 2010
Ha,Kačenka sedí u pc programu :-p O kolik se tak přidává ten kontrast???
Jsem to vyzkoušela na tom plžovi 😃
První je po pokusu, druhá originál :-N
ferinka
22. čer 2010
Tyyyyyyyyyyyyyjo ze mě něco bude,to je úpln jiná fotka 😃 😃 😃 Jen ten rámeček je omylem a nešel mi zpět 😃 😃
pipiii
22. čer 2010
ahojik

@wwercaa kraaasne fotecky!!!! tuhle kytku ma moje mamina na zahradce, muzu zjistit co je to zac take jsem ji fotila 😃
wwercaa
22. čer 2010
@ferinka moc pěkný x-) , já asi taky v takovém množstí přidávám, počkeeej, najdu něco na porovnání 🙂
ferinka
22. čer 2010
No já se tu teď tak kochám 😃 Jen kdybych věděla,kolik jsem přidala :-N 😃 😃
wwercaa
22. čer 2010
@pipiii děkuju moc 🙂 jj určo se jí zeptej 😉 u nás v Plzni je udělanej novej park, je krásnej, má jezírko a tyhle kytky jsou tam všude nasázený, akorát nejsou rozkvětlý, tak až rozkvetou tak si na ně posvítím 😃
pipiii
22. čer 2010
@ferinka pekny 🙂 jen je snek presvetlenej, ale to brzy doladis x-) x-) x-)
ferinka
22. čer 2010
A teď rada pro judlu, kdo má Canon 450 nebo jiný,jestli je to stejné :-N
Nejde mi fotit na to Av - aby bylo pozadí rozmazané,ať tu hodnotu F nastavím jakkoliv tak nulový efekt,max je to celé mázlé |-| kámen úrazu bude asi ta časová hodnota,ale to nevím jak na to :-N

Začni psát odpověď...

Odešli