• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

27. července 2014 
@pipiii ono ho škvařilo sluníčko :sweat_smile:
22. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka musis jit vlize k tomu predmetu co fotis a zaostrit na nej a dej si tam treba F5 nebo jak to je :grinning:
22. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí

@pipiii á to zkoušela jakkoliv,ale stejně kulové :frowning2:
22. čer 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to posílala pipiii a musím to ukázat i vám :grinning:
jen tu s malou jsem přeflashovala.zapomněla jsem otočit blesk od zdi :sweat_smile:

kdybch tu nereagovala na všecky fotky, tak to není nezájmem,ale jen nestíhám :wink:
22. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka tak snad to je ono, kontrast u mých fotek hrá velkou roli, líbí se mi ty barvičky :wink:
22. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru upravuji to uplne stejne , ty fotky mi ezou stejne jak tobe a pribarvuju
22. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka já bych to "vytunila kldině ještě víc :grinning:
jinak objednáno, vychází mi ta sleva z 1181 na 945 (za těch 11ks celkem), to je slušný ne? Jen doufáím, že ji dá :wink:
@wwercaa to je dobrý rozdíl,no nic,budu muset vlítnout i na zbytek fotek :grinning:
@soanpe jéé, to je cool :dizzy_face: :slight_smile: ty už fotíš externím, že jo??
22. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanka.k mě už to připadá až moc tmavé :sweat_smile: ale ty se vyznáš,tak je to asi ok :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ferinka takže kouni na čas, kolik ti to přiřadí. musíš dát nízkou clonu.já udržím v ruce ještě tak 1/10 sekundy ale to se musím soustředit :grinning: takže pokud to máš pohybově rozmazaný, tak si zvyš citlivost,aby se ti zkrátil čas
22. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,, holky, to jsem ráda, že to i z těch vašich Canonů leze takový ne úplně barevný, já taky vše ještě dolaďuju v PC :grinning:
holky, tak ted se připravte!!!, aby jste viděli maniaka do kontrastu jo :grinning:
@blanka.k to teda, me to leze ,,vyblity,, :grinning::grinning::grinning:
22. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ty úpravy jsou fakt nutný. to byste museli fotit vše na manual a s expozimetrem atd. na tom školení mi říkali, že snad není foták,terý by dělal fotky, co nepotřebujou úpravy.dokonce ty profi dělaj ještě horší fotky,aby tam byla co největší možnost úprav a zásahů :slight_smile:

@blanka.k jupíííí :dizzy_face:
22. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem kravička :sweat_smile: tu zkouším ladit na foťáku a pořád mi tam něco bliká,skáčou čísla na černé ploše,tak měním funkce a pořád to samé,tak mě chytá panika a jak ho otočím k sobě,tak se dívám,že nemám sundaný kryt :pensive: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: No je čas jít asi spát :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to je, tak se mi to líbilo, tak to vyšlo :grinning: :slight_smile:
22. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe Tak to jsem si měla nechat tu mini věc za 1500,- z Makra co jsem měla na focení do teď ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa to je jak ten muj hlemejžď a to se mi zdál tak nádherný :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj hlemyzd
22. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii ten má ale bonus - pavouka :grinning:
22. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

@wwercaa jo, jsme se ho silene bala!! :grinning::grinning::grinning:
22. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soanpe Ty fotky malé,jak je úplně z blízka a naštvaná...jedny z posledních přidaných,tak ty jsem vůbec neupravovala... :wink:
22. čer 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii já mám z těch vícenohých normálně nejakou fobii, nemůžu je vidět a když je na mě tak spustím křik a je mi jedno že jsem na ulici :grinning: a to jsi neumim předsavit, že brzy budu fotit čočkou, to bude pohled, že uvidím i jejich zuby :grinning: :grinning: :grinning: blééé
22. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A něco málo z dneška...Naše druhá cácora ostříhala malé vlasy..tak mě málem kleplo..takové se jí dělaly krásné krucánky a má po nich...jsem myslela,že ji zabiju..husu jednu... :angry:
22. čer 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa pekny :slight_smile: ty fotis kompaktem, ze?
22. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaa tyy jo za to ostrihani bych ji urazila ruce :grinning::grinning::grinning: jsme kadernice :grinning:
22. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipiii ty brdo, to já už mam svoje háro tak pěkne dlouho po starym, už me to nudí, příjdu se k tobě ostřihat :grinning: :wink:
22. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwercaa a odkud jsi? klidne te ostriham :slight_smile:
22. čer 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek