• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do jakého věku jste používali monitor dechu?

18. února 2014 
@baterie :grinning:. Já monitory takto do detailu neznám. Já brala angel, protože měl nejlepší tenkrát nejlepší reference a je dohromady s chůvičkou. Tak k tomu se určitě druhá deska přikoupit dá. Je otázka, zda to má cenu.....
18. únor 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim...my meli malou na monitoru do cca 8 mes...dokud nevytrhla kabel...myslim ze zalezi na kazdem...urcite prvni mesice jsou nzjrizikovejsi a kdyz uz do toho clovek investuje proc nepouzivat dal...Spis ale je treba si polozit otazku zda bychom umeli zareagivat kdyby opravdu nastal problem. Pri nahle smrti lusi okamzite reagovat rodic, do prijezdu sanitky by bylo pozde. Takze nezapomente investivat do kurzu prvni pomoci novorozenci...nebo aspon nacist...
18. únor 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moje neteřinka měla monitor dechu až do tří let! :slight_smile:
Jako miminko měla reflux, hrozně zvracela a ségra se o ní hodně bála, protože 2krát se stalo, že se zvratkama dusila, když ležela na zádech. To vyděsilo rodiče natolik, že používali monitor do 3 let. Jak byla větší, tak už se jí nikdy nic takového nestalo, ale člověk nikdy neví. Když už to doma rodiče mají, myslím, že to není problém, alespoň se to za ty prachy pořádně využije a spánek rodičů je klidnější. :slight_smile:
18. únor 2014 ve 22:30  •  čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baterie slysela jsem,ze se ty monitory musi cas od casu nachat jakoby seridit.tak zkus tohle.ale jak rikam,slysela jsem.
18. únor 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek