Vlastní fotografování dětí, úprava fotek, atd. Rady?

nebe
23. dub 2010

Už mě omrzelo focení dětí obyč digitálem, ale zaujalo mě focení zrcadlovkou. Jen nevím jakou si pořídit. Prosím o radu zkušnějších maminek,které už taky omrzely obyčejně napraskané fotky ale žádná ta nej.....🙂

ferinka
22. čer 2010

@jaa já vím,že děti se nemají bít,ale po tomhle by dobře mířená ranka na prdku vůůůůůbec neuškodila 😅 😝 😀 😀 😀

jaa
22. čer 2010

2

ferinka
22. čer 2010

Já své afro neřeším,našteluju zrcadlo a kde co trčí,to jde pryč 😀 😀 😀

jaa
22. čer 2010

@ferinka Ona taky dostala... 😀 A né málo..A ještě mi řekla:ty jsi ji taky chtěla ostříhat nahoře...Jo chtěla..Nahoře..Ale ne co ji narostlo dole a v zadu...Má to vzatý tak o 4cm a ještě zubatý... 😠

blanka.k
22. čer 2010

tady jsou výsledky mých photoshopáckých úprav 😀

pipiii
22. čer 2010

@jaa mas kompakt? 😀😀😀 ale asi jo, kdyby to byla zrcadlovka tak to jsou uzasny fotecky s tim rozostrenym pozadim 🙂

jaa
22. čer 2010

@pipiii JJ.ale takovým lepším...Lépe jsou fotky zobrazeny v albu...Sice je to kompakt,ale stál skoro 12tis... 😲

jaa
22. čer 2010

@blanka.k super....

wwercaa
22. čer 2010

@pipiii Míšo, jsem přímo z Plzne 😉

jaa
22. čer 2010

A portrétovky fotí suprově..No a když stojí objekt focení,tak taky...ale malá už teda nestojí..nafotila jsem cca 3é fotek a jen tohle je ok...

wwercaa
22. čer 2010

@jaa krásný fotečky, fakt povedený 🙂 😵
@ferinka ty se máš, já si umeju vlasy a mám úliz jak mona lisa 😀 😀

pipiii
22. čer 2010
wwercaa
22. čer 2010

co říkám, mrknete popisek 😀 😀 😀 😀 http://www.cernyfoto.cz/fotogalerie/rodinna-fot...

soanpe
22. čer 2010

@blanka.k jednoznačně ta pravá lepší, 😉

pipiii
22. čer 2010

@jaa jj chapu, ja mam take doma kompakt pres 10tis(2 roky stary) ale na tech tvych fotkach je hned na prvni pohled ze je to kompakt, pac je vse zaostrene stejne, proste zrcadlama se foti jinak, ty fotis moc pekny, mas krasny fotecky y se zrcadlovkou by to vypadalo uplne jinak, urco lepsi nez moje 😀

jaa
22. čer 2010

Jinak ,můj otec byl ulítlý na fotáky a ve své době ,měl fakt děla...takže já,. jelikož už nejsem nejmladší,tak mám z dětství nádherné fotky... 😉 kolokrát,když vidím u holek kolem 2étky,jejich fota z dětství,tak to vypadá,jako před sto lety-.... 😝 Jinak,zrcadlovku mám FUJI...Fotí taky super..jenže je na kinofilm... ☹ A člověk dobou zmlsaný,chce vidět hned výsledky,že??? 😅 včera mi babi říkala,že je jí škoda..děda za ní dal mailant...

pipiii
22. čer 2010

jinak take jsme dala pred a po... proste to musim dobarvit 😀

jaa
22. čer 2010

@pipiii zrcadlovka je v plánu za měsíc...To bude zase učení.... 😝 😝 😝 jen pořád koumu,kterou....

ferinka
22. čer 2010

Když koukám na fota před a po,tak ztrácím veškeré iluze o umění fotit 😀 😀 😀 😀 😀
Jdu chrňákovat,papapa 😎

pipiii
22. čer 2010

@ferinka ja nechapala jak ty holky muzou mit tak dokonaly fotky a potom jsme se dozvedela ze to upravuji 😀😀😀

pipiii
22. čer 2010

take dobrou vsem 🙂

blanka.k
22. čer 2010

Já jsem si koupila před 10 lety kompakt v akci z 35t. na 20t...našim jsem přiznala polovinu této částky a stejně i tak jsem to měla na talíři hodně dlouho 🤐 A fotí hrozně, když to srovnám s kompatama teď, taky už má svůj věk atd... o cenách teď zrcadlovek atd. jim radši nic neříkám 🤐 😅

blanka.k
22. čer 2010

@ferinka já dřív taky neupravovala 😅 Ale pak jsem objevila kouzlo photoshopu a už to jelo a jsem čímdál odvážnější co se týká sytosti atd... 😅 Za chíli to budu mít barevný jak obrázky od Picassa 😀 🤐

soanpe
22. čer 2010

@blanka.k já si pamatuju první digi foták s rozlišením asi 3MPX 😀 viděla jsem ho na obrázku v americkým časopise a stál asi 40tis 😀

blanka.k
22. čer 2010

Já jsem si koupila Olympus 700UZ, nejlehčí digifotoaparát na světě...měl "jen" 350g 😀
http://www.digineff.cz/db/compare.php3?c=C-700U...

blanka.k
22. čer 2010

jo a přišlo mi, jak úžasně fotím a jak z toho lezou super fotky...ehm, po koupi zrcadlovky jsem rychle změnila názor 😀

wwercaa
22. čer 2010

@blanka.k me se to s tím kontrastem líbí a hlavne u kytek 🙂 .... ted máme v Plzni výstavu makro obrazů v parku na veřejnosti, tak se musím jít mrknout, nepostřehla jsem od koho 🙂

blanka.k
22. čer 2010

@wwercaa mě taky, u těch kytek se i dá pohrát trochu s barvama atd....u portrétů se člověk tam nevyřádí 😀

wwercaa
22. čer 2010

@blanka.k a to me u těch portétu štve, když se nepovede nejlíp fotka tak mam prostě smůlu 😀 program nezachrání 🙂

blanka.k
22. čer 2010

@wwercaa jájsem ještě nějak té portrétní fotografii "nepřišla na chuť"...nějak mě to nebaví, trápím se s tím, s výsledkem nejsem nějak moc spokojená....tak zase asi by bylo dovný, kdyby mě bavilo fotit vše, že? 😅 Mě nejvíc baví architektura a zvířátka a makrokytičky 😀 A dnes jsem se vyřádila na hračkách, co taky fotit doma 😀