• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

11. září 2016 
autor
@reruna mně se ty žirafky taky moc líbí. a myslíš, že se to bude hodit jo?
24. zář 2012 v 16:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 mě by se tam líbila ta jednička, není to tak divoké, žirafky by se opakovaly z koberce a barva by ladila se stěnou, aspoň podle obrázku...takové nenápadně nápadité :slight_smile:
24. zář 2012 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
24. zář 2012 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky,nemáte některá dětský pokojíček v odstínech zelené?Mám na mysli hlavně stěny
30. zář 2012 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@smudlinka2019 Mám zelenou a modrou - jako krajinu a oblohu.
30. zář 2012 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@veruska007 chlapa právě napadly stěny v odstínech zelené,že by tam dal dva odstíny,ale bojím se,aby to pak nebylo moc zelené :unamused:
30. zář 2012 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@smudlinka2019 kukni tady v historii, mam tam fotky! Mame udelane vlnovite shora cca do pulky modrou, zdola cca do pulky zelenou. Vypada to moc hezky
30. zář 2012 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lamarika já bych teda šla do růžovo zelené :wink:
30. zář 2012 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lamarika http://idesignercz.blogspot.cz/2012/07/spolecny-pokojicek-pro-kluka-holku.html ten horní je bomba...

a nevím co máš proti oranžové, ale zeleno-oranžový pokojík je krásný :slight_smile:
30. zář 2012 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak přidávám také foto,našeho safari pokojíku ,třeba přinese ispiraci ,jsou to první fotky,ted už je zabydlenější hračkami:slight_smile:)
30. zář 2012 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
@maminkazelvinka KRÁSA - vypadá to super :wink:
2. říj 2012 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@jck děkujeme:slight_smile:)
3. říj 2012 v 10:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajina Ahoj, můžu se zeptat, kde jste kupovali ten nábytek? Je to všechno jedna sada? Nebo jste to kupovali postupně?
19. říj 2012 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarkar kupované je vše jednotlivě, komod jsou ikea, lavice Lidl, polička a knihovna pak dětský ráj. :slight_smile:
19. říj 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@maminkazelvinka moja oblúbená izbička tu na koníku :slight_smile:
21. říj 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak velký bude stačit prvňáčkovi psací stůl ?
22. říj 2012 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacinenka chtěla jsem se zeptat,zda si náhodou nepamatuješ, kde jsi stáhla ten poslední obrázek s tou žlutou pohovkou. Díky :slight_smile:
23. říj 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussy posílám ti odkaz do IP
23. říj 2012 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@margeta taky to řeším, standartně je dělaj dost malý - chtěla jsem rostoucí a to je tak max. 120*60 cm. Takže my asi koupíme raději větší, řekněme 150*80 a k tomu rostoucí židli. Místo na to máme a aspoň bude dost hlubokej na tužky v kelímku atd. A k tomu pořídíme rostoucí židli. Já měla jako školák právě stůl 110*50 (větší se nevešel) a furt mi z toho něco padalo :frowning2:
23. říj 2012 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@mates22 My navíc máme málo místa, takže jsem si říkala jaký minimální rozdíl je třeba, aby právě něco nepadalo a opravdu se u něj daly psát úkoly. Myslíš tu dřevěnou židli rostoucí ?
23. říj 2012 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@margeta aha, to je blbý s tím místem. Právě, ten stůl, co jsem původně chtěla od Gazelu, tak ten má 59*100 cm a je výškově stavitelnej a s nakláněcí deskou. A k tomu sem myslela normální jakoby kancelářskou, ale dětskou židli, výškově stavitelnou od země. Ale jak říkám, asi dáme velkej stůl v pevné výšce a k tomu takovou tu dřevěnou židličku rostoucí, tak se vlastně jakoby místo podlahy dává podnožka, takže může sedět výš a stejně bude nohama uzemněná :grinning:. Ale myslím, že na psaní úkolů a kreslení by ta deska té velikosti zhruba 60*100-120 měla asi stačit, jen by to pak asi chtělo tužky v kelímkách, nůžky a tak zavěsit třeba na zeď, nebo prostě nějak pořešit, aby to nepřekáželo................ můj subjektivní pocit, já měla ten stůl pod oknem, takže všechno na desce a to pak bylo prostě místa málo :frowning2:
24. říj 2012 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mates22 Hm, taky jsem si říkala, že pod nohy kdyžtak dáme nějakou stoličku. Stůl bude muset být pod oknem, tak se děsím jak pak budu okno otvírat a umývat. Navíc máme okno nízko, takže záclona bude skoro na stole. Možná mě bude čekat jí zkrátit.
25. říj 2012 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak přikládám fotky našeho pokojíčku. Už je jakš takš zabydlený, ikdyž narovinu by to chtělo ještě nějaké uložné prostory pro hračky, ale zatím už finance došly, takže je to taková improvizace. A ty nevzhledné krabice na skříni, tak ty bych chtěla časem také vyměnit za ty pěkné dekorativní...ale to opravdu až časem. Jinak prozatím je zde Kubík sám a horní patro palandy je též jen odkladiště...
5. pro 2012 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
autor
Nějaké nové pokojíčky?
my už zrušili baldachýn, teď musíme pověsit kapsář za postel, ale tatínek neví jak :confounded:
3. led 2013 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maximka33 mm dal na zeď úzkou dřevěnou lištu a na tu jsme navlíkli ta poutka kapsáře, na tu lištu dal na konce kovová poutka a ty se zavěsí do háčků na zdi - aby se ta lišta dala sundat a ten kapsář prát
3. led 2013 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@reruna jj tak tohle přesně řeším, lištu bychom měli. nemáš detailní fotku těch háčků prosím?
3. led 2013 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jck krásnej pokojíček :wink: můžu se jen zeptat odkud máte ten koberec na středu pokoje s kytičkama? děkuju
3. led 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
po roce pridavam fotky noveho pokojicku, tentokrat uz vicemene podle predstav :slight_smile:
5. led 2013 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@lustefani koberec je z neckermanna :wink:
5. led 2013 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikimaruska dám ti tip,ty krabice polet pěkným balícím papírem.Za málo peněz pěkný kousek.
12. led 2013 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek