Čím umýváte miminko při přebalování?

petulejan
12. črc 2019

Dobrý den maminky,mám jen dotaz,čím umývate mimco při přebalování?

diewcatqoo
12. črc 2019

Ahoj, pozivam olej medvidek a bud obrusky perlicka, ktore sa predavaju k tomu alebo klasicky perlan alebo uz som mala aj nastrihane stare latkove plienky. A ked je toho moc, tak hned osprchujem

neomenia
12. črc 2019

Nejlepší je vodou, pac vlhčené ubrousky jsou napustene chemii. Sama jsem ale lina, a otru ho ubrouskem. Na opruzeniny a ekzém ale netrpí vubec. Pokud by meli mimi takto citlivou kuzi, pak bych se ubrouskum uplne vyhnula.

petulejan
autor
12. črc 2019

@diewcatqoo no já bych klidně sprchovala,ale do vany -rohové mám blbý přístup,to nejde a kohoutky máme zas dost nízko,takže spíš hledám další variantu. Jestli třeba napoustet lavor a žíňkou? Zatím jsem utirala ubrouskama,ale doktorka nedoporučuje a taky je pravda,že spotřeba je šílená a leze to do peněz.

ah1234
12. črc 2019

Ja vzdy v umyvadle alebo sprche oplachnem. Tak najlepsie umyjes mimi a je to najzdravsie pre pokozku

calvac
12. črc 2019

@petulejan vodou a mimi sprchacem nebo jen vodou. Ubrousky fakt nejsou pro mimi nic moc.

malinkaelinka
12. črc 2019

Já plánuju v umyvadle, kohoutky sice máme taky nízko, ale nebudu ho strkat přímo pod ten proud, pustím si vodu malým proudem a budu rukou omývat. V případě totální posranosti můžeme vlézt do sprcháče 🙂 Já se po velké potřebě taky ráda omyju, na to máme bidetovou spršku - drobnost k nezaplacení 🙂 Na ven perlan a voda.

pe_tu_ss_ka
12. črc 2019

Přesně jako @diewcatqoo.. Také máme medvídka a perlan, nebo voda a perlan.

malinkaelinka
12. črc 2019

A k ubrouskům... párkrát jsem na ně byla odkázaná v rámci festáků, vozívali jsme si právě ty pro děti... a po dvou třech dnech používání si člověk rychle rozmyslí, jak moc komfortní to jejich používání je 🙂 člověk je snad víc opatlaný než omytý... zlatá petka s vodou, i sodovkou jsme nepohrdli, abychom si pipky opláchli... ubrousky fakt neeee.....

bayt
12. črc 2019

@petulejan Mýdlo od Urtekramu. Ale teda zezačátku jen čistá voda, to až když začaly příkrmy. Ubrousky ale využívám taky, to před mytím, abych otřela od nejhoršího. Ne všechny ubrousky jsou chemické...

rencinka87
12. črc 2019

Balik Perlanu nastrihany na kousky, k tomu do misky cistou vodu. Osusit latkovou plenkou, namazat. Vlhceny ubrousky nemel v zivote na zadku (tim spis, ze mel ekzemy) a s druhym to planuju stejne.

hanih
12. črc 2019

@petulejan Doma omývám vodou, na cesty dělám domácí vlhčené ubrousky - papírové kuchyňské utěrky si nastříhám na požadovanou velikost, dám do plastové krabičky a zaliju převařenou vodou s troškou olejíčku, který používám na mazání po koupeli. Té vody musí být tak akorát, aby se utěrky nasákly, ale neplavaly.

martiniquest
12. črc 2019

Vzdy pod tekouci vodou, vsude, kde to bylo mozne.

terezz29
12. črc 2019

Miska s teplou vodou, papirovy kapesnicek a pak utrit suchou plinou. Namazat a hotovo. 😎

borjuvka
12. črc 2019

Perlanem nebo ubrouskem namočeným v teplé vodě, (pokud po "kaků" tak otřu nános a pak pod kohoutek u umyvadla) osuším suchým. Event. nakremuju a jede se dál... Mimo používám ubrousky vlhčené 99% vody. Nebo pokud je možnost zajedu i s kočárkem na přebalovák (invalidy-pokud nemají).

lastovenka
12. črc 2019

Já vlhčenýma ubrouskama. Kdybych dávala miminko pro tekoucí vodu nebo do vody, tak mi bude před každým přebalování řvát...... Navíc tady v baráku je celkem zima, tak by i ještě nastydlo. Nicméně taky už nechci utírat těma ubrouskama........co místo toho? Namočenou žínku? Jenže tu bych musela několikrát prát než jí utřu kakání a to bych zase musela pokaždý napouštět kbelík s vodou............... na to kašlu. Musím vymyslet něco jinýho 🙂

puhelin
12. črc 2019

Mam prebalovak v koupelne u umyvadla. Pouze oplachujeme tekouci vodou, kdyz je to se stolici, mam v davkovaci namichany myci olej s vodou, tak trochu pridam na ruku. Pak utru rucnikem, uz nicim nemazu. Nikdy se neoprudila. Vlhcene ubrousky, ktere jsme dostali darem od jinych, pouzvam v domacnosti na otirani nabytku 🙂

puhelin
12. črc 2019

Na cesty mame nastrihany perlan a v davkovaci vodu s mycim olejem. Tekouci vodu jsme nasli pokazde. Beru si to i ted do porodnice.

petulejan
autor
12. črc 2019

@lastovenka no já to mám podobně,u přebalování řve,takže se snažím vše urychlit. Ale vidím to bohužel na ten lavor a žíňkou umýt 🤷‍♀️

journals
12. črc 2019

Perlan a miska s vodou, jsem lina, takze je kupuju uz nastrihany. Neperu.
Na cesty vlhcene ubrousky s co nejmin chemie

makronka222
12. črc 2019

Doma koupu, utiram plenou namocenou vodou. Venku vlhceny toaletni papir, ubrousky

jane46
12. črc 2019

Role perlanu, 1x za mesic nastriham. Rano namocim odhadem nejaky pocet ve vode, trochu vyzdimu, dam do otevrene misky a pouzivam cely den jako ty kupovane. Dokud kadila do plenky, tak pod sprchu.

petulejan
autor
12. črc 2019

@jane46 taky super nápad 👍

malenka3
12. črc 2019

Jen perlan a voda. Pokud nebyl použit po kakání, tak jsem je dokonce i prala a používala znova.
Pokud jsem přebalovala mimo koupelnu, tak jsem si vzala tak 5 kousků, namočila pod kohoutkem a vyždímala a šla přebalit. Málokdy nestačilo, když zbylo, prostě uschly a použila jsem je příště.

petulejan
autor
12. črc 2019

Mockrát děkuji za nápady,už mám objednaného medvídka a perlan 👍

jane46
12. črc 2019

@malenka3 Jj, taky peru. A uschle znova namocim... Na prvni rok mi bohate stacila jedna role za 500,-, takze pohoda.

korneliusa
12. črc 2019

Látkové ubrousky a voda. Žádná věda.

la_amanita
12. črc 2019

Perlan a čistá voda. Pak mažu rybilkou. Běžné vlhčené ubrousky jen venku.

martinka_33
12. črc 2019

Myla jsem prdku nad umyvadlem vodou, ubrousky jsem použivala výjimečně když nebyla voda po ruce 🙂

veronikav31
12. črc 2019

Dávám do misky vodu,namočím Perlan, vyždímám a utřu prcka,namažu a je to. Na ven používám Perlan a lahvičku s rozprašovačem,tam mám vodu a nebo vodu s Medvídkem. Teď zrovna budu u tv Perlan stříhat 😀 Ubrousky používám na utírání rukou a nebo kočárku

sudylichozrout
12. črc 2019

@petulejan pouzivam vlhcrne ubrousky a kdyz je pokadena moc, tak sprchu.