Chtěla bych třetí dítě, ale manžel už ne

andryyysssek
19. črc 2016

Ahoj maminky,mám dvě děti,dcera je z mého prvního manželství,jen syn je současného manžela.Vždycky chtěl tři děti,když počítám i svou dceru,bere ji jako vlastní.Ale po porodu syna se to změnilo.Měla jsem po šestinedělí poporodní depresi,tak nevím,jestli ho to odradilo.Když se o tom bavíme,přijde mi,že se jen vymlouvá,proč další dítě ne.Jednou totiž tvrdí,že bydlíme v podnájmu,podruhé zas,že jsme už na mimino staří.Myslíte,že ho můžu ještě přesvědčit,a jak?

andryyysssek
autor
20. črc 2016

Ale já ho nechci donutit,nechápejte to špatně,jen bych chtěla,aby změnil názor,a pokud nezmění,nezbyde mi než to respektovat.Antikoncepci beru dopoledne,a někdy zapomenu,a vezmu až večer,což jsem pořád chráněná,do 12 hodin se vlezu.Beru ji tak od 19,a nikdy jsem neotěhotněla neplánovaně,takže ani netoužím po selhání,spíš mě kolikrát napadne,že by to bylo vyřešeno.Ale ve skutečnosti to nechci.

andreaandrejka
20. črc 2016

@andryyysssek Tak pokud ti jde jen o to, aby manžel změnil názor, tak s tím nic moc neuděláš. Chápej, na to musí chlap přijít sám. Sám musí chtít.

andryyysssek
autor
20. črc 2016

@andreaandrejka to já přece vím,jen mě zajímalo,jestli ta šance tam je,když doteď názor nezměnil 🙂 Asi jsem se předtím špatně vyjádřila,že to vypadalo,že ho chci donutit.

andreaandrejka
20. črc 2016

@andryyysssek Jestli šance je, by jsi se měla ptát spíše svého manžela 😀

andryyysssek
autor
20. črc 2016

@andreaandrejka No já myslela,jestli s tím nemá někdo zkušenost 😀

andreaandrejka
20. črc 2016

@andryyysssek To je mi jasné. 🙂 Nicméně zbytečné 😀

andryyysssek
autor
20. črc 2016

@andreaandrejka tak úplně zbytečné ne 🙂

andreaandrejka
20. črc 2016

@andryyysssek Zkušenosti mít samozřejmě někdo může, ovšem každý chlap je originál a každý chlap do stadia, chtít dítě, musí přijít sám.
Tak hodně štěstí 🙂

andryyysssek
autor
20. črc 2016

@andreaandrejka Tak to je pravda,a děkuji 🙂