Krém pro mimčo na přebalování

minnie95
13. srp 2017

Dobry den, nevim si rady jakej krem mam koupit pro holku pri prebalovani. Na zadek jsem koupila imazol ale na predek nevim co 😀 prosila bych poradit 😇

listopadka1
13. srp 2017

je toho spousta, sebamed, rybilka, bepanthen... ja pouzivam obycejnou kalciovku. a imazol se ma pouzivat jen pri akutnich opruzeninach a ne dele jak 10 dni v kuse. jinak na predek i zadek neni potreba pouzivat dva ruzne kremy.

jaanicce
13. srp 2017

Segra pouziva sudocrem (na predek i zadek) a nemuze si ho vynachvalit..

minnie95
autor
13. srp 2017

Ja jsem puvodne chtela sudocrem ale ze pri se rychlo vynici a neni tak ucinej.. 😕

minnie95
autor
13. srp 2017

@listopadka1 takze ten imazol neni vhodny na kazdodenni pouzivani... Asi nejlepe bude se zeptat v lekarne kdyz tak.. Ale dekuji 🙂

lusynkova
13. srp 2017

@minnie95 Já mám tedy kluka, ale používám vlastní kosmetiku. Ráda předám recept na výrobu. Je to 100% přírodní mast a může se používat bez omezení.

jaanicce
13. srp 2017

@minnie95 To nevim, segra ho pouziva uz ctyri roky a je opravdu spokojena.. Ale tak kazdy jsme jiny..

hanulka_es
13. srp 2017

Já na zadeček malému mažu bepanthen care mast, jsme spokojeni. Problém byl menší, když mu rostli zoubky, to furt kadil...a byla ta vedra...to pomohl sudocrem, se zinkem, na vysušení. Pak jsme přešli zpět na B. 😉

aktakd
13. srp 2017

Mesickova mast od Weledy, je prirodni a malej na opruzeniny netrpi, mazu jen nekdy 🙂

ladybird77
13. srp 2017

Zkus https://www.prozdravi.cz/detska-mast-proti-opru... Krémů jsem už vyzkoušela dost, ale tenhle byl fakt super, zadeček se po něm i krásně utíra.

minnie95
autor
14. srp 2017

Dekuji vsem nakonec jsme koupili rybilku tak aspon vyskousime kdyz bude zla tak prejdeme na neco jineho 🙂

andiienka
14. srp 2017

Mám sice chlapečka, ale myslím, že to takový rozdíl nebude, všichni v rodině co mají holčičky, i kamarádky používáme Bepanthen. Rybilka moc nevyhovovala a Imazol se nesmí používat často. Ten jsme měli jen jako nouzovku, ale jinak Bepanthenem jako prevenci i na pipku i na zadeček ideální 🙂

zmrzlinka
14. srp 2017

Dětská gynekolozka mi pro dceru na pipinu doporucila Bepanthenen.Mazu ji nim i zadeček a ted kdyz ji lezou zuby a ma z toho průjem tak mazu zadek Sudocremem 👍

ladyhacek
14. srp 2017

sudocreme není učiný? Já používala jen ten (i teď když má malý problém) imazol jsem nikd yneměl a- používá se při akutních problémech.
Jinak bepanthen je lépe roztíratelný tak možná na holčičku na přede bude vhodnější - já mám kluka
@minnie95 rybylka nebyla špatná (vyzkoušela jsem i jí) ale dost mi smrděla. Jiank učinak dobrý . my nidky neměli extra velké problémy a když byl opruzený nebo měl červený zadeček tak vždy do dvou dnů zabral právě sudocreme
ale pokud nebudou potíže nemazala bych předek

barumat
14. srp 2017

Na malé miminko jsem používala krém z DM senzitive v tubě, nebo rybilku. Bepanthen je strašně předražený. Když byla větší, už mi nevadilo mazat hutnějším krémem typu sudocrem, a můžu stoprocentně doporučit krém z DM v zelené plastové pixle. Je úplně jako sudocrem, ale 150ml za 49 korun... Stejný je z Lidlu, a byl za stejnou cenu, ale v zaváděcí akci, tak nevím, za kolik je normálně.

marrrtinna
14. srp 2017

Ja pro holku od narozeni pouzivam sudocrem a nedam na neho dopustit je na vzechno i kdyz se osype na puse kolem dudlu

marrrtinna
14. srp 2017

@ladyhacek bepantem ie pro holku na houby mela jsem vzorek a mala mela pri nem uplne cervenou pipinu neni nad sudocrem

martyina
14. srp 2017

Já mám ondrejovku žlutou ne super a sudocrem. Bepanthen nenusim

alcar
14. srp 2017

Ja pouzivam Rybilku Neo. Kdyz je dupka trosku zarudla, tak Sudokrem a pokid hodne, tak Imazol, ale ten jen par dni. Sudokrem jsem u prvni dcery pouzivala hodne a mela jsem z nej vysusene prsty. Proto jsem presla na mastnejsi Rybilku a ta vyhovuje i mym prackam. 😀

lolam10
14. srp 2017

mně vyhovuje nejvíc rybí mast z lékárny (míchají jí, je bez konzervantů, ale vydrží jen 3 měsíce).jinak když je opravdu zle, tak nám zabral nejvíc sudocream.a mám kluka ale podle mě používejte jen jednu mast, stejně by to nešlo úplně oddělit a je to práce navíc🙂 jo a mažu jen na noc a ani ne každou🙂

minnie95
autor
15. srp 2017

No tak ta rybilka opravdu pachne 😕 ale tak vyskousime snad si nato zvyknu.. V lekarni meli jenom tu klasickou neo ne 😣...
Takze mazat mam jenom zadecek a predek ne ? ( budu mit holcicku)

barumat
15. srp 2017

@minnie95 Mažu tlustou vrstvou celý spodek, tj. i intimní partie i zadeček, jedním krémem. Nenech si nakukat, že není třeba mazat pořád nebo jen v některých plenách. Tohle je hrozně individuální. Já když dceru párkrát namažu míň, nebo má řidší stolici, je hned zarudlá a je jedno, v jaké je plence. Je lepší tomu předcházet a až postupně si zjistit, jak citlivá tvoje holčička v tomhle ohledu bude.

marrrtinna
15. srp 2017

Ja mam holku a mazu celou zadek i predek dost vysoko jen si davej bacha jakym smerem rozmazavas vzdy od pipky k zadku ne obracene v porodnickem balicku budes mit i nejake vzorecky i toho sudocremu tak uvidis co bude nejlepsi jen jestly pak zustanes u sudocremu nejvyhodneji se oplati koupit rovnou 400g me vydrzel 6m

minnie95
autor
16. srp 2017

Tak to urcite budu mazat poradne lepsi prevence nez by pak mnela mit hrozne opruzeniny... Kdyz nebude rybilka vyhovovat urcite skusim neco jineho 🙂 stejne to nezalezi odemne ale od mrnouska 🙂

alcar
16. srp 2017

@minnie95 ta Rybilka Neo opravdu nesmrdi. Klasicka jo. A ja u dcery mazala pipku i zadek a jeste i trisla. Ty se taky rady opruzuji. Dcera byla hodne citliva, casto byvala opruzena. Kluci ted vubec, ty kdyz nenamazu cely den, tak se nic nedeje. Musis vyzkouset.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru