• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co by mohlo být slovo pinkas?

8. listopadu 2012 
náš malej už normálně mluví, všechna slova vyslovuje tak jak se mají, žádné nekomolí, jen ted´ už tu týden běhá a křičí jsem pinkas jsem pinkas a my zaboha nemůžeme přijít na to, co tím myslí:frowning2: nevíte někdo?.-)
7. lis 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pinkas je pindík:grinning:
7. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
V googlu mi vyjelo..jméno architekta :slight_smile:)) ale to asi nebude ono :D

napadlo mě,jestli to není nějaká postavička z Pokémonů,Gormitů,Bakuganů....a jiných ... :sweat_smile: :wink:
7. lis 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Třeba je to nějaký jeho vymyšlený slovo :slight_smile:) Ten náš říkal "mukuvěž" a absolutně jsme nevěděli co to je :slight_smile:
7. lis 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi chce zajit do restaurace U Pinkasů.
7. lis 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Také mě napadl pindík :slight_smile:
7. lis 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nosí ještě plínku, třeba jen na spaní a neřekl mu někdo, když ju na sobě měl, že je plinkáč?
7. lis 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nehrál ping pong? Že by pinkal a byl by pak pinkas :grinning:
7. lis 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych řekla že je to piňďa :grinning: a nebo spinkat :slight_smile:
7. lis 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ale ono to může být fakt cokoliv. |Samozřejmě to evokuje pindíka, ale ono to může být úplně něco jiného. Je potřeba vysledovat kdy to říká :slight_smile: a jestli v různých situacích taky to může být vymyšlené...
7. lis 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, pindík to asi nebude, když říká "jsem pinkas, jsem pinkas" :slight_smile: :slight_smile: Může to být cokoliv. U nás slovo "agugu" bylo letadlo a "pakánek" byl Štěpánek - jméno brášky.
Takže vzít za ruku a zeptat se "a kdo je pinkas, ukaž mi ho?". Třeba ho ukáže v knížce nebo v nějaké pohádce. :wink: :wink:
Jo a dejte pak vědět........tak přejeme prima bádání. :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mě napadl pinďa nebo spinkat :grinning:
Ale hele moje ségra taky krásně mluvila a pak najednou furt chodila a že chce kaliburky tak jsem taky pátraly co to je až jsem s ní jednou koukala na "Byl jednou jeden život" a tam zase mluvili o tukových buňkách a ejhle už jsme měli kaliburky...
Ta přezdívka jí zůstala kolikrát doteď a to je jí 17 :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě napadlo spinkat a nebo výraz, co sám neví, jak pojmenovat. Náš starší syn měl pro tenhle případ slovíčko ako . :grinning: Co nevěděl co je, tak to bylo ako. :grinning:
7. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pankáč?
7. lis 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si to vymyslel. Má fantazii :slight_smile: můj syn před rokem tvrdil, že je goanga, a děsně se tomu smál. Taky jsme pátrali po tom, co by to mohlo být a pak nám došlo, že si to prostě vymyslel. Dneska, když mu řeknu goanga, tak netuším, co po něm chci :sweat_smile:
7. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezkrátil si tak nějaké slovo třeba Spájdrmen? :grinning: Nebo jak říká ia. si to prostě vymyslel a libí se mu, jak se to vyslovuje, náš Aďa si zas vymyslel slovo "onin" a pořád to říká :rolling_eyes:
7. lis 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se ho zeptej, někdy to slovo není ani podobné. Naše malá umí hodně věcí pojmenovat správně, ale okurka je pořád tatu.
7. lis 2012 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nejste Pinkasovi? :grinning: ...to je těžko říct....mohl někde něco slyšet, ale špatně si to zapamatoval...třeba :wink:
8. lis 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jestli je to v otázce..tak třeba spinkáš??? :grinning: Od známé malý to taky vyslovoval a vždy měl namysli spinkaní :slight_smile:
8. lis 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek