Zvířátkové kartičky Albert - U nás na farmě

gingera
10. bře 2015

Ahoj,
s dcerkou nadšeně sbíráme zvířátka z Albertu a do farmičky nám jich ještě pár chybí. Naopak nám jich hodně přebývá a tak budeme rády, kdyby se našel někdo s kým bychom mohly zvířátka vyměnit.
Chybí nám: kachna, králíčci, prasátko a bandasky s mlékem
Máme navíc: slepičky (2x), hrušeň (2x), pejska, kozu, husy, kohouta, plot, zeleninu, bedýnku s jablíčky.

Kdyby jste měl někdo na výměnu budu moc ráda. Díky 🙂

naomi6
10. bře 2015

@gingera Nám zase chybí oslík, jablíčka a plot. Jinak máme dvakrát strašáka, farmáře a traktor 😉 Takže vám nepomůžeme, snad se někdo najde další

ankagarapa
10. bře 2015

ahojky mě chybí strašák ,husa,farmářka,bedýnka,prasátko a plot, ..... navíc mám zajíčci ,kohoutek,koník,farmář,ovečka,kachny klidně vyměním

gingera
autor
10. bře 2015

@ankagarapa děkuji za nabídku, tak jestli můžu poprosit o zajíčky a kachny, tak budu ráda. Vám můžu naoplátku poslat husu, bedýnku s jablíčky a plot. 🙂 Jestli souhlasíte pošlete prosím svou adresu do IP

@naomi6 také doufám, že se další ještě přidají, je to moc hezky udělané ... když nám po výměně něco zbude dám vědět a poslala bych 😉

ronyx
10. bře 2015

@gingera To je zajímavé,taky mi chybí kachny,bandasky s mlékem a klálíci,jinak mám všeho šíííleně hodně navíc 🙂

tajemna30
10. bře 2015

Holky já se v tom nevyznám, máme navíc tyto, dcerku to chvilku bavilo, ted se to válí všude .... kdyby se někomu něco hodilo napište IP

gingera
autor
10. bře 2015

@tajemna30 tak od Vás by se nám hodilo to prasátko. 🙂 Jestli se hodí zase Vám něco od nás dejte vědět.

gingera
autor
10. bře 2015

@ronyx tak nevím jestli je to náhoda, nebo jsu některé kartičky nedostatkové 😒

atomix
10. bře 2015

Jistě, že jsou některé kartičky nedostatkové (je to tak u všech jejich akcí), jinak by tam lidi neměli potřebu nakupovat ;)

barborka09
10. bře 2015

@gingera chodil by se mi pes. Ten jediný nám chybí. Co ještě potřebujete vy že bbychom vyměnili.

jarmila001
10. bře 2015

Dobrý den,rada bych pomohla dosbírat u nás na farmě.Kdo by měl zájem o výměnu za nějaké kartičky rio2 sháním jen ty stříbrné a křídla.

Nabízím na vyměnu:kůn,ovečku,kravička,králíka,vůz jablky,vyloupané: stoh slámy,husy,pes,kůn,traktor,osel.

celaskon87
10. bře 2015

@naomi6 nabízím oslíka, vyměním za farmáře nebo za traktor 🙂

gingera
autor
10. bře 2015

@barborka09 aktuálně by nám měly chybět jen bandasky s mlékem, jestli máte ráda vyměním 🙂

horakoc
11. bře 2015
tajemna30
11. bře 2015

@horakoc omlouvám se, už jsou zamluvené,já psala u inzerátu at maminky napíšou IP, takže se některé ozvaly

olcab
11. bře 2015

Ahoj my mame navic husu,kralika,kohota,slepici,kopu sena,kozu,psa.Mel by nekdo o neco zajem?

naomi6
11. bře 2015

@celaskon87 děkuji, ale máme už farmáře i traktor složený, takže nevím, zda by vám to nevadilo. Děti si s tím už pohrály...

barusak1
11. bře 2015

Kdyby měl někdo zájem taky daruji. Syna baví pouze kniha. Když tak napište

ppetisska
11. bře 2015

@barusak1 jaké prosím máte ty kartičky? nám nějaké chybí :(

ppetisska
11. bře 2015

holky mám docela dost kartiček navíc kdyby měl někdo zájem tak za poštovné daruji nebo klidně vyměním... navíc máme: ovečku, kozičku, oslíka, 2x hrušeň, 2x kopu sena, bedýnku s jablky, farmáře, kohouta, 2x farmářku, 2x mléko... a scháním tyto kartičky: slepice, husy, traktor, kráva, strašák, dodávka a pes. díky 🙂

gingera
autor
11. bře 2015

@ppetisska měla bych zájem o mléko, mohla bych Vám nabídnout slepice a pejska, jestli by jste měla zájem prosím o adresu do IP

barusak1
11. bře 2015

@ppetisska Máme 2x prase, seno, přepravku ovoce, selku, hruška, 2x slepice, 2x husa a jednu přepravku na mliko. Jedině co nás zajima je traktor a auto co vozi mléko

ppetisska
11. bře 2015

@barusak1 já taky sháním traktor a dodávku 🙂 takže vám moc nepomůžu a ostatní kartičky co máte na víc máme taky kromě husy 🙂

ji_tuli
11. bře 2015

Nevite nekdo do kdy karticky budou v obchode k dostani? Jak nakupuje manzel,tak nemam prehled,zatim mame jen 6 karticek,tak bych pak uvitala vase pripadne prebytky 🙂

barusak1
11. bře 2015

@ankagarapa ja nějaké jaké vám chybi mám tak napište jaké chcete. Někde v textu jsem to vypsala

ronyx
11. bře 2015

Holky já mám 32 přebytečných karet a to : 5x kupka slámy s vidlema
3x farmářka
4x hruška
2x traktor
3x koza
3x kůň
3x kráva
2x strašák
2x pes
1x prase
1x osel
1x vozík
1x sada zeleniny (zelí,květák...)
1x ohrádka s ptáčkem
1x mlékárénský vůz

chybí mi kachny,králíčci a nádoby s mlékem 🙂

celaskon87
11. bře 2015

@naomi6 určitě to nevadí, napište do IP adresu, já vám oslíka pošlu

ppetisska
11. bře 2015

@barusak1 měla bych zájem o husu a slepici pokud je to možné 🙂 akorát pro vás nemám nic na výměnu :(

vosinka
11. bře 2015

@ji_tuli Akce je do 31.3.

ppetisska
11. bře 2015

@ronyx měla bych zájem o traktor, krávu, strašáka, psa a mlékárenský vůz. mohu vám ale nabídnout pouze mléko :( pokud nevadí 🙂

ronyx
11. bře 2015

@ppetisska Nevadí,mě jsou už zbylé kartičky k ničemu,takže klidně všech 5 za vaše mléko 😀