6měsíční se často budí - pomůže metoda vyřvání?

bjm87
4. črc 2017

Ahoj maminky, syn 6m se mi v noci budi 8-10x za noc...dyl jak hodinu v kuse nespi :( chodi spat kolem devate a probouzi se kolem sedme...nekdy si jen cucne prsa a za 2 min spi...jindy uspavam i pul hodiny...zkousela sem i spat v jine mistnosti ale budi se i tak takze spim s nim v posteli..jinak vecer ma zavedenou kasi....o
tom ze jsem unavena ani mluvit nebudu...ale je unaveny hlavne on...probudi se a mne si oci ze je unavenej...poradne se nevyspi a pres den je pak uplakanej pretazenej a spatne usina...pres den spi vetsinou 3-4x 30 min...pomuze v tomto pripade metoda vyrvani? Mel nekdo stejny problem? Maminky odsuzujici metodu vyrvani prosim zdrzte se komentaru, dekuji 🙂

elekthra
5. črc 2017

@bjm87 nečetla jsem všechny příspěvky a proto se možná budu opakovat. Pomáhá vám společné spaní v posteli? Mně to ok mohlo u obou dětí. Mám teď dceru uprostřed postele a když se začíná v noci probouzet, tak se k ní jen nakloním a ona si potáhne z prsa a hned zase usne. Myslím, že tím častým probouzením jen kontroluje, že tam jsem ☺ musím říct, že čím je starší, tím spí líp, ví, že kdykoliv se začne probouzet, že tam pro ni jsem. Ano, chce to cvik, naučit se kojit vleže, ale jde to. Přeji mnoho sil a co nejvíce prospaných nocí! ☺

bublina88
5. črc 2017

U nas pomohlo prestehovani do jine mistnosti na noc.

chimneysweeper1
5. črc 2017

@bublina88 u nas je v noci oddelene spani.

chimneysweeper1
5. črc 2017

@bublina88 tatinek uspi a s prckem i spi a donese mi ho az na kojeni. Spolecne spani byl horor...malej furt vzhuru...porad chtel prso a nevyspali jsme se nikdo. Kdyz je s tatinkem, krasne do ruzova se vyspi. Vecerni kojeni je na hodinu a takto posilnen vydrzi tech 8 hodin. Rano se budi s usmevem a cely den je spokojenejsi.

hindin
5. črc 2017

@bjm87 fajn, tak si nám pro zajímavost sdělila, že máš švagra debila... A co?

zuzkaasteli
5. črc 2017

Vzdycky se objevi dva tabory,jeden naprosto tuto metodu odmita,druhy se ji snazi praktikovat a pta se jak. Psat,ze todne z ditete udela psychopata je porad jen.nazor jedince(u),ktery sisi precetl bejake studie. Jsou studie na oba zpusoby!kazdy at se ridi svym pocitem a selskym rozumem hned jiny nazor neodsuzuje.kazdy ma sve limity. me mala zacala v pulroce taky znicehonic vstavat kazdou hodinu,byla to doba prvnich zubu a lezeni,spousta vjemu a neklidne spani.hodne mi pomohlo ji zase zacit zavinovat,hlavne aby tolik nemavala okolo sebe rukama,cimz se cela zacala pretacet a pomahal crstovat postylkou. Uspavala jsem treba i dve hodiny,takze zavinout a pak pekne u mlicka aby nemela na noc tezke bricho.
Kolem 10m jsme zacly taky uspavat tak, ze pokud pokusem neusla u piti,tak jsem ji treba treba pul hodky drzela v naruci,hladila celicko ke korenu nosu,zpivala ukolebavky a kdyz ani to nepomohlo,dala jsem ji do postylky,zazpivala pohladila a rekla,ze jdeme spinkat a rano si zase budeme hrat,ze ji mam moc rada a ze nikam daleko nejdu,budu nablizku..samo ze hned co jsem zasla za roh zacla rvat,vratila jsem se za pul min max 1min,podruhe za 2-3min a potreti za 5-10.takhle jsme to delaly dlouho,snad dva mesice,pak jsem.intervaly trosku natahla. Kazdopadne myslim,ze matka diteti neublizije kdyz ho od porodnice nenechava spat u sebe v posteli kvuli blizkosti prsa...mam mazlivou 2,5letou cacorku a be vyvoji ani po citove strance mime chladna a zaostala neprijde,ma malou sestrenku 4m a chova se k ni lip,nez nektere deti stejneho veku ke svym mladsim sourozencum.
Bjm87 na kritiku kaslete a zkuste si postupne vypracovat svoje postupy co zabira a co ne,ostatne jako kazda jina matka a souhlasim s akaneo, vnoci nakojit jednou max dvakrat,jinak zkusit pochovat a opet dat spinat nebo dat cucnout vody

zuzkaasteli
5. črc 2017

Kazdopadne,tato metoda stejne nefunguje porad,zkousely jsme vzdycky par dni a pak zas nefungovala,nove podnety,zuby,rymecka...zkratka stejne se to musi vydrzet a porad vymyslet nove uspavaci vychytavky 🙂 no drzim pesti 🙂 kazde ditko vyroste a i to opecovavane muze rodici vratit takovou minci,ze se bude divit...to je zivot

zuzkaasteli
5. črc 2017

A pro kritiky-u nas to vzdycky s revem neprobihalo,ba naopak,mala nekdy usnula prave proto ze mela ticho a klid,nekdy si povidala a pak usnula. Nemyslim,ze je nutne zlo to zkusit...kdyz to nezabere,neaplikovat a hledat jine priciny... u nas to prestalo fungovat a vic jak rok se drzime u usinani za ruce a ja zpivam,dokud to vedle me povida....svoji postylku ma vedle te me