Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂
ferinka
22. čer 2010
@pipiii ono ho škvařilo sluníčko :-N
pipiii
22. čer 2010
@ferinka musis jit vlize k tomu predmetu co fotis a zaostrit na nej a dej si tam treba F5 nebo jak to je 😃
ferinka
22. čer 2010

@pipiii á to zkoušela jakkoliv,ale stejně kulové 😞
soanpe
22. čer 2010
už jsem to posílala pipiii a musím to ukázat i vám 😃
jen tu s malou jsem přeflashovala.zapomněla jsem otočit blesk od zdi :-N

kdybch tu nereagovala na všecky fotky, tak to není nezájmem,ale jen nestíhám 😉
wwercaa
22. čer 2010
@ferinka tak snad to je ono, kontrast u mých fotek hrá velkou roli, líbí se mi ty barvičky 😉
pipiii
22. čer 2010
veru upravuji to uplne stejne , ty fotky mi ezou stejne jak tobe a pribarvuju
blanka.k
22. čer 2010
@ferinka já bych to "vytunila kldině ještě víc 😃
jinak objednáno, vychází mi ta sleva z 1181 na 945 (za těch 11ks celkem), to je slušný ne? Jen doufáím, že ji dá 😉
ferinka
22. čer 2010
@wwercaa to je dobrý rozdíl,no nic,budu muset vlítnout i na zbytek fotek 😃
wwercaa
22. čer 2010
@soanpe jéé, to je cool x-) 🙂 ty už fotíš externím, že jo??
ferinka
22. čer 2010
@blanka.k mě už to připadá až moc tmavé :-N ale ty se vyznáš,tak je to asi ok 😃 😃 😃
soanpe
22. čer 2010
@ferinka takže kouni na čas, kolik ti to přiřadí. musíš dát nízkou clonu.já udržím v ruce ještě tak 1/10 sekundy ale to se musím soustředit 😃 takže pokud to máš pohybově rozmazaný, tak si zvyš citlivost,aby se ti zkrátil čas
blanka.k
22. čer 2010
jéé,, holky, to jsem ráda, že to i z těch vašich Canonů leze takový ne úplně barevný, já taky vše ještě dolaďuju v PC 😃
wwercaa
22. čer 2010
holky, tak ted se připravte!!!, aby jste viděli maniaka do kontrastu jo 😃
pipiii
22. čer 2010
@blanka.k to teda, me to leze ,,vyblity,, 😃😃😃
soanpe
22. čer 2010
holky, ty úpravy jsou fakt nutný. to byste museli fotit vše na manual a s expozimetrem atd. na tom školení mi říkali, že snad není foták,terý by dělal fotky, co nepotřebujou úpravy.dokonce ty profi dělaj ještě horší fotky,aby tam byla co největší možnost úprav a zásahů 🙂

@blanka.k jupíííí x-)
ferinka
22. čer 2010
No já jsem kravička :-N tu zkouším ladit na foťáku a pořád mi tam něco bliká,skáčou čísla na černé ploše,tak měním funkce a pořád to samé,tak mě chytá panika a jak ho otočím k sobě,tak se dívám,že nemám sundaný kryt |-| :-N :-p 😃 😃 😃 No je čas jít asi spát 😃 😃 😃
wwercaa
22. čer 2010
tady to je, tak se mi to líbilo, tak to vyšlo 😃 🙂
ferinka
22. čer 2010
@soanpe Tak to jsem si měla nechat tu mini věc za 1500,- z Makra co jsem měla na focení do teď ne??? 😃 😃 😃
ferinka
22. čer 2010
@wwercaa to je jak ten muj hlemejžď a to se mi zdál tak nádherný 😃 😃 😃
soanpe
22. čer 2010
@ferinka 😃 😃 😃
pipiii
22. čer 2010
muj hlemyzd
wwercaa
22. čer 2010
@pipiii ten má ale bonus - pavouka 😃
pipiii
22. čer 2010

@wwercaa jo, jsme se ho silene bala!! 😃😃😃
jaa
22. čer 2010
@soanpe Ty fotky malé,jak je úplně z blízka a naštvaná...jedny z posledních přidaných,tak ty jsem vůbec neupravovala... 😉
wwercaa
22. čer 2010
@pipiii já mám z těch vícenohých normálně nejakou fobii, nemůžu je vidět a když je na mě tak spustím křik a je mi jedno že jsem na ulici 😃 a to jsi neumim předsavit, že brzy budu fotit čočkou, to bude pohled, že uvidím i jejich zuby 😃 😃 😃 blééé
jaa
22. čer 2010
A něco málo z dneška...Naše druhá cácora ostříhala malé vlasy..tak mě málem kleplo..takové se jí dělaly krásné krucánky a má po nich...jsem myslela,že ji zabiju..husu jednu... ]-(
pipiii
22. čer 2010
@jaa pekny 🙂 ty fotis kompaktem, ze?
pipiii
22. čer 2010
@jaa tyy jo za to ostrihani bych ji urazila ruce 😃😃😃 jsme kadernice 😃
wwercaa
22. čer 2010
@pipiii ty brdo, to já už mam svoje háro tak pěkne dlouho po starym, už me to nudí, příjdu se k tobě ostřihat 😃 😉
pipiii
22. čer 2010
@wwercaa a odkud jsi? klidne te ostriham 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli