Monitor dechu - planý poplach?

v_eronik_a88
28. čer 2019

Ahoj,dnes v noci se mi spustil monitor dechu Nanny,vzbudilo me az houkani po 20 vterinach,dcera (5 mesicu) byla uplne na druhe strane postylky a spala na brisku,rychle jsem ji vzala do naruce a zacala plakat. Tak jsem ji polozila a ona spala dal.
Ani jsem nerozsvitila,jak jsem z toho byla vyplasena,abych zkontrolovala,jestli byla treba promodrala😐
Myslite,ze to muze byt tim,ze byla uplne na druhe strane postylky a monitor to nepobral?
Dekuji 👍

vendes
28. čer 2019

Zřejmě byla mimo snímací desku, takže monitor reagoval.

pavla_emma
28. čer 2019

@v_eronik_a88 Ano stává se nám to taky. Stačí když se otočí jen trochu mimo desky a už to houká.

barussska1
28. čer 2019

určitě, pokud už se ti takhle přesunuje, tak použij dvě desky na snímání. U nás se dali zapojit za sebe, aby pokryly postylku celou

priefi
28. čer 2019

@v_eronik_a88 jakmile deti zacnou cestovat, monitor muze zlobit 😉

bucifalek_just
28. čer 2019

@v_eronik_a88 Tak nám se to stává pravidelně. Malej cestuje po posteli jak ručička od hodinek a když se posune jinam, než je monitor dechu, tak začne pípat.😊

mku
28. čer 2019

Poprve me to taky vydesilo... pak uz jsem nespala a jen jsem hlidala jestli dycha... meli jsme nanny a posunula jsem vic doprostred matrace a bylo to v pohode. Uz nikdy plany poplach, a to jsme to pouzivali skoro do 18m

calvac
28. čer 2019

@v_eronik_a88 urcite byla mimo desku, neboj.

makronka222
28. čer 2019

S postylkou co mela rost, na nej jsem dala karton a pak monitor to delalo pozdeji porad. S postylkou z ikea guliver, co mela desku misto rostu se mi to nikdy nestalo.

v_eronik_a88
autor
28. čer 2019

Moc dekuji vsem za reakce a uklidneni 😊nam se to stalo prave poprve...
Dam desku do prostred postylky.

kolibricek36
29. čer 2019

@v_eronik_a88 no, nam uz pipal dva x, tak jsme dali i druhou desku a zatim i kdyz cestuje - tak se zda ze v pohode.
Taky jsem burcovala manzela ze se neco deje. A pak jsme nespali.

karoczde
4. črc 2019

A může takhle falešně pipat i když jsou už i slabé baterky?
Mám postýlku,takovou tu otevírací co se prirazi k posteli, takže mám na malého docela dohled... jednou v noci se mi zdálo, ze ten monitor bliká hrozně nepravidelně, jednou hrozně rychle, pak zas dlouho nic... No vůbec jsem nemohla spát, byla jsem hrozně vynervovana a pripravena snad už jet i na pohotovost, že malý asi špatně dýchá... pak mě manžel uklidnil že je to dobre, že dýchá a vyměnili jsme se.. já se mohla prospat a on pozoroval( už bylo nad ránem) .A když jsme oba usinali tak se spustil od monitoru poplach, oba jsme okamžitě vyleteli..naštěstí jsme zjistili ze je vše ok a malý je v pořádku..takhle se nám to pak po ránu stalo 2x..
Manžel pak položil ruku na malého a porovnával dýchání malého a monitoru ..kolikrát ten monitor ani nezaznamenal...
Mohlo by to být baterkama?

anuliinka2013
4. črc 2019

@karoczde A co mate za monitor? My mame Babysense a tam je i nejaka kontrolka signalizujici, ze dochazi baterky... A nekde holky psaly, ze by to blikani nemelo s dychanim souviset, ale nemam to overene...

v_eronik_a88
autor
5. črc 2019

@karoczde mate Nanny?
Mne taky blika (dle dechu) dost nepravidelne,ale to tak asi bude,ze ten dech ve spanku neni uplne pravidelny,ani dospely nedycha presne po intervalech...
Nam dnes opet 2x alarm,zkusim uz vymenit baterky i kdyz zatim signalizace slabych baterek je ok.
To jsou nervy,co,kdyz to zacne houkat,ja jsem poprve snad taky ani nespala...