Dětský pokoj. Šup sem s fotkami

maximka33
21. zář 2011

Milé maminky, po dvou letech budu synovi měnit pokojíček, a tak hledám inspiraci. pokud máte pokojík, se kterým se chcete pochlubit, šup sem s fotkami. uvítám i popisy, kde se dá koupit nábytek, textil či jiné dekorace. čím víc tím líp 🙂

maximka33
autor
24. zář 2012

@reruna mně se ty žirafky taky moc líbí. a myslíš, že se to bude hodit jo?

mates22
24. zář 2012

@maximka33 mě by se tam líbila ta jednička, není to tak divoké, žirafky by se opakovaly z koberce a barva by ladila se stěnou, aspoň podle obrázku...takové nenápadně nápadité 🙂

hojda
24. zář 2012
smudlinka2019
30. zář 2012

Maminky,nemáte některá dětský pokojíček v odstínech zelené?Mám na mysli hlavně stěny

veruska007
30. zář 2012

@smudlinka2019 Mám zelenou a modrou - jako krajinu a oblohu.

smudlinka2019
30. zář 2012

@veruska007 chlapa právě napadly stěny v odstínech zelené,že by tam dal dva odstíny,ale bojím se,aby to pak nebylo moc zelené 😒

veruska007
30. zář 2012

@smudlinka2019 kukni tady v historii, mam tam fotky! Mame udelane vlnovite shora cca do pulky modrou, zdola cca do pulky zelenou. Vypada to moc hezky

bocinka
30. zář 2012

@lamarika já bych teda šla do růžovo zelené 😉

bocinka
30. zář 2012

@lamarika http://idesignercz.blogspot.cz/2012/07/spolecny... ten horní je bomba...

a nevím co máš proti oranžové, ale zeleno-oranžový pokojík je krásný 🙂

maminkazelvinka
30. zář 2012

Tak přidávám také foto,našeho safari pokojíku ,třeba přinese ispiraci ,jsou to první fotky,ted už je zabydlenější hračkami🙂)

jck
2. říj 2012

@maminkazelvinka KRÁSA - vypadá to super 😉

maminkazelvinka
3. říj 2012

@jck děkujeme🙂)

sarkar
19. říj 2012

@aajina Ahoj, můžu se zeptat, kde jste kupovali ten nábytek? Je to všechno jedna sada? Nebo jste to kupovali postupně?

aajina
19. říj 2012

@sarkar kupované je vše jednotlivě, komod jsou ikea, lavice Lidl, polička a knihovna pak dětský ráj. 🙂

stastickooo
21. říj 2012

@maminkazelvinka moja oblúbená izbička tu na koníku 🙂

margeta
22. říj 2012

Holky jak velký bude stačit prvňáčkovi psací stůl ?

lusyy
23. říj 2012

@kacinenka chtěla jsem se zeptat,zda si náhodou nepamatuješ, kde jsi stáhla ten poslední obrázek s tou žlutou pohovkou. Díky 🙂

kacinenka
23. říj 2012

@lussy posílám ti odkaz do IP

mates22
23. říj 2012

@margeta taky to řeším, standartně je dělaj dost malý - chtěla jsem rostoucí a to je tak max. 120*60 cm. Takže my asi koupíme raději větší, řekněme 150*80 a k tomu rostoucí židli. Místo na to máme a aspoň bude dost hlubokej na tužky v kelímku atd. A k tomu pořídíme rostoucí židli. Já měla jako školák právě stůl 110*50 (větší se nevešel) a furt mi z toho něco padalo ☹

margeta
23. říj 2012

@mates22 My navíc máme málo místa, takže jsem si říkala jaký minimální rozdíl je třeba, aby právě něco nepadalo a opravdu se u něj daly psát úkoly. Myslíš tu dřevěnou židli rostoucí ?

mates22
24. říj 2012

@margeta aha, to je blbý s tím místem. Právě, ten stůl, co jsem původně chtěla od Gazelu, tak ten má 59*100 cm a je výškově stavitelnej a s nakláněcí deskou. A k tomu sem myslela normální jakoby kancelářskou, ale dětskou židli, výškově stavitelnou od země. Ale jak říkám, asi dáme velkej stůl v pevné výšce a k tomu takovou tu dřevěnou židličku rostoucí, tak se vlastně jakoby místo podlahy dává podnožka, takže může sedět výš a stejně bude nohama uzemněná 😀. Ale myslím, že na psaní úkolů a kreslení by ta deska té velikosti zhruba 60*100-120 měla asi stačit, jen by to pak asi chtělo tužky v kelímkách, nůžky a tak zavěsit třeba na zeď, nebo prostě nějak pořešit, aby to nepřekáželo................ můj subjektivní pocit, já měla ten stůl pod oknem, takže všechno na desce a to pak bylo prostě místa málo ☹

margeta
25. říj 2012

@mates22 Hm, taky jsem si říkala, že pod nohy kdyžtak dáme nějakou stoličku. Stůl bude muset být pod oknem, tak se děsím jak pak budu okno otvírat a umývat. Navíc máme okno nízko, takže záclona bude skoro na stole. Možná mě bude čekat jí zkrátit.

kikimaruska
5. pro 2012

Tak přikládám fotky našeho pokojíčku. Už je jakš takš zabydlený, ikdyž narovinu by to chtělo ještě nějaké uložné prostory pro hračky, ale zatím už finance došly, takže je to taková improvizace. A ty nevzhledné krabice na skříni, tak ty bych chtěla časem také vyměnit za ty pěkné dekorativní...ale to opravdu až časem. Jinak prozatím je zde Kubík sám a horní patro palandy je též jen odkladiště...

maximka33
autor
3. led 2013

Nějaké nové pokojíčky?
my už zrušili baldachýn, teď musíme pověsit kapsář za postel, ale tatínek neví jak 😖

reruna
3. led 2013

@maximka33 mm dal na zeď úzkou dřevěnou lištu a na tu jsme navlíkli ta poutka kapsáře, na tu lištu dal na konce kovová poutka a ty se zavěsí do háčků na zdi - aby se ta lišta dala sundat a ten kapsář prát

maximka33
autor
3. led 2013

@reruna jj tak tohle přesně řeším, lištu bychom měli. nemáš detailní fotku těch háčků prosím?

lustefani
3. led 2013

@jck krásnej pokojíček 😉 můžu se jen zeptat odkud máte ten koberec na středu pokoje s kytičkama? děkuju

majatob
5. led 2013

po roce pridavam fotky noveho pokojicku, tentokrat uz vicemene podle predstav 🙂

jck
5. led 2013

@lustefani koberec je z neckermanna 😉

benjik
12. led 2013

@kikimaruska dám ti tip,ty krabice polet pěkným balícím papírem.Za málo peněz pěkný kousek.